Najważniejsze informacje o produkcie
Filtr: N99
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 149,99zł
Bestseller
W koszyku

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 10,00zł
Gwarancja: 24 miesiące

Maska  Banale Mask  przeznaczona jest do użytku codziennego, również w trakcie korzystania z roweru lub motocyklu. Jej zadaniem jest chronić użytkownika przed szkodliwym działaniem smogu i robi to z niezwykłą skutecznością. Wymienny filtr z węglem aktywnym zatrzymuje 99% zanieczyszczeń, takich jak spaliny, kurz i pył (w tym pyły zawieszone PM10 i PM2.5). Wyjątkowy, włoski design łączy w sobie stylowy wygląd z prostotą i komfortem użytkowania. Wygodne ułożenie maski umożliwiają nam dwie elastyczne tasiemki, a jej kształt idealnie dopasuje się do każdej twarzy, zapewniając pełną ochronę przed szkodliwymi substancjami.

Maska  Banale Mask  dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych:

  1. Total Black - klasyczna czerń, która sprawdzi się zarówno z ubraniem sportowym jak i eleganckim; dla osób ceniących uniwersalność.

  2. Blue and Orange - kontrastowe połączenie niebieskiej maski i pomarańczowych ściągaczy; dla tych, którzy lubią się wyróżniać.

  3. Grey and Yellow - szarość maski przełamana jaskrawymi, żółtymi tasiemkami; jest to połączenie niebanalne, które każdej stylizacji doda nieco nowoczesności.

Wszystkie warianty mają jeden, uniwersalny rozmiar. Materiał wykonany z filcu i poliestru oraz elastyczne ściągacze pozwalają na dokładne dopasowanie maski do twarzy, a zakładać ją można na dwa różne sposoby - przekładając tasiemki wyłącznie z tyłu głowy lub dodatkowo za uszami. Dzięki temu każdy może wybrać bardziej odpowiadający mu sposób noszenia.

Polipropylenowy filtr N99 z węglem aktywnym składa się z 7 warstw zatrzymujących zanieczyszczenia ze skutecznością 99%. Usuwa on nie tylko kurz i pyłki, ale również spaliny i inne szkodliwe składniki smogu, takie jak pyły zawieszone PM10 i PM2.5, pył węglowy, dym papierosowy i ponad 130 innych szkodliwych substancji, a ponadto eliminuje nieprzyjemne zapachy zwiększając nasz komfort np. podczas podróży komunikacją miejską. W maskę wmontowany jest zawór odpowietrzający, umożliwiający odpowiedni przepływ powietrza. Sugerowana wymiana filtrów w Banale Mask następuje co 6-8 tygodni, trzeba jednak wziąć pod uwagę, że żywotność filtrów w masce nie jest zależna od czasu użytkowania, tylko poziomu zanieczyszczenia powietrza. W związku z tym żywotność ta może się odpowiednio wydłużyć lub skrócić. Regularna wymiana filtrów jest konieczna, aby zapewnić maksymalną ochronę przed toksycznymi substancjami.

W przypadku masek antysmogowych równie ważna jest nie tylko skuteczność oczyszczania wdychanego powietrza, ale również wygoda użytkowania. Szczególnie w przypadku, kiedy mamy zamiar korzystać z maski codziennie. Zbyt ciasna będzie uwierać, a w połączeniu z nieoddychającym materiałem może powodować zbieranie się wilgoci pod maską. Banale Mask pozostaje zawsze sucha i dobrze wentylowana w środku. Ponadto jest ona niezwykle lekka - jej waga to tylko 45 g. Możliwość regulacji rozmiaru elastycznymi ściągaczami oraz przyjemne w dotyku tworzywo dają nam wysoki komfort użytkowania. Wymiary i materiał maski są dobrane tak, aby nie stanowiły przeszkody w noszeniu jej jednocześnie z kaskiem i okularami, więc możemy korzystać z niej nawet w trakcie jazdy na rowerze lub motocyklu. Jest to też model, który można wielokrotnie prać.

Wysoka skuteczność oczyszczania, długa żywotność filtrów, wygoda użytkowania i ciekawe warianty kolorystyczne - to wszystko cechuje maski antysmogowe Banale mask.

W zestawie z maską otrzymuje się jeden wymienny filtr N99. Kolejne można zakupić w cenie 59 zł za 2 sztuki.

 

JAK ZAKŁADAĆ MASKĘ  BANALE MASK ?

Maska Banale Mask antysmogowa
Cena: 149,99zł
Skontaktuj się z nami

+48 574 003 908