Najważniejsze informacje o produkcie
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące
Ostatnio dostępny: 26.02.2020

Opis

Maska antysmogowa Banale Active Mask przeznaczona jest zarówno do użytku codziennego jak i dla sportowców. Dodatkowo dostępna jest w dwóch wariantach - dedykowanym dzieciom (KID) i dorosłym (ADULT). Różnią się one rozmiarem, jednak w obu przypadkach wykonane są z miękkiego, elastycznego materiału zapewniającego wysoki komfort użytkowania. Prosty krój ułatwia zakładanie oraz dopasowuje się do każdego kształtu twarzy. Z myślą o jak największej prostocie nie zawiera filtra wymiennego, tylko jest przystosowana do wielokrotnego prania. Chroni nasz organizm przed szkodliwym działaniem wszystkich większych cząstek, takich jak kurz, pyłki i pyły zawieszone PM10.

 


Jakość i prostota

Projektując maskę Banale Active Mask producent postawił na jak największą prostotę. Z tego powodu jest dostępna w jednym wariancie kolorystycznym. Szarość jest uniwersalna, a w połączeniu z prostym, minimalistycznym krojem sprawia, że maska pasuje do zdecydowanej większości stylizacji. Również w przypadku wielkości zdecydowano się na jeden rozmiar, z rozróżnieniem wyłącznie na dorosłych i dzieci. Pianka poliuretanowa Soffio plus pokryta miękkim poliamidem świetnie dopasowuje się do każdego kształtu twarzy, jednocześnie zapewniając odpowiedni przepływ powietrza i swobodne oddychanie.

 


Dlaczego warto stosować maskę Banale Active?

Głównym celem stosowania maski antysmogowej jest ochrona przed toksycznymi składnikami smogu oraz pozostałymi zanieczyszczeniami. Banale Active Mask doskonale usuwa wszystkie większe cząstki, takie jak kurz, pyłki, dym papierosowy, spaliny, zarodniki oraz pyły zawieszone PM10. A wszystko to bez konieczności korzystania z filtrów wymiennych! Model ten znajduje miłośników wśród sportowców, ponieważ ze względu na komfort użytkowania, dobry przepływ powietrza oraz wysokie parametry oczyszczania świetnie sprawdza się np. podczas joggingu lub jazdy na rowerze, szczególnie w okresie grzewczym. Stanowi też pewną ochronę przed zimnem. Silver Mask została wykonana z miękkiego materiału oraz wyposażona w kieszonkę, dzięki której bez problemu można ją zwinąć i włożyć do kieszeni lub plecaka. W ten sposób można mieć ją zawsze pod ręką!

Cechy te są istotne również z perspektywy dziecka, które potrzebuje produktu łatwego do założenia, wygodnego i lekkiego. Brak filtrów wymiennych eliminuje dodatkowe koszty i konieczność myślenia o ich wymianie. Dbałość o maskę sprowadza się wyłącznie do ręcznego prania w zimnej wodzie. Maska jest wodoodporna, dlatego zabieg ten można przeprowadzić nawet do 30 razy! Nosząc elementy ubioru zakrywające twarz musimy liczyć się z potem i ciepłem utrudniającym oddychanie. Przy Active Mask możesz zapomnieć o tych problemach. Utrzymuje ona wewnątrz odpowiednią temperaturę i zapewnia prawidłowy przepływ powietrza, zapewniając nam uczucie świeżości i komfort oddychania.

 


Idealna dla sportowców

Banale Active Mask to produkt stworzony z myślą o ludziach aktywnych, pozostających w ciągłym ruchu. Prosty design maksymalnie ułatwia zakładanie, materiał z pianki poliuretanowej i miękkiego poliamidu zapewnia wygodę użytkowania oraz odpowiednią wentylację, a możliwość zwinięcia maski i schowania jej w kieszeni lub plecaku pozwala mieć ją zawsze przy sobie. Ze względu na swoje zalety jest to produkt idealny dla dzieci oraz sportowców, a brak filtrów wymiennych odciąży nas z obowiązku ich wymiany i będzie korzystny dla domowego budżetu, w dalszym ciągu zapewniając nam ochronę przed szkodliwymi zanieczyszczeniami.

 

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Opinie

  • -
   Asia,
   07.04.2020 napisał:
   Banale Active Mask jest bardzo wygodna maską. Dobrze dopasowuje się do twarzy. Poza tym tez bardzo dobrze sie w niej oddycha. Sklep- oceniam na w skali od 1-5 na 5 . Wszystko zostao wyjaśnione jak należy. Fajnie, ze tez nie musze tutaj wymieniac filtrów.
   Ocena opinii: 0
  Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
 • Dane techniczne

  Rozmiar: One Size
  Typ produktu: Maska antysmogowa
  Gwarancja 24 miesiące
  Przeznaczenie: spacerowa
  Sposób noszenia: na tasiemki
  Dla kogo: młodzież
Maska Banale Active Mask antysmogowa
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 99,99zł