Najważniejsze informacje o produkcie
Filtr: N99 FFP2
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i darmowy zwrot
Gwarancja i darmowy zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące
Ostatnio dostępny: 25.02.2020

Opis

Maska  Banale Mask  przeznaczona jest do użytku codziennego, również w trakcie korzystania z roweru lub motocyklu. Jej zadaniem jest chronić użytkownika przed szkodliwym działaniem smogu i robi to z niezwykłą skutecznością. Wymienny filtr (N99) z węglem aktywnym zatrzymuje 99% zanieczyszczeń, takich jak spaliny, kurz i pył (w tym pyły zawieszone PM10 i PM2.5). Filtr jest zgodny z europejską klasą FFP2. Wyjątkowy, włoski design łączy w sobie stylowy wygląd z prostotą i komfortem użytkowania. Wygodne ułożenie maski umożliwiają nam dwie elastyczne tasiemki, a jej kształt idealnie dopasuje się do każdej twarzy, zapewniając pełną ochronę przed szkodliwymi substancjami.


Warianty kolorystyczne

Maska Banale Mask  dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych:

1. Total Black - klasyczna czerń, która sprawdzi się zarówno z ubraniem sportowym jak i eleganckim; dla osób ceniących uniwersalność.

2. Blue and Orange - kontrastowe połączenie niebieskiej maski i pomarańczowych ściągaczy; dla tych, którzy lubią się wyróżniać. 

3. Grey and Yellow - szarość maski przełamana jaskrawymi, żółtymi tasiemkami; jest to połączenie niebanalne, które każdej stylizacji doda nieco nowoczesności.


Maska antybakteryjna Banale Mask

Maska Banale Mask antysmogowa eliminuje nieprzyjemne zapachy zwiększając nasz komfort np. podczas podróży komunikacją miejską. Maska antybakteryjna Banale wyposażono w zawór odpowietrzający, umożliwiający odpowiedni przepływ powietrza. Ponadto wbudowany filtr zapewnia skuteczną ochronę przed niebezpiecznymi bakteriami.


Skuteczna filtracja powietrza

Wszystkie warianty mają jeden, uniwersalny rozmiar. Materiał wykonany z filcu i poliestru oraz elastyczne ściągacze pozwalają na dokładne dopasowanie maski do twarzy, a zakładać ją można na dwa różne sposoby - przekładając tasiemki wyłącznie z tyłu głowy lub dodatkowo za uszami. Dzięki temu każdy może wybrać bardziej odpowiadający mu sposób noszenia. Polipropylenowy filtr N99 z węglem aktywnym składa się z 7 warstw zatrzymujących zanieczyszczenia ze skutecznością 99%. Usuwa on nie tylko kurz i pyłki, ale również spaliny i inne szkodliwe składniki smogu, takie jak pyły zawieszone PM10 i PM2.5, pył węglowy, dym papierosowy i ponad 130 innych szkodliwych substancji, a ponadto eliminuje nieprzyjemne zapachy zwiększając nasz komfort np. podczas podróży komunikacją miejską. W maskę wmontowany jest zawór odpowietrzający, umożliwiający odpowiedni przepływ powietrza.


Wymiana filtrów i użytkowanie

Sugerowana wymiana filtrów w Banale Mask następuje co 6-8 tygodni, trzeba jednak wziąć pod uwagę, że żywotność filtrów w masce nie jest zależna od czasu użytkowania, tylko poziomu zanieczyszczenia powietrza. W związku z tym żywotność ta może się odpowiednio wydłużyć lub skrócić. Regularna wymiana filtrów jest konieczna, aby zapewnić maksymalną ochronę przed toksycznymi substancjami. W przypadku masek antysmogowych równie ważna jest nie tylko skuteczność oczyszczania wdychanego powietrza, ale również wygoda użytkowania. Szczególnie w przypadku, kiedy mamy zamiar korzystać z maski codziennie. Zbyt ciasna będzie uwierać, a w połączeniu z nieoddychającym materiałem może powodować zbieranie się wilgoci pod maską.

Banale Mask pozostaje zawsze sucha i dobrze wentylowana w środku. Ponadto jest ona niezwykle lekka - jej waga to tylko 45 g. Możliwość regulacji rozmiaru elastycznymi ściągaczami oraz przyjemne w dotyku tworzywo dają nam wysoki komfort użytkowania. Wymiary i materiał maski są dobrane tak, aby nie stanowiły przeszkody w noszeniu jej jednocześnie z kaskiem i okularami, więc możemy korzystać z niej nawet w trakcie jazdy na rowerze lub motocyklu. Jest to też model, który można wielokrotnie prać. Wysoka skuteczność oczyszczania, długa żywotność filtrów, wygoda użytkowania i ciekawe warianty kolorystyczne - to wszystko cechuje maski antysmogowe Banale Mask.


Jak prawidłowo zakładać maskę Banale?

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Rozmiar: One Size
  Typ produktu: Maska antysmogowa
  Gwarancja 24 miesiące
  Filtr: N99 FFP2
  Żywotność jednego filtra: 6-8 tygodni
  Cena jednego filtra: 29,99 zł
  Przeznaczenie:
  • spacerowa
  • sportowa
  Sposób noszenia: na tasiemki
  Dla kogo:
  • dzieci
  • młodzież
  • dorośli
Maska Banale Mask antysmogowa
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 149,99zł