Najważniejsze informacje o produkcie
Obsługiwana powierzchnia: 30 m²
Poziom hałasu: 29 dB
Zakres temperatur chłodzenia: 16-31 °C
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące (B2C) / 12 miesięcy (B2B)
Ostatnio dostępny: 24.08.2023

Opis

Climative DUO to prawdziwa perełka w świecie klimatyzacji przenośnej, będąca ulepszoną wersją już popularnego modelu Climative AC26-S YIN. Teraz zyskałeś jeszcze więcej mocy chłodniczej, bo aż 2,9 kW, co pozwala na skuteczne chłodzenie większych pomieszczeń.

Ale to nie wszystko! Klimatyzator został dodatkowo wyposażony w dodatkowy wyświetlacz, który umożliwia sprawdzenie aktualnej temperatury w sposób jeszcze bardziej komfortowy. Całość wykonana jest z najlepszej jakości materiałów, przez co urządzenie jest bardzo trwałe i solidne. Obudowa z matowego, estetycznego tworzywa ABS jest osadzona na solidnym, metalowym stelażu, a najwygodniejsze na rynku sterowanie indukcyjne za pomocą przycisków Soft Touch to prawdziwa wisienka na torcie.

A przede wszystkim, nie musisz się martwić o hałas - klimatyzator pracuje w cichej i stabilnej kondycji, dzięki zastosowaniu nowoczesnej sprężarki na ekologiczny czynnik chłodniczy R290. W porównaniu do innych rozwiązań, sprężarka jest znacznie mniejsza, a zużycie energii znacznie zmniejszone. To wszystko przekłada się na wyjątkowo cichą pracę klimatyzatora, co pozwala na jego bezproblemowe użytkowanie przez wiele godzin dziennie, bez żadnych uciążliwości. Climative DUO to bez wątpienia markowe, premium urządzenie