Najważniejsze informacje o produkcie
Filtr: N99
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące
Ostatnio dostępny: 27.02.2020

Opis

Chusty antysmogowe Lekko to prawdziwa rewolucja w produktach tej kategorii. Posiadają skuteczność najwyższej klasy masek antysmogowych oraz bardzo gustowny design. Chusty Lekko nie tylko chronią nas przed zanieczyszczeniami z powietrza, ale jednocześnie stanowią element pasujący do każdej jesienno-zimowej stylizacji.


Chusta Lekko antysmogowa

OCHRONA PRZED SMOGIEM z Chusta Lekko antysmogowa

Chusty antysmogowe Lekko posiadają dwie warstwy filtrujące - nano włókninę oraz węgiel aktywny. Połączenie to filtruje z powietrza mikroskopijne cząstki o wielkości nawet 1 μm ze skutecznością na poziomie 99,97%. Ponadto powstrzymuje wirusy, bakterie i zanieczyszczenia chemiczne, które mogłyby wraz z oddechem dostać się do Twoich płuc. Skuteczność chusty została potwierdzona badaniami laboratoryjnymi.


GUSTOWNY DESIGN Chusty Lekko antysmogowej

Cechą, która wyróżnia chusty Lekko spośród innych produktów tej kategorii jest ich przemyślany, minimalistyczny design. Wiele osób nie decyduje się na noszenie klasycznych masek antysmogowych ze względu na ich specyficzny wygląd, który nie każdemu odpowiada. Marka Lekko wie, jak ważne jest, żeby czuć się dobrze w swoim ubraniu, dlatego ich chusty antysmogowe doskonale komponują się z każdą stylizacją. Chusta antysmogowa przypomina szal lub komin, a dzięki szerokiej gamie kolorów do wyboru będzie dobrze wyglądać zarówno z klasycznym, jesiennym płaszczem jak i w połączeniu z młodzieżową kurtką.

Chusta Lekko antysmogowa


Chusta Lekko antysmogowa

WYGODNE UŻYTKOWANIE Chusty Lekko antysmogowej

Chusty Lekko są bardzo nosi się bardzo wygodnie. Stworzone są z miękkiej, bawełnianej tkaniny i przyjemnej w dotyku mikro-siateczki. Zakładając chustę na twarz łatwo wyregulujesz jej rozmiar za pomocą elastycznego noska i dwóch ściągaczy, które dopasowują materiał do kształtu twarzy. Przebywając w pomieszczeniu możemy łatwo zdjąć chustę z twarzy i nosić ją w formie komina na szyję.


SYSTEM FILTRACJI Chusty Lekko antysmogowej

Najwyższą skuteczność filtracji w chuście zapewniają dwie warstwy filtrujące, ich szeroka powierzchnia, duże zawory wydechowe oraz możliwość dokładnego dopasowania do twarzy.

Budowa chusty Lekko wygląda następująco:

 • Warstwa zewnętrzna stworzona jest wysokiej jakości bawełnianej dzianiny. Jej splot stworzony został z myślą o ochronie przed niepogodą i promieniami UV, a system mikroporów zapewnia swobodny przepływ powietrza podczas oddechu.
 • Węgiel aktywny oraz nano-włóknina filtrująca to dwie znajdujące się wewnątrz chusty warstwy, które odpowiadają za filtrację zanieczyszczeń. Ich skuteczność sięga 99,97% w usuwanie cząstek nawet tak małych jak 0,1 mikrona. Filtrują z powietrza smog, alergeny, pyłki, bakterie i zanieczyszczenia chemiczne.
 • Warstwa wewnętrzna przylega do twarzy, dlatego stworzona została z przyjemnej w dotyku, bawełnianej warstwy wyścielającej oraz z mikrosiateczki, która oddziela powierzchnię filtra od skóry twarzy i zapewnia swobodny przepływ powietrza.
 • Duże zawory wydechowe (28 mm), w które wyposażona została chusta, umożliwiają szybką i skuteczną wymianę powietrza. Poprzez zawory odprowadzany jest dwutlenek węgla i wilgoć.
 • Elementy regulujące pozwalają dopasować chustę do kształtu twarzy, aby zapewnić skuteczną filtrację i wygodę noszenia. Dwa ściągacze pozwalają zmniejszyć szerokość chusty, a trójwarstwowy “nosek” zapewnia szczelność i dopasowanie niespotykane w innych tego typu produktach na rynku.

Chusta Lekko antysmogowa


SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI - Chusta Lekko antysmogowa

W chustach Lekko wykorzystywany jest filtr klasy N99, co oznacza, że blokują one ponad 99% szkodliwych pyłów o średnicy 0.1 μm lub większej. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo korzystania z maski oraz przebywania na zewnątrz w okresie grzewczym. Skuteczność chust antysmogowych Lekko jest warta swojej ceny i została potwierdzona badaniami, które możesz sprawdzić tutaj.

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Rozmiar: One Size
  Typ produktu: Maska antysmogowa
  Gwarancja 24 miesiące
  Filtr: N99
  Żywotność jednego filtra: 6-8 tygodni
  Cena jednego filtra: 49 zł
  Przeznaczenie:
  • spacerowa
  • sportowa
  Sposób noszenia: w formie komina
  Dla kogo:
  • młodzież
  • dorośli
Chusta Lekko antysmogowa
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 259,00zł