Najważniejsze informacje o produkcie
Filtr: Hepa-Type / DACC
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące
Ostatnio dostępny: 02.03.2020

Opis

Maski Respro Cinqro należą do najmłodszych z rodziny brytyjskiego lidera w segmencie masek antysmogowych firmę Respro. Linia Cinqro sprawdzi się przede wszystkim dla sportowców, ale także użytku codziennym w zanieczyszczonych miastach. Świetnie sprawdzi się również w niskich temperaturach. Entuzjaści aktywności fizycznej przede wszystkim docenią maskę za dużą przepustowość powietrza przy nawet zwiększonym wysiłku a to za sprawą zaworów Powa Elite. Mniejszy opór powietrza przy wdechu/wydechu zapewnia utrzymanie niskiej wilgotności filtrów, a także ogranicza tzw. “parowanie” okularów.

Kolory i rozmiary Maski Respro Cinqro

Lina Cinqro jest dostępna w siedmiu kolorach: Czarnym, złotym, srebrnym, różowym, białym, moro i żółtym. Wszystkie rozmiary z powodzeniem dopasują się do każdej twarzy. Dobór odpowiedniego rozmiaru jest ważny, dlatego szczegółowo zapoznaj się z informacjami umieszczonymi w galerii produktu. Dostępne rozmiary to M, L, XL.

Sposób filtracji powietrza maski Respro Cinqro

Filtracja powietrza w masce Respro Cinqro jest 2-stopniowa. Brudne powietrze jest wyciągane przez otwory i zostaje oczyszczane przez dwa rodzaje filtrów. Filtr chemiczny DACC neutralizuje gazy (SO2 i NO2), nieprzyjemną woń oraz spaliny. Natomiast filtr Hepa-Type zatrzymuje mikrozanieczyszczenia, w tym PM 2.5, PM10, kurz oraz cząsteczki do 0,3 mikrona. Wydychane powietrze wychodzi przez zawory. Deklarowana żywotność filtrów to 4-6 tygodni. W okresach bardzo wysokiego stężenia smogu zalecana jest częstsza wymiana. Ciepło, para wodna i CO2 wywołują dyskomfort w trakcie korzystania z maski. Remedium na tą sytuacje są dwa zawory, które wraz z wydychanym powietrzem odprowadzają niechciane: ciepło, parę wodną i dwutlenek węgla. Zawory otwierają się i zamykają w trakcie wdechu i wydechu. Zawory nie muszą być wymieniane, wystarczy aby przemyć je ciepłą wodą.

Komfort użytkowania maski Respro Cinqro

Maski wykonane są bardzo dokładnie i trwale. Każdy z elementów wykonano z należytą starannością. Zawory nie posiadają ostrych krawędzi. Rzepy Velcro™ Fastener są wystarczająco szerokie i mocne, dlatego nie powinny się luzować podczas zwykłego korzystania i po kilku razach odpinania i zapinania maski. Ponadto podczas projektowania producent zadbał, aby maska nie krępowała ruchów i odpowiednio przylegała do każdej budowy głowy. Maska została uszyta z neoprenu, dzięki czemu jest trwała i łatwo dopasowuje się do twarzy. Innowacyjny kształt maski (Shell Shape) zapewnia idealne przyleganie do twarzy i dostosowanie do każdej budowy. W celu jeszcze lepszego dopasowania maski została wyposażona w aluminiowy nosek, który dodatkowo zapewni szczelność masce. Maska została usztywniona w najbardziej wrażliwych miejscach (u góry i dołu) poprzez dodanie wzmacniające szwów, które są odporne na przetarcia. Chcąc korzystać z maski jak najdłużej warto raz na jakiś czas ją wyprać.. W zestawie z maską otrzymujemy filtr HEPA i zawory. Dodatkowo dołączono filtr alternatywny - kombinacyjny (DACC™ + Hepa-Type™). Dostępne są dwa rodzaje filtrów pasujących do tej serii RESPRO CINQRO URBAN FILTER (125 zł) i RESPRO CINQRO SPORT FILTER (99 zł). Zawory dostępne są w czterech wariantach i kosztują 69 zł. Więcej o tym jaką maskę antysmogową wybrać.

Jak dobrać rozmiar w masce Respro Cinqro?

Rozmiary wg wzrostu i wagi

Rozmiary wg pomiarów

Jak mierzyć?

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  • -
   Antoni,
   15.02.2020 napisał:
   Mieszkam w warszawie i tutaj czasami bez baski się po prostu nie da wyjść. Bardzo polecam. Poza tym opis dany przez producenta jest zgodny z tym co jest faktycznie. Cenna- uważam, że jest jej wart. Obsługa bardzo miła. Zastanawiam sie jeszcze nad kupnem oczyszczacza tutaj.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Agnieszka,
   06.01.2020 napisał:
   Maska respro Cinqro Kupiona przeze mnie 2 lata temu. Bardzo polecam zwłaszcza jak ktos mieszka w większych miastach gdzie stężenie smogu jest bardzo duże. Mi w każdym sezonie grzewczym przydaje się w moim Krakowie. Spełnia swoje funkcje. Do chodzenia, dojazdu rowerem do pracy, czy lekkich biegów jest dobra. Kompaktowa
   Zalety:
   jakość, trwała, kompaktowa, cena
   Wady:
   Nie nadaje sie do sportu, czyli bieganie etc.
   Ocena opinii: 0

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Rozmiar: M, L, XL
  Typ produktu: Maska antysmogowa
  Gwarancja 24 miesiące
  Żywotność jednego filtra: 4-6 tygodni
  Cena jednego filtra: 49,5 zł
  Przeznaczenie:
  • spacerowa
  • sportowa
  Sposób noszenia: na rzepy
  Dla kogo:
  • dzieci
  • młodzież
  • dorośli
Maska Respro Cinqro CE antysmogowa
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 329,00zł