Maski Antysmogowe Wrocław

maski antysmogowe do 100 zł
maski antysmogowe dla 200 zł
maski antysmogowe do 300 zł

Maska antysmogowa Wrocław jest doskonałą ochroną przed szkodliwymi związkami utrzymującymi się we wdychanym przez nas powietrzu. Dzięki specjalnym filtrom, maska ułatwia oddychanie i ogranicza nawet do 99% cząsteczek mniejszych niż PM 2.5. Filtry przechwytują spaliny, dym oraz gazy organiczne, tym samym skutecznie chroniąc nas przed ich wdychaniem. Filtry w maskach antysmogowych zużywają się w zależności od jakości powietrza we Wrocławiu. Maski antysmogowe Wrocław dobrze sprawdzają się także jako ochrona twarzy przed zimnem oraz blokada nieprzyjemnych zapachów. W maskach używa się przeważnie trzech rodzajów filtrów: HEPA, DACC/N99 (węglowy), a także filtr kombinacyjny. Usuwają one większość zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu. W ofercie sklepu we Wrocławiu znajdują się maski N99. Maski można podzielić na maski antysmogowe, maski n99, maski antywirusowe. Maski antywirusowe Wrocław różnią się one między sobą wkładem filtrowym, budową oraz formą zaworów. Maski antysmogowe Wrocław powinny być dobrane do wykonywanej przez nas aktywności, ze względu na różnicę każdej w przepustowości powietrza. Sprawdź, która maska będzie dla Ciebie najlepsza! Zobacz maski antysmogowe Wrocław od GoodAir!

Maski antysmogowe Wrocław - najpopularniejsze modele

najlepsze maski antysmogowe we Wrocławiu

Maski antysmogowe Wrocław sklep

GoodAir.pl to specjalistyczny sklep z maskami antysmogowymi we Wrocławiu. Pomysł na sklep z maskami antysmogowymi jest wynikiem naszej troski o ochronę Wrocławian przed negatywnym wpływem zanieczyszczonego powietrza na zdrowie i życie. W sklepie stacjonarnym we Wrocławiu posiadamy najszerszą ofertę na rynku, która jednak nie jest przypadkowa. Do grona oferowanych masek zaprosiliśmy Respro, Dragon oraz Banalle. W naszymi sklepie stacjonarnym we Wrocławiu masz możliwość przymierzenia każdej z masek antysmogowych. W celu doboru odpowiedniej maski antysmogowej musisz dopasować ją do twarzy, tak aby zachować jej szczelność. W sklepie stacjonarnym we Wrocławiu specjaliści zadbają o dobór idealnej dla ciebie. Z największą przyjemnością odpowiemy na wszelkiego rodzaju pytania, ponieważ sami korzystamy z oferowanych przez nas produktów. Sklep z maskami antysmogowymi jest zlokalizowany bardzo blisko centrum Wrocławia, co zapewnia łatwy dojazd. W sklepie stacjonarny przymierzysz i kupisz maskę od ręki, jak również może skorzystać z opcji dostawy do domu. W sklepie we Wrocławiu zapłacisz gotówką oraz kartą.

Maski antysmogowe

Rodzaje masek antysmogowych Wrocław

Maski antysmogowe spacerowe Wrocław

Są to maski przeznaczone do użytku codziennego. Doskonale sprawdzają się podczas jazdy komunikacją miejską, w trakcie poruszania się po mieście czy spacerów. W maskach tych umieszczono zawory dostosowane do płytkich oddechów przy standardowym tętnie. Maski antysmogowe do użytku codziennego posiadają prostą budowę i krój oraz wiele opcji kolorystycznych do wyboru. Sprawdź maski antywirusowe Wrocław od GoodAir!

sprawdź wszystkie maski antysmogowe

Maski antysmogowe dla rowerzystów Wrocław

Jeżdżąc na rowerze czy biegając ulubioną trasą, jesteśmy bardziej narażeni na wdychanie zanieczyszczeń. Dzieje się tak, ponieważ, podczas uprawiania sportu płuca filtrują dziesięć razy więcej powietrza! Maski antysmogowe dla rowerzystów charakteryzują się doskonałą elastycznością, małe zapięcie pozwala bez problemu nałożyć kask, a ścisłe przyleganie maski do twarzy daje możliwość swobodnej jazdy rowerem, chroniąc nas przed wdychaniem zanieczyszczeń podczas ulubionej formy aktywności. Maski dla rowerzystów posiadają także obracane zawory, które kierują wylatujące z maski powietrze na bok. Dzięki temu w trakcie pokonywania trasy rowerowej z łatwością unikniemy zaparowanych okularów.

Maski antysmogowe dla biegaczy Wrocław

Kiedy biegamy nasze tętno przyspiesza, oddech staje się szybszy i zwiększamy jego częstotliwość. Nasz organizm potrzebuje więcej tlenu, a my zmieniamy spokojny oddech nosem, na bezwarunkowy oddech ustami. Dzięki masce antysmogowej z przystosowanym filtrem, chronimy nasz organizm przed szkodliwymi związkami wdychanymi wraz z powietrzem podczas biegania. Maski antysmogowe dla biegaczy charakteryzują się elastycznością, większą przepustowością powietrza i 2 stopniową filtracją powietrza. Sprawdź maski do biegania dostępne na GoodAir!

Chusty antysmogowe Wrocław

Chusty antysmogowe Wrocław ta wciąż jeszcze nowość na rynku. Inicjatorem tego pomysłu była firma Lekko, która podeszła do ochrony przed smogiem zupełnie inaczej niż inne tego typu rozwiązania. Lekko zauważyło, że niektórzy Wrocławianie nie zakładają maski, ponieważ wstydzą się ją nosić. Chusty antysmogowe swój początek mają we Wrocławiu, ponieważ stąd pochodzi ich producent. Chusty antysmogowe Wrocław nie tylko chronią nas przed smogiem, ale jednocześnie stanowią element pasujący do każdej jesienno-zimowej stylizacji. W chustach Lekko wykorzystywany jest filtr klasy N99, blokując ponad 99% pyłów o średnicy 0.1 μm lub większej, czyli PM 1, PM 2.5 oraz PM 10.

Dlaczego warto kupić maskę antysmogową we Wrocławiu?

OCHRONA ODDECHU

Gdy oddychasz, maska antysmogowa filtruje powietrze, oczyszczając je z zanieczyszczeń i szkodliwych związków. Dzięki temu, chroni każdy Twój oddech i zapewnia Ci odpowiednią ochronę na co dzień.

BEZPIECZEŃSTWO

Maski antysmogowe zatrzymują nawet 99% szkodliwych dla organizmu cząsteczek oraz oczyszczają powietrze z obecnych w nim spalin, dymu czy gazów organicznych.

KONTROLA ZANIECZYSZCZEŃ

Stosując maski antysmogowe, kontrolujesz ilość wdychanych przez siebie zanieczyszczeń, a także chronisz swój układ oddechowy i nie dopuszczasz do pojawienia się szkodliwych związków w Twoim organizmie.

ZDROWIE

Przede wszystkim dbasz o swoje zdrowie! Nie ma nic cenniejszego. Maski antysmogowe zadbają o to, byś oddychał tylko zdrowym, oczyszczonym powietrzem, nie martwiąc się o zanieczyszczenia.

Wrocław - Gdzie kupię maskę antysmogową?

Sklep stacjonarny:

GoodAir Sp. z o.o.
ul. Krakowska 47/49
50-424 Wrocław

Dostępność produktów:

+48 505 968 789

bok@goodair.pl

Otwarte codziennie 8:00 - 17:00