Najważniejsze informacje o produkcie
Filtr: N99
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Ostatnio dostępny: 17.11.2022

Opis

Maska Ginza PRO to ulepszony model swojej poprzedniczki (Ginza). Posiada udoskonalony kształt, który lepiej dopasowuje się do kształtu twarzy, a dzięki paskom nad uszami lepiej się trzyma i nie spada nawet podczas intensywnego ruchu. Dodając do tego aż dwa zawory ułatwiające oddychanie, otrzymujemy maskę w sam raz dla biegaczy. Ginza PRO stworzona została z myślą o osobach żyjących zarówno w większych jak i mniejszych miejscowościach. Posiada filtr N99, który chroni użytkownika przed smogiem, pyłami i alergenami.


Skuteczny filtr N99

Maska antysmogowa Ginza PRO N99 Tokyo Mask

Wymienny filtr HEPA N99 z warstwą węgla aktywnego zapewnia skuteczne zatrzymywanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Wyłapuje aż 99% drobnych cząstek, takich jak pyły zawieszone PM10 i PM2.5 (składniki smogu), patogeny (w tym wirusy), kurz, pyłki, roztocza i inne alergeny. Radzi sobie również zanieczyszczeniami gazowymi oraz nieprzyjemnymi zapachami. Żywotność filtra zależna jest od poziomu zanieczyszczenia powietrza i wynosi od 12 do 48 godzin. Po tym czasie należy wymienić go na nowy.


Komfort noszenia nawet podczas lata

Maska antysmogowa Ginza PRO wykonana jest z ażurowego materiału, który sprawia, że maska jest bardzo lekka i przewiewna. Maska świetnie sprawdzi się w ciepłe dni, kiedy noszenie maski jest najbardziej uciążliwe. Elastyczny neopren sprawia, że  dobrze dostosowuje się do twarzy. Wzmocnienie na nosku oraz połączenie rzepu i gumek na uszy zapewniają maksymalny komfort noszenia, a dwa zawory dbają o odpowiedni przepływ powietrza i odprowadzanie wilgoci. Maska nadaje się zarówno podczas codziennego stosowania, jak i podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  • -
   Paweł,
   03.11.2020 napisał:
   Dobrze się trzyma na twarzy. Wadą jest mało elastyczny nosek zaciskający nos utrudniający oddychanie.
   Zalety:
   Przewiewna, lekka
   Wady:
   mało elastyczny nosek zatykający nos
   Ocena opinii: -1
  • -
   Krzysiek,
   19.05.2020 napisał:
   Bardzo wygodna maska i lekka maska, dobrze dopasowuje się do twarzy. Jest wykonana z siateczkowego materiału dzięki czemu nie jest w niej za gorąco. Robi się coraz cieplej wiec to naprawdę ważne. Fajnie jakby jeszcze była w jaśniejszym kolorze, wtedy to idealna maska.
   Zalety:
   siateczkowy materiał
   lekka
   przewiewna
   Wady:
   czarny kolor
   Ocena opinii: 1
  Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
 • Dane techniczne

  Rozmiar: One Size
  Typ produktu: Maska antysmogowa
  Filtr: N99
  Przeznaczenie:
  • spacerowa
  • sportowa
  Sposób noszenia: na rzepy
  Dla kogo:
  • dzieci
  • młodzież
  • dorośli
Maska Tokyo Mask Ginza PRO antysmogowa z filtrem N99
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 49,99zł