Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: tak
Obsługiwana powierzchnia: 25 m²
Poziom hałasu: 21 dB
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i darmowy zwrot
Gwarancja i darmowy zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)
Ostatnio dostępny: 02.12.2019

Opis

Klimatyzator SHARP CV-P10PR jest urządzeniem wielofunkcyjnym: schładza, oczyszcza i osusza powietrze. Idealny zarówno do małych jak i średnich pomieszczeń do 25 m2. Urządzenie doskonale nadaje się dla osób lubiących spokój ze względu na cichą pracę (21 dB). Produkt może działać w trzech trybach pracy: Turbo polecany podczas upałów, Sleep w nocy, a Auto umożliwia pracę urządzenia na jednolitym poziomie, dobierając prędkość do stanu otoczenia. Urządzenie energooszczędne, klasa energetyczna A. W produkcie zastosowano zaawansowaną i nowoczesną technologię Plasmacluster. Moc chłodnicza 2,5 kW, wydajność osuszania to 24 litry na dobę, a także dobre parametry oczyszczania - przepływ 348 m3/h. Urządzenie posiada pojemnik na skropliny. Do klimatyzatora został dołączony pilot z wyświetlaczem do sterowania. Produkt posiada zmywalny filtr, więc nie trzeba go wymieniać. Ten mobilny produkt jest idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach, w których nie mamy możliwości zawieszenia takiej jednostki stacjonarnej. Urządzenie można w łatwy sposób przemieszczać, gdyż posiada kółka. Klimatyzator został zaprojektowany zgodnie z najnowocześniejszymi trendami i w eleganckim designie, który pasuje zarówno do tradycyjnych jak i nowoczesnych pomieszczeń.

Tryby pracy klimatyzatora Sharp CV - P10PR

Klimatyzator Sharp jest urządzeniem wielofunkcyjnym, działającym w trzech trybach podstawowych: chłodzenia, osuszania i oczyszczania powietrza. Mogą one pracować w jednym z trzech, wybranym przez nas poziomie prędkości wentylatora. Dodatkowy tryb Turbo Cool gwarantuje nam intensywne chłodzenie, tryb Silent obniża głośność pracy do minimum, a podczas pracy nocnej klimatyzator zapewni nam spokojny sen w komfortowych warunkach. Funkcja AutoRestart pozwala na samodzielne włączenie urządzenia w przypadku zaniku zasilania, co w połączeniu z pilotem zdalnego sterowania zapewnia nam maksymalną wygodę użytkowania klimatyzatora.

Jak urządzenie Sharp CV-P10PR schładza oraz osusza powietrze?

Klimatyzator SHARP CV-P10PR zapewnia oczyszczanie, chłodzenie i osuszanie powietrza, dlatego sprawdzi się nie tylko latem, ale również w pozostałe sezony, szczególnie te o dużych opadach deszczu.

Chłodzenie

Klimatyzator SHARP CV-P10PR zapewnia oczyszczanie, chłodzenie i osuszanie powietrza. Skuteczne chłodzenie jest dostępne dzięki połączeniu 3 czynników, tj. moc chłodząca, siła nawiewu i sposób rozprowadzania powietrza. W urządzeniu został zastosowany bezpieczny czynnik chłodzący R410A (związek fluoru z węglem), co gwarantuje niepalność, niewybuchowość, nietoksyczność i ekologiczność sprzętu. Chłodzenie powietrza dostępne jest po wciśnięciu przycisku A/C.

Osuszanie

Urządzenie również skutecznie osusza, co ważne jest w sytuacji nadmiaru wilgoci w powietrzu, która prowadzi do wypaczania stolarki drzewno-okiennej oraz zawilgotnienia ścian oraz murów. Wyschnięcie ścian to długi proces, trwający czasami nawet dwa lata. Wilgoć jest szkodliwa dla organizmu człowieka oraz wydziela nieprzyjemny zapach. W przypadku proponowanego przez Sharp urządzenia jest ono w stanie skutecznie i w miarę szybko poradzić sobie z wilgocią w typowym polskim mieszkaniu ok 50m2. Jeśli chcemy regulować wilgotność w piętrowym domu zalecamy zaopatrzyć się w dwa mniejsze urządzenia. Do piwnic rekomendowane są jednostki o stałej wydajności czyli osuszacze adsorpcyjne.

