Najważniejsze informacje o produkcie
Filtr: Hepa-Type
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)
Ostatnio dostępny: 11.12.2019

Opis

Maski Respro Sportsta to nowa linia stworzona przede wszystkim do użytku sportowego. To kolejna seria firmy Respro, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osobom chcących uprawiać sport niezależnie od stężenia smogu. Respro Sportsta została zaprojektowana dla osób uprawiających różnego rodzaju dyscypliny sportowe, od jazdy na rowerze, przez bieganie, sporty zimowe aż po jazdę na motorze. Entuzjaści aktywności fizycznej docenią maskę za zawory Powa, które zapewniają nieograniczoną przepustowość powietrza podczas zwiększonego wysiłku.

Kolory i rozmiary masek Respro Sportsta

Seria Sportsta jest dostępna w trzech kolorach: Moro, Czarny (Black), i różowy (Pink). Maska jest dostępna w trzech rozmiarach: M, L, XL. Wszystkie dostępne rozmiary z powodzeniem dopasuje się do każdego rodzaju twarzy. Chcąc dobrać idealny rozmiar zapoznaj się szczegółowo z informacjami umieszczonymi w galerii produktu.

Sposób filtracji powietrza masek Respro Sportsta

Filtracja powietrza w masce Respro Sportsta odbywa się z pomocą filtr Hepa-Type, który zatrzymuje najmniejsze zanieczyszczenia, w tym główne składniki smogu (PM 2.5, PM10), niebezpieczny kurz oraz cząsteczki mniejsze niż 0,3 mikrona. Filtr Hepa została dołączony do maski i wytrzyma nawet 4-6 tygodni. W okresach wzmożonego zanieczyszczenie powietrza zalecana jest częstsza wymiana. Ciepło, wilgoć i dwutlenek węgla wywołują dyskomfort w trakcie korzystania z maski. Tych problemów nie doświadczysz korzystając z tej maski. Bardzo dobrze przylega do twarzy, zapewniając dobrą wydajność przepływu powietrza. Oddychająca tkanina i dwa zawory POWA zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza podczas noszenia maski. Zawory POWA Elite otwierają i zamykają się w trakcie wdechu i wydechu. Aby zadbać o jak dobry przepływ powietrza warto raz na jakiś czas przemyć je ciepłą wodą.

Komfort użytkowania masek Respro Sportsta

Wygoda jest ważna, ponieważ jeśli maska nie będzie spełniać tego warunku, to prawdopodobnie nie będziesz z niej korzystał. Upewnij się, że nie odczuwasz dyskomfortu nosząc maskę. Wybierając maskę, weź pod uwagę kwestię doboru sposobu filtracji zanieczyszeń, z którymi ma poradzic sobie maska, rozmiaru oraz zaworu w zależności od wykonywanej aktywności (siedzenie na kanapie nie wymaga zaworów Powa™, natomiast jazda na rowerze lub bieganie w mieście – tak!). Pamiętaj również, aby upewnić się, że maska jest dopasowana prawidłowo, tak aby bez przeszkód można było oddychać przez nos i usta. Sportsta jest wykonana są z rozciągającego się z neoprenu. Materiał jest gładki, co sprawia, że nie przeszkadza w noszeniu - nie obciera i nie drapie. Kolejną zaletą tego materiału jest cięcie, które nie wymaga stosowania zbyt dużej ilości szwów, co dodatkowo podwyższa wygodę. Każdy z elementów jest wykonany dokładnie i użytkownik czuje, że jest to produkt wysokiej jakości. W celu zapewnienia stabilności noszenia maski na twarzy została ona wyposażona w Rzepy Velcro™ Fastener, które są szerokie i mocne. Dodatkowo nie krępuje ruchów i umożliwia szeroki zakres regulacji. Oryginalny kształt maski (Shell Shape) zapewnia idealne przyleganie do twarzy i dostosowanie do każdej budowy. W celu jeszcze lepszego dopasowania maski została wyposażona w aluminiowy nosek, który dodatkowo zapewni szczelność masce. Natomiast na paskach bocznych zostały umieszczone siatkowe wywietrzniki. Chcąc korzystać z maski jak najdłużej zalecamy prać ją w pralce. W zestawie z maską otrzymujemy filtr HEPA i zawory. Wymienne zawory dostępne są w czterech wariantach i każdy z nich kosztuje 59 zł. Więcej o tym jaką maskę antysmogową wybrać.

Jak dobrać rozmiar w masce Respro Sportsta?

Rozmiary wg wzrostu i wagi

Rozmiary wg pomiarów

Jak mierzyć?

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  • -
   Olek,
   01.07.2020 napisał:
   Nie mam żadnych zastrzeżeń do maski. Respro sportsta została zakupiona już dużo wcześniej przed koronawirusem ze względu na to, ze mieszkam w Warszawie i tutejszy smog.Bardzo wygodna w użytkowaniu zwłaszcza podczas jazdy na rowerze czy biegania ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Monika,
   07.04.2020 napisał:
   Fajnie biega się w masce respro sportsta czy tez jeździ na rowerze. Oddycha się także porządku. Nie mam zastrzeżeń.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Patrycja,
   06.01.2020 napisał:
   Ogólnie maska respro sportsta jest wygodna, ale minusem jest to, ze nie ma małych rozmiarów :( Co do samego sklepu to bardzo miła obsługa.
   Ocena opinii: 1

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Typ produktu: Maska antysmogowa
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  Żywotność jednego filtra: 4-6 tygodni
  Cena jednego filtra: 49,5 zł
  Przeznaczenie:
  • spacerowa
  • sportowa
  Sposób noszenia: na rzepy
  Dla kogo:
  • dzieci
  • młodzież
  • dorośli
Maska Respro Sportsta antysmogowa
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 225,00zł