Nasz sklep internetowy powstał z idei doradzania i oferowania produktów, co do których sami jesteśmy przekonani. Każdy z oczyszczaczy powietrza dostępnych w asortymencie naszego sklepu internetowego został odpowiednio wyselekcjonowany. Mając świadomość, że obszerne spisy danych technicznych nie ułatwiają wyboru, opisy produktów tworzymy w prosty sposób tak, aby informacje były klarowne i zrozumiałe. Dodając nową markę do sklepu kierowaliśmy się ilością etapów filtracji, skutecznością i wydajnością działania w odfiltrowywaniu powietrza w ciągu godziny. Nie bez znaczenia były również czas gwarancji, obecność funkcji nawilżania powietrza, czy głośność urządzenia. Wymienione aspekty są szczególnie istotne w przypadku, gdy chcemy korzystać z oczyszczacza w sypialni lub w pokoju dziecięcym (produkty te powinny pracować w trybie nocnym poniżej 25 dB). Warto podkreślić doświadczenie marki na polu uzdatniania powietrza, prościej mówiąc marka posiada już podobne rozwiązania i jest ceniona przez klientów.

Marka Daikin

W naszym sklepie witamy japońską markę Daikin, która jest znana z jej pionierskiego podejścia do problematyki tworzenia produktów oraz ich jakości, a także wszechstronności ich integrowania. Daikin lideruje w zakresie energooszczędności i innowacyjności, począwszy od efektywności sprężarek i technologii sterowania inwerterowego, aż po ostatnie osiągnięcia w dziedzinie czynników chłodniczych i projektowanie produktów z uwzględnieniem sprawności sezonowej. Firma Daikin jest obecna w Polsce od 15 lat. W ofercie znajdują się urządzenia kluczowe dla tworzenia odpowiedniej jakości powietrza w pomieszczeniach, począwszy od systemów wentylacji, poprzez klimatyzatory, oczyszczacze powietrza, a kończąc na zintegrowanych systemach zapewniających obieg powietrza w całych budynkach. W okresie działalności na polskim rynku wyposażyła wiele biurowców w tym Sky Tower we Wrocławiu, Wieże Mariacką w Krakowie czy Pałac Prezydencki w Warszawie oraz wiele budynków mieszkalnych.

Oczyszczacze powietrza Daikin

W powietrzu, w którym oddychamy znajduję się wiele substancji, między innymi alergeny, bakterie, wirusy, dym papierosowy, które wpływają na nasze zdrowie. Oprócz tego, dużym problemem jest suche powietrze w okresie zimowym. W odpowiedzi na warunki otoczenia Daikin stworzył dwa modele oczyszczaczy MC70L i MCK75J (z funkcją nawilżania), które filtrują powietrze w oparciu o 6-stopniowy system do rozkładu i usuwania zanieczyszczeń. Pierwsze skrzypce w tym systemie gra technologia Daikin Flash Streamer, która generuje rodzaj wyładowań plazmowych. Elektrony powstające w wyniku zderzeń eliminują bakterie i pleśń oraz szkodliwe związki chemiczne i alergeny. W przypadku obu produktów wydajność oczyszczania wynosi powyżej 400 m3/h, co oznacza, że w przeciętnym polskim “dużym pokoju” (20 m2) powietrze zostanie wymienione co najmniej kilka razy w ciągu godziny. MC70L i MCK75J potrafią pracować w pomieszczeniach o powierzchni do 46 m2. Dla obu modeli gwarancja przewiduje 36 miesięcy ochrony, czyli więcej niż podobne tego typu produkty, które w standardzie gwarantują 24 miesiące. W odpowiedzi na problem suchego powietrza w mieszkaniach do jednego z urządzeń (MCK75J) została dołączona funkcja nawilżania. Odpowiednie nawilżone powietrze to klucz do walki z zatkanym nosem i porannym katarem. Urządzenie pracuje wydajnie i potrafi rozprowadzić do 600 ml wody w ciągu godziny. Przy tak dużych osiągach potrzebny jest również odpowiedni zbiornik, który w Daikin Ururu ma aż 4 litry. Oznacza to, że powinien on wystarczyć na ciągłą pracę przez całą noc. Ostatnim ważnym aspektem jest natężenie hałasu generowane przez urządzenie. W związku z bardzo cichą technologią Flash Streamer i odpowiednimi trybami urządzenia potrafią pracować niemal bezgłośnie – 16 i 17 dB. Oczyszczacz powietrza Daikin MC75J Ururu przódOczyszczacz powietrza Daikin MC70L przód

Podsumowanie

Firma Daikin zawsze dba o potwierdzenie prezentowanych przez siebie danych technicznych i rekomendacje odpowiednich instytutów. Dlatego jest posiadaczem świadectwa British Allergy Foundation, znaku TUV Nord potwierdzającego skuteczność działania urządzeń i atestu Państwowego Zakładu Higieny, stwierdzającego bezpieczeństwo higieniczne. Dlatego też podsumowująć wszystkie przedstawione informacje z czystym sercem polecamy produkty firmy Daikin.

Jeśli podobał Ci się ten wpis - proszę dziel się nim w mediach społecznościowych przy pomocy tych przycisków:

logo goodair

Możesz też napisać nam co myślisz w komentarzu (pod propozycjami innych artykułów z bloga). Twoje wpisy są dla nas ważne!


Przeczytaj koniecznie o...

Odpowiedz

GOODAIR Sp. z o.o.

ul. Wita Stwosza 16
50-148 Wrocław
NIP: 8971834947

Doradztwo techniczne i statusy zamówień

tel: +48 574 003 908
mail: bok@goodair.pl

Odbiór osobisty i sprawdzenie dostępności produktu w Magnolia Park

mail: magnolia@goodair.pl
tel: +48 505 968 789

Gwarancja i zwrot, ekspresowa, darmowa wysyłka, bezpieczne zakupy
Bestsellery