Najważniejsze informacje o produkcie
Obsługiwana powierzchnia: 30 m²
Poziom hałasu: 29 dB
Zakres temperatur chłodzenia: 16-30 °C
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)
Ostatnio dostępny: 09.07.2021

Opis

Klimatyzator przenośny Vaco Arrifana VAC1212W to doskonały wybór do pomieszczeń o średniej wielkości (powierzchnia do 30 m2). Może pochwalić się przepływem powietrza równym aż 400 m3/h oraz mocą chłodniczą 3,5 kW, dzięki którym skutecznie i szybko obniża temperaturę w pomieszczeniu w zakresie 16-30°C. Model VAC1212W posiada funkcję grzania (3,3 kW), dlatego przyda się również w okresie jesienno-zimowym. Ponadto klimatyzator Arrifana osusza i wentyluje pomieszczenia, a pracuje ciszej (29-48 dB) niż większość urządzeń tego typu na rynku.

Tryby pracy klimatyzatora VACO Arrifana VAC1212W

Temperatura i wilgotność każdego dnia są inne, dlatego ważne jest, żeby posiadany klimatyzator umożliwiał dostosowywanie parametrów pracy do aktualnych warunków oraz potrzeb domowników. Z tego powodu model VAC1212W posiada aż 4 tryby główne (chłodzenie, grzanie, osuszanie i wentylację), 3 tryby dodatkowe (sleep, swing i timer) oraz 3 poziomy prędkości wentylatora.

Funkcja SLEEP to inaczej tryb nocny (snu), który stopniowo zmniejsza działanie urządzenia. Jasność wyświetlacza zostaje zredukowana, wentylator emituje minimalny hałas na poziomie 24 dB(A), a nastawiona temperatura co dwie godziny zwiększa parametr o 1°C. Wszystko to w celu osiągnięcia jak najbardziej komfortowych warunków do snu.

Funkcja SWING gwarantuje równomierne rozprowadzenie chłodnego powietrza w pomieszczeniu. Umożliwia regulowanie kierunku nawiewu chłodnego powietrza (góra-dół).

Funkcja TIMER pozwala na na zaprogramowanie czasu pracy urządzenia w wybranych ustawieniach, np. chłodzenie, 24°C.

Klimatyzator Arrifana VAC1212W przenośny

Klimatyzator Arrifana VAC1212W przenośny

Sterowanie

Obsługa klimatyzatora Vaco jest dziecinnie prosta. Możemy w tym celu korzystać z panelu kontrolnego na urządzeniu lub pilota zdalnego sterowania. Panel znajduje się w górnej części obudowy i składa z kilku przycisków z czytelnymi piktogramami oraz wyświetlacza LCD. Korzystanie z niego jest intuicyjne i wygodne.

Żeby zmienić tryb pracy klimatyzatora lub prędkość wentylatora wcale nie musimy wstawać z kanapy i podchodzić do urządzenia. Równie dobrze możemy skorzystać z pilota, który pozwala obsługiwać klimatyzator na odległość.

Osoby bardziej wymagające oraz fani technologicznych gadżetów ucieszą się z możliwości połączenia klimatyzatora z aplikacją na telefon. VAC1212W posiada łącze Wi-Fi i jest kompatybilny z asystentami głosowymi, takimi jak Google Home czy Amazon Echo.

ŁĄCZE WIFI, GOOGLE HOME I AMAZON ECHO

Klimatyzator przenośny Vaco Arrifana VAC1212W jest urządzeniem nie tylko wydajnym i niezawodnym, ale również nowoczesnym. Może być obsługiwany za pomocą aplikacji mobilnej “Tuya Smart” [dla Android oraz iOS) lub “Smart Life-Smart Living” (dla iOS i Android). Daje nam to możliwość pełnej kontroli nad urządzeniem nawet na odległość. Działanie klimatyzatora i poszczególne parametry możesz zmieniać przebywając poza domem. Jakby tego było mało, klimatyzator Arrifana VAC12W jest kompatybilny z Google Home oraz Amazon Echo. Idealnie sprawdzi się to w budynkach inteligentnych, sterowanych z pomocą elektronicznego asystenta.

 Klimatyzator Arrifana VAC12W przenośny

Wielofunkcyjność modelu Arrifana VAC1212W

Vaco Arrifana VAC1212W nie tylko chłodzi powietrze, przynosząc ulgę domownikom w upalne dni, ale również osusza i wentyluje pomieszczenie, dbając o odpowiedni, zdrowy mikroklimat wnętrza. W mroźne, jesienno-zimowe dni Arrifana może stanowić dodatkowe źródło ciepła. Wystarczy włączyć ją w tryb grzania. VAC1212W to model 4w1, który sprawdzi się przez okrągły rok.

