Najważniejsze informacje o produkcie
Filtr: N99
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Ostatnio dostępny: 13.05.2020

Opis

Maska antysmogowa Ginza z wymiennym filtrem N99 stworzona jest zarówno do użytku codziennego, jak i sportowego. Specjalnie zaprojektowane zawory umożliwiają swobodne oddychanie, również podczas biegania, jazda na rowerze i innego wysiłku fizycznego. Maska wykonana jest z elastycznego neoprenu, który szczelnie dopasowuje się do kształtu twarzy.


Filtracja w masce

Maska antysmogowa Ginza N99 Tokyo Mask

Umieszczony w masce filtr N99 chroni przed smogiem i alergenami. Poszczególne warstwy zatrzymują mikroskopijne drobinki ponad 130 rodzajów zanieczyszczeń, takich jak pyły zawieszone PM2.5 i PM10, spaliny, kurz, bakterie, wirusy i inne drobnoustroje. Jego skuteczność w wychwytywaniu tych szkodliwych substancji wynosi aż 99,9%! Filtr posiada również wbudowaną warstwę z węgla aktywnego, który neutralizuje przykre zapachy.

Żywotność filtra uzależniona jest od stopnia zanieczyszczenia powietrza oraz częstotliwości użytkowania, ale w przybliżeniu wynosi około 2 tygodnie. Po tym czasie należy wymienić go na nowy. Tylko regularnie zmieniane filtry dają gwarancję wysokiej skuteczności i bezpieczeństwo użytkowania maski.


Przed czym chroni maska antysmogowa Ginza?

Maska Ginza N99 chroni przed zanieczyszczeniami oraz obecnymi w powietrzu pyłkami, przez co łagodzi przebieg wiosennych i letnich dolegliwości alergicznych. Jest to produkt doskonały zarówno dla alergików, sportowców, jak i wszystkich innych osób, które pragną w komfortowy sposób zadbać o swoje zdrowie.

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  • -
   Kamila,
   01.07.2020 napisał:
   Maske ginza n99 mam od kwietnia. cena maski wedłg mnie bardzo dobra.Do tego oczywiście dobrze się w niej oddycha, mimo tego, ze mam alergie wziewną. Wentylacja powietrza jest dobra ze względu na otwory które posiada maska.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Asia,
   07.04.2020 napisał:
   Mam maske azimut N99 właściwie dzięki temu, ze zakupiłam w tym sklepie oczyszczacz powietrza i tą maske dostałam przy okazji ;) To czy nadaje sie do sportu, szczerze mówiąc nie wiem, ponieważ ja jej używam w takich miejscach jak sklepy, czy czasem gdzieś na spacerze. Po 7 dnia wymienia się filtr - ten N99. Na pewno nie zgodzę się z powyższym komentarzem, że nie ma otworów wentylacyjnych, są przecie specjalne zawory z jednej i z drugiej strony. No ale.. co kto lubi ;) Mi maska odpowiada.
   Ocena opinii: 2
  • -
   Konrad,
   04.04.2020 napisał:
   Po tygodniu intensywnych testów mogę podkreślić że maska jest bardzo kiepska. Brak rozmiaru, skutkuje problemami z dopasowaniem i przyleganiem do twarzy. Praktyczny brak otworów sprawia że nie da się w niej wykonywać żadnego sportu.
   Zalety:
   Jest
   Wady:
   Kiepskie dopasowanie
   Brak otworów wentylacyjnych
   Nie nadaje się do sportu
   Ocena opinii: -1

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Rozmiar: One Size
  Typ produktu: Maska antysmogowa
  Filtr: N99
  Przeznaczenie: spacerowa
  Sposób noszenia: na rzepy
  Dla kogo: dzieci
Maska Tokyo Mask Ginza antysmogowa z filtrem N99
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 49,99zł