Oczyszczacz IDEAL + Miernik GRATIS

LUTOWA PROMOCJA NA OCZYSZCZACZE IDEAL

Przez cały miesiąc oczyszczacz powietrza IDEAL AP 40 PRO będzie dostępny w zestawie z miernikiem jakości powietrza NOKLEAD A8 GRATIS.

Czujnik firmy Noklead jest niewielką stacją pomiarową, która bada jakość powietrza, w tym ilość pyłów zawieszonych, temperaturę i poziom wilgotności. Najdrobniejsze cząstki pyłów PM2,5 wychwytywane są przez czujnik laserowy, a ich poziom - wraz z pozostałymi pomiarami - przedstawiany na wyświetlaczu LED. Detektor posiada stację ładującą, a wewnętrzny akumulator pozwala na zabranie miernika ze sobą w podróż. Detektor posiada stację dokującą umożliwiającą wygodne ładowanie urządzenia, a wewnętrzny akumulator (1000 mAh) pozwala na zabranie miernika ze sobą, np. w podróż lub do samochodu. Dodatkowo urządzenie to pełni funkcję zegara. Jego cena detaliczna wynosi 349 zł brutto, a promocyjny zestaw IDEAL AP 40 PRO + czujnik Noklead A8 kosztuje tylko 2699 zł.

Do końca miesiąca oczyszczacz powietrza IDEAL AP 80 PRO będzie dostępny w promocyjnym zestawie z miernikiem jakości powietrza Laser Egg 2 GRATIS!

Czujnik Laser Egg 2 to niewielkich rozmiarów stacja pomiarowa, która mierzy aktualny stan powietrza, w tym: pyły zawieszone PM2,5, temperaturę i wilgotność. Poza pomiarami na wyświetlaczu znajduje się również zegar oraz prognoza pogody. Ważną cechą tego kompaktowego czujnika jest kompatybilność z systemem Apple Home Kit. Można się z nim porozumiewać poprzez Siri! Urządzenie łączy się również z aplikacją mobilną Kaiterra, która pozwala nam m.in. sprawdzić dane pomiarowe z GIOŚ. Dzięki temu można kontrolować jakość powietrza w wybranym miejscu niezależnie od własnej lokalizacji. Cena zestawu Ideal AP 80 PRO + czujnik Laser Egg 2 wynosi 4899 zł.

Nie zwlekaj! Promocja trwa od 1.02 do 28.02 lub do wyczerpania zapasów. W ofercie nadal dostępny jest oczyszczacz bez miernika.