Chłodzenie

Główną funkcję każdego klimatyzatora stanowi chłodzenie. Arrifana wywiązuje się z tego zadania bardzo skutecznie. Pozwala obniżyć temperaturę w pomieszczeniu do 30 m2 do wybranej przez nas wartości z zakresu 16-30°C. W trybie chłodzenia urządzenie może pracować w jednej z trzech prędkości nawiewu:

- maksymalnej, dla jak najszybszego osiągnięcia pożądanej temperatury,

- średniej, będącej kompromisem pomiędzy wysokim komfortem w pomieszczeniu a niższym poziomem hałasu,

- niskiej, dla jak najcichszej pracy.

 Klimatyzator Arrifana VAC1212W przenośny

 Klimatyzator Arrifana VAC1212W przenośny

Ogrzewanie

Gdy za oknem śnieg lub słota, każde dodatkowe źródło ciepła w domu jest mile widziane. Tu również sprawdzi się Arrifana VAC1212W. Wystarczy włączyć tryb grzania, aby urządzenie w krótkim czasie podniosło temperaturę w pomieszczeniu do żądanej przez nas wartości z zakresu 16-30°C. Prędkość wentylatora może zostać ustawiona dowolnie do jednej z trzech opcji (niska, średnia, wysoka).

Osuszanie

Aby stworzyć zdrowy i przyjemny mikroklimat w pomieszczeniu, nie wystarczy odpowiednia temperatura. Bardzo istotny jest również poziom wilgotności. Zbyt wysoki wpływa negatywnie na samopoczucie, utrudnia oddychanie oraz stwarza warunki idealne do rozwoju pleśni, grzybów i innych szkodliwych patogenów. W takiej sytuacji warto skorzystać z trybu osuszania w modelu VAC1212W.

 Klimatyzator Arrifana VAC1212W przenośny

Wentylacja

Jeśli nie chcemy zmieniać parametrów otoczenia, ale lubimy przyjemny powiew powietrza, możemy skorzystać z najbardziej neutralnego trybu samodzielnej wentylacji. Wprawione w ruch powietrze rozprowadza równomiernie wilgoć i wyrównuje temperaturę w całym pomieszczeniu, a my wybieramy tylko prędkość wentylatora.

Wygodne czyszczenie

Do poprawnej pracy klimatyzatora konieczna jest odpowiednia konserwacja. Na szczęście producent stworzył Arrifanę w sposób przemyślany, dlatego czyszczenie sprowadza się do kilku, nieskomplikowanych czynności.

Raz w tygodniu należy wyczyścić filtr powietrza, najlepiej za pomocą czystej wody lub łagodnego środka myjącego. Regularnie należy też usuwać kondensat, który gromadzi się w trakcie pracy w trybie chłodzenia i osuszania. W zależności od potrzeby panel i obudowę klimatyzatora przecieramy wilgotną ścierką, a następnie wycieramy do sucha. To wszystko! Dokładny opis czyszczenia znajduje się w instrukcji klimatyzatora.

 Klimatyzator Arrifana VAC1212W przenośny

EKOLOGICZNY CZYNNIK CHŁODNICZY R290

W klimatyzatorze Arrifana VAC1212W zastosowano ekologiczny czynnik chłodniczy R290. Znajduje się on w szczelnie zamkniętym układzie, nie wymaga okresowego uzupełniania i przede wszystkim - jest całkowicie bezpieczny dla środowiska. Czynnik chłodniczy R290 spełnia wszystkie dyrektywy unijne w zakresie ochrony środowiska.

Akcesoria do VACO Arrifana VAC1212W

W zestawie z klimatyzatorem dołączany jest zestaw akcesoriów, niezbędnych do prawidłowego zamontowania i pracy urządzenia.

  1. Rura odprowadzająca ciepłe powietrze
  2. Pilot zdalnego sterowania
  3. Dysza okienna wylotowa
  4. Uchwyt okienny
  5. Instrukcja obsługi

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Obsługiwana powierzchnia: 30 m²
  Moc chłodnicza: 3,5 kW
  Moc grzewcza: 3,3 kW
  Przepływ powietrza: 400 m³/h
  Poziom hałasu: 29-48 dB
  Tryby pracy:
  • chłodzenie
  • wentylacja
  • grzanie
  • osuszanie
  Wydajność osuszania: 1,5 l/h
  Pobór mocy (chłodzenie): 1350 W
  Klasa energetyczna (chłodzenie): A
  Pobór mocy (grzanie): 1300 W
  Klasa energetyczna (grzanie): A+
  Zakres temperatur chłodzenia: 16-30 °C
  Zakres temperatur grzania: 16-30 °C
  Czynnik chłodniczy: R290
  Ilość czynnika chłodzącego: 265 g
  Długość rury: 150 cm
  Średnica rury: 15 cm
  Wyposażenie:
  • kółka
  • panel sterowania
  • pilot
  • timer
  • wyświetlacz
  • zestaw okienny
  Funkcja jonizacji: nie
  Waga urządzenia: 29 kg
  Wysokość: 73 cm
  Głębokość: 36 cm
  Szerokość: 43 cm
  Typ produktu: Klimatyzator przenośny
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
Klimatyzator Vaco Arrifana VAC1212W przenośny
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 2089,00zł