Najważniejsze informacje o produkcie
Filtr: DACC
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)
Ostatnio dostępny: 02.03.2020

Opis

Maska Respro Techno należy do jednych z pierwszych opracowanych przez brytyjską firmę Respro. Ponad 20-letnie doświadczenie firmy plasuje ją na miejscu lidera w segmencie masek antysmogowych. Linia Techno sprawdzi się przede wszystkim w użytku codziennym w dużych zanieczyszczonych miasta. Można ją również stosować wybierając się na przejażdżkę na skuterze. Nie zalecamy jej do użytku sportowego, ponieważ jej zawory (Techno), w odróżnieniu od masek sportowych, nie posiadają tak szybkiego przepływu powietrza przy zwiększonej częstotliwości oddechu. Jednak niewątpliwą zaletą tej serii jest wysoka skuteczność blokowania zapachu, co szczególnie przyda się osobom często podróżującym środkami komunikacji miejskiej i przebywającym blisko spalin.

Dostępne rozmiary i kolory maski Respro Techno

Lina Techno występuje w trzech kolorach: Czarnym(Black), niebieskim (Blue) i czerwonym (Red). Większość dostępnych rozmiarów z powodzeniem dopasuje się do każdego rodzaju twarzy. W celu dobrania odpowiedniego rozmiaru zapoznaj się z informacjami umieszczonymi na zdjęciu w galerii produktu. Dostępne rozmiary to Medium, Large, X-Large (tylko czarny).

Sposób filtracji powietrza maski Respro Techno

Sposób filtracji powietrza w tym modelu wygląda następująco. Zanieczyszczone powietrze przechodzi przez otwory powietrze podczas zasysania powietrza a następnie jest oczyszczane przez filtr HEPA - type. Wyłapuje on mikrozanieczyszczenia, w tym PM 2.5, PM10, kurz oraz cząsteczki submikronowych (do 0,3 mikrona). Maksymalna żywotność filtrów to 4-6 tygodni. W okresach bardzo dużego zanieczyszczenia zalecana jest częstsza wymiana. Ciepło, para wodna i CO2 mogą wywołać dyskomfort w trakcie korzystania z maski. Rozwiązaniem tego problemu są dwa zawory, które są częścią maski i wraz z wydychanym powietrzem odprowadzają niechciane: ciepło, parę wodną i dwutlenek węgla. Zawory otwierają się w trakcie wydechu i automatycznie zamykają przy wdechu (oddychanie jest procesem sinusoidalnym). Zawory nie muszą być wymieniane. W środku zaworu znajduje się membrana (ruchoma część zaworu – Latex free), która otwiera się i zamyka podczas wydechu i wdechu.

Komfort użytkowania maski Respro Techno

Jakość wykonania masek jest bardzo wysoka. Elementy wykonano z należytym pietyzmem. Plastikowe zawory nie są ostro zakończone. Rzepy Velcro™ Fastener są wystarczająco szerokie i mocne, dlatego nie powinny się luzować podczas zwykłego korzystania i po kilku razach odpinania i zapinania maski. Maska została uszyta z neoprenu i na kształt muszli, dzięki czemu jest trwała i łatwo dopasowuje się do twarzy. Producent zadbał o komfort użytkowania i prawidłowego przyleganie maski dołączając aluminiowy nosek, który dodatkowo powinien zapewnić szczelność masce. W najbardziej wrażliwych miejscach zaszyto wzmacniające szwy (u góry i dołu) zapewniające trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. W celu zachowania higieniczności maski możliwe jest jej pranie w pralce. W zestawie z maską otrzymujemy wszystkie potrzebne filtry i zawory. Wymiana filtrów wiąże się z dodatkowym kosztem 119 zł natomiast zaworów 65 zł. Więcej o tym jaką maskę antysmogową wybrać.

Jak dobrać rozmiar w masce Respro Techno ?

Rozmiary wg wzrostu i wagi

Rozmiary wg pomiarów

Jak mierzyć?

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  • -
   Asia,
   15.02.2020 napisał:
   Maskę dobrze się nosi, Ja mam ją w kolorze czarnym. Dobrze tez chroni przed zanieczyszczeniami
   Ocena opinii: 0

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Typ produktu: Maska antysmogowa
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  Żywotność jednego filtra: 4-6 tygodni
  Cena jednego filtra: 59,5 zł
  Przeznaczenie:
  • spacerowa
  • sportowa
  Sposób noszenia: na rzepy
  Dla kogo:
  • dzieci
  • młodzież
  • dorośli
Maska Respro Techno CE antysmogowa
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 239,00zł