Najważniejsze informacje o produkcie
Filtr: N99 FFP2
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i darmowy zwrot
Gwarancja i darmowy zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące
Ostatnio dostępny: 02.02.2020

Opis

Maska antysmogowa Banale Silver Mask przeznaczona jest do użytku codziennego, ale również w trakcie poruszania się rowerem lub motocyklem. Od swojej poprzedniczki Banale Mask odróżnia ją wbudowana warstwa srebra, która zapewnia ochronę przed wirusami i bakteriami. W przypadku smogu jej skuteczność jest równie wysoka. Wymienny filtr z węglem aktywnym zatrzymuje 99% zanieczyszczeń, takich jak spaliny, kurz i pyły zawieszone PM10 i PM2.5. Maska wyposażona jest w filtr N99 zgodny z europejską normą FFP2. Oprócz ciekawego wyglądu zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Wygodne ułożenie maski umożliwiają nam dwa elastyczne ściągacze z miękkiego materiału, a jej kształt idealnie dopasuje się do każdej twarzy, zapewniając pełną ochronę przed szkodliwymi substancjami.

Maska antysmogowa Silver Banale Mask wyróżnia się gustownym designem i jedną wersję kolorystyczną - ciemno-szara maska przełamana została żółtymi ściągaczami. Jest to połączenie niebanalne, a jaskrawy akcent kolorystyczny nadaje masce nowoczesny, młodzieżowy styl. Model ten posiada jeden, uniwersalny rozmiar, który reguluje się za pomocą elastycznych ściągaczy. Pozwala to na idealne dopasowanie maski do kształtu twarzy, a sposoby jej noszenia są dwa - z tasiemkami ściągającymi wyłącznie z tyłu głowy lub dodatkowo za uszami. Maska składa się z filcu i poliestru, a polipropylenowy filtr N99 z węglem aktywnym składa się z 7 warstw zatrzymujących zanieczyszczenia ze skutecznością 99%. Usuwa on nie tylko kurz i pyłki, ale również spaliny i inne szkodliwe składniki smogu, takie jak pyły zawieszone PM10 i PM2.5, pył węglowy, dym papierosowy.


Dlaczego warto używać maski Banale Silver?

Maska Banale Silver Mask zatrzymuje ponad 130 innych szkodliwych substancji, a ponadto eliminuje nieprzyjemne zapachy zwiększając nasz komfort np. podczas podróży komunikacją miejską. Maska Antybakteryjna Banale została wyposażona w zawór odpowietrzający, umożliwiający odpowiedni przepływ powietrza. Ponadto wbudowana warstwa srebra zapewnia skuteczną ochronę przed niebezpiecznymi bakteriami.


Maska Banale Silver Mask - filtry wymienne i użytkowanie

Według producenta wymiana filtrów w Banale Silver Mask powinna następowaćco 6-8 tygodni, trzeba jednak wziąć pod uwagę, że ich żywotność nie jest zależna od czasu użytkowania, tylko poziomu zanieczyszczenia powietrza. W związku z tym okres ten może się odpowiednio wydłużyć lub skrócić. W przypadku, kiedy nie korzystamy z maski jej filtr nie zużywa się. Maska antysmogowa jest produktem przeznaczonym do użytku codziennego. Z tego względu poza jakością oczyszczania i designem ważny jest też komfort użytkowania. Źle dobrana będzie uwierać, a w połączeniu z nieoddychającym materiałem będzie powodować pocenie się twarzy. Korzystając z Banale Silver Mask możemy zapomnieć o tych problemach, ponieważ model ten pozostaje zawsze suchy i dobrze wentylowany wewnątrz. Możliwość regulacji rozmiaru elastycznymi ściągaczami oraz przyjemne w dotyku tworzywo dają nam wysoki komfort użytkowania.

Wymiary i materiał maski są dobrane tak, aby nie stanowiły przeszkody w noszeniu jej jednocześnie z kaskiem i okularami, więc możemy korzystać z niej nawet w trakcie jazdy na rowerze lub motocyklu. Co ważne, maskę tą można również wielokrotnie prać. Banale Silver Mask to prawdziwie włoska robota. Stylowy, gustowny wygląd, pełna ochrona przed wdychanymi zanieczyszczeniami i drobnoustrojami, niezwykła wygoda użytkowania - model ten spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. W zestawie z maską otrzymuje się jeden wymienny filtr N99.

 


Jak zakładać Banale Mask?

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  • -
   Adrian,
   15.02.2020 napisał:
   Spoko maska. Fajnie, ze Banale Silver Mask ma uniwersalny rozmiar. do tego chroni przed wirusami. Poruszam się w niej na motorze.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Michał,
   06.01.2020 napisał:
   Fajna i wygodna maska. Dobrze sie ją nosi, a także jeździ się w niej na rowerze po ulicach Krakowa ;)
   Ocena opinii: 0

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Rozmiar: One Size
  Typ produktu: Maska antysmogowa
  Gwarancja 24 miesiące
  Filtr: N99 FFP2
  SKU: 8056772600247
  Żywotność jednego filtra: 6-8 tygodni
  Cena jednego filtra: 29,99 zł
  Przeznaczenie:
  • spacerowa
  • sportowa
  Sposób noszenia: na tasiemki
  Dla kogo:
  • dzieci
  • młodzież
  • dorośli
Maska Banale Silver Mask antysmogowa
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 199,99zł