Klimatyzator Sharp CV P10PR przenośny

Oczyszczanie z technologią Plasmacluster

Klimatyzator SHARP CV-P10PR jest wyposażony w generator jonów Plasmacluster™. Ta nowoczesna technologia odpowiedzialna jest za wytwarzanie dodatnich i ujemnych jonów (takie same jak występują naturalnie), które powstają z obecnych w powietrzu cząsteczek wody i tlenu. Unoszące się w powietrzu jony natrafiając na zanieczyszczenia (np. drobnoustroje, dym papierosowy) budują skupiska i otaczają szkodliwe substancje (m.in. grzyby pleśniowe), eliminują je oraz niszczą przykre zapachy. Badania kliniczne dowodzą, że technologia Plasmacluster™ zmniejsza o 90% w ciągu godziny ilość czynników alergicznych pochodzenia zwierzęcego i roślinnego.

Klimatyzator Sharp CV P10PR przenośny

Czym klimatyzator SHARP CV-P10PR wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów?

Klimatyzator SHARP CV-P10PR to urządzenie wielofunkcyjne polecane dla alergików. Opiera się na skutecznej technologii Plasmacluster™. Sprzęt posiada Certyfikat Państwowego Zakładu Higieny, który potwierdza bezpieczność użytych materiałów i technologii. Produkt posiada również certyfikat Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej (BAF) potwierdzający skuteczność usuwania alergenów pochodzenia zwierzęcego i roślinnego. Osuszacz powietrza idealny jest podczas deszczowej pogody, gdyż obniża poziom wilgotności. Urządzenie przeznaczone do pokojów mieszkalnych i hotelowych, pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych, salonów oraz obiektów użyteczności publicznej. Produkt przydatny cały rok. Wiosną neutralizuje alergeny pylących roślin. Latem schładza powietrze podczas upałów. Jesienią, w szczególności w deszczowe dni, osusza powietrze i poprawia wentylację. Zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Charakterystyka funkcji SHARP CV-P10PR:

Tryby pracy w SHARP CV-P10PR:

 • schładanie:  klimatyzator wydmuchuje ciepłe powietrze, wytwarzane wewnątrz urządzenia, przez rurę odprowadzającą (zakres 18-32 stopni C).
 • oczyszczanie: generator we wnętrzu klimatyzatora uwalnia do atmosfery w pomieszczeniu skupiska jonów, aby ograniczyć unoszące się w powietrzu zarodniki grzybów pleśniowych.
 • osuszanie powietrza: pracujący w trybie osuszania wytwarza ciepło, które spowoduje wzrost temperatury w pomieszczeniu. Ciepłe powietrze będzie wydmuchiwane wylotem rury odprowadzającej,
 • 3 szybkości pracy wentylatora: SOFT/LOW/HIGH
 • TRYB SLEEP: urządzenie pracuje w specjalnym trybie automatycznym, dopasowując swoją pracę na podstawie wskazań czujników. Podczas pracy w tym trybie na pilocie pojawi się wskaźnik „ ”.Pomarańczowy wskaźnik TIMER zacznie świecić. Klimatyzator się wyłączy po 8 godzinach. Po upływie godziny od włączenia trybu SLEEP ustawiona temperatura wzrasta o 1˚C i o kolejny 1˚C po upływie następnej godziny. Temperatura wyświetlana na pilocie nie zmieni wartości ustawienia początkowego.
 • TRYB TURBO COOL: wentylator klimatyzatora pracuje z bardzo dużą szybkością przy ustawieniu temperatury 15°C. Po 30 minutach pracy urządzenia w trybie TURBO COOL wentylator zacznie pracować w trybie „HIGH”.
 • TRYB VENTILATION: klimatyzator wydmuchuje powietrze na zewnątrz pomieszczenia,
 • TRYB REFRESH: zmniejsza przykre zapachy z odzieży, wykorzystując jony Plasmacluster. Zaleca się korzystanie z funkcji przy ustawieniu urządzenia z przodu szafy, łazienki, pralni lub wiszącego ubrania kirunkując roletę.

Wskaźniki w SHARP CV-P10PR:

 • wskaźnik AIR CON - informuje czy schładzanie jest wączone czy wyłączone
 • wskaźnik ION GENERATOR - jonizacja Plasmacluster jest włączona
 • wskaźnik MAXIMUM: jeśli znajdujący się wewnątrz urządzenia zbiornik na wodę zostanie przepełniony, klimatyzator wyłączy się i zaczną pulsować wskaźniki TIMER (pomarańczowy), AIR CON (zielony) oraz MAXIMUM (czerwony). W takim przypadku należy odprowadzić kondensat ze zbiornika na wodę w urządzeniu.

