Najważniejsze informacje o produkcie
Filtr: N99
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 1,00zł

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 15,00zł

Azimut to wygodna w użyciu maska antysmogowa do użytku sportowego i codziennego, wykonana z wysokiej jakości neoprenu o właściwościach hipoalergicznych.

Wyposażono ją w wymienny filtr z węglem aktywnym, który skutecznie chroni nasz układ oddechowy przed szkodliwymi związkami znajdującymi się w powietrzu. Zatrzymuje główne składniki smogu, czyli pyły zawieszone PM10 i PM2.5 oraz inne rodzaje zanieczyszczeń, m.in. benzo(a)piren, metale ciężkie, dioksyny, dwutlenek siarki (SO2) i dwutlenek azotu (NO2). Do tej listy możemy dodać jeszcze wiele innych substancji znajdujących się w spalinach i dymie papierosowym oraz wszelkiego rodzaju pyłki, alergeny, patogeny (bakterie i wirusy), a nawet nieprzyjemne zapachy.

W zestawie z maską antysmogową otrzymujemy aż dwa wymienne filtry  N99 z węglem aktywnym.

Filtr  N99 z należy wymienić po ok. 7 dniach użytkowania.

Maska antysmogowa Azimut - kobieta w masce antysmogowej Azimut

Maska antysmogowa Azimut posiada plastikowe zawory wspomagające wentylację, dzięki którym model ten doskonale sprawdza się również podczas wysiłku fizycznego. Pokochają ją szczególnie biegacze i rowerzyści, którzy nie chcą rezygnować ze sportu nawet podczas zimowej pogody i towarzyszącego jej smogu. Jednocześnie Azimut będzie chronić użytkownika nie tylko przed zanieczyszczeniem powietrza, ale również nieprzyjemnym mrozem i podmuchami wiatru.

Nie musisz przejmować się wyborem odpowiedniego rozmiaru i wykonywaniem skomplikowanych pomiarów. Ze względu na zastosowany materiał i długi rzep, maska antysmogowa Azimut Blue jest uniwersalna i dostosuje się do każdej do twarzy. Występuje w trzech, klasycznych wariantach kolorystycznych: czarnym, szarym i niebieskim.

Maska antysmogowa Azimut - budowa maski antysmogowej Azimut

Maska Azimut antysmogowa N99 GRATIS
Cena: 1,00zł
Skontaktuj się z nami

+48 574 003 908

+48 574 003 908