Dodatkowe opcje w SHARP CV-P10PR:

 • sterowanie pilotem 
 • Timer: możliwość ustawienia włącznika i wyłacznika czasowego w zakresie 0,5-12 h. Wraz z upływem czasu wskazanie na wyświetlaczu będzie malało, dzięki czemu będzie wiadomo, ile czasu pozostało do wyłączenia klimatyzatora.
Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Opinie

  • -
   Sandra,
   29.06.2019 napisał:
   Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Klimatyzator Sharp CV-P10PR przetestowany, bardzo fajnie działa, obsługuje 25 metrów bez żadnego problemu. Temperatura po godzinie pracy spada o 6 stopni, rewelacja. Pracuje cichutko, a jego nawiew jest równomierny. Rewelacyjny klimatyzator !
   Ocena opinii: 0
  • -
   Nicola,
   27.06.2019 napisał:
   Bardzo polecam klimatyzator Sharp CV-P10PR, tym bardziej teraz jak mamy takie a nie inne lato. A cena jak najbardziej w porządku.Polecam zwłaszcza w pomieszczeniach gdzie jest duszno i jest tez wilgoć. Dobrze osusza powietrze. Gdzieś tam nie ma tych przykrych zapachów.
   Ocena opinii: 0
  • -
   Monika,
   20.02.2019 napisał:
   świetny klimatyzator Sharp CV-P10PR, został zakupiony latem, po to by ochłodzić i osuszyć powietrze. Mam mieszkanie na poddaszu więc sprawdził się idealnie.
   Skutecznie eliminuje przykre zapachy
   Ocena opinii: 0
  • -
   michalmm,
   10.12.2018 napisał:
   Wydajny, cichy i estetycznie wykonany. Fajnie ,ze nie pobiera zbyt wiele energii. Urządzenia Sharp CV-P10PR prawie wgl nie słychać. Co do chłodzenia to pomieszczenie chłodzi bardzo dobrze.Sprawdził się w bardzo upalne dni. Ma dość mocny nadmuch.
   Ocena opinii: 0
  • -
   ulkajulka,
   08.12.2018 napisał:
   Bardzo dobre, wydajne i ciche urządzenie. Klimatyzator Sharp CV-P10PR dobrze usuwa grzyby pleśniowe. Skutecznie tez osusza pomieszczenie.
   Zalety:
   cichy i wydajny
   Wady:
   żadnych
   Ocena opinii: 0
  • -
   ariel-Zurawski,
   07.12.2018 napisał:
   Bardzo cichy klimatyzator Sharp CV-P10PR. Ma dość mocny nadmuch, dzięki któremu rozprowadza chłodne powietrze bardzo dobrze. Nadaje się idealnie do biura. zwłaszcza w takie upalne dni jak te. I nie zajmuje wiele miejsca
   Ocena opinii: 0
  • -
   piotrek.pi223 ,
   06.12.2018 napisał:
   Teraz niedawno zakupiłem klimatyzator Sharp CV-P10PR i muszę przyznać szczerze, że był zakup był trafiony w dziesiątkę. Dobrze spisuje sie w biurze, zwłaszcza w te upalne okropne dni.Bardzo polecam do biur. Nie zakłóca pracy ze wzgledu na to, że jest cichy
   Zalety:
   Cichy
   Ocena opinii: 0

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Obsługiwana powierzchnia: 25 m²
  Moc chłodnicza: 2,5 kW
  Przepływ powietrza: 348 m³/h
  Poziom hałasu: 21-52 dB
  Tryby pracy:
  • chłodzenie
  • wentylacja
  • osuszanie
  • jonizacja
  Wydajność osuszania: 1 l/h
  Pobór mocy (chłodzenie): 960 W
  Klasa energetyczna (chłodzenie): A
  Czynnik chłodniczy: R410A
  Długość rury: 150 cm
  Średnica rury: 12,7 cm
  Wyposażenie:
  • kółka
  • pilot
  • timer
  • wyświetlacz
  • jonizacja
  Funkcja jonizacji: tak
  Waga urządzenia: 36 kg
  Wysokość: 58 cm
  Głębokość: 53 cm
  Szerokość: 87 cm
  Typ produktu: Klimatyzator przenośny
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
  SKU: 4974019776088
Klimatyzator SHARP CV-P10PR przenośny
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 2699,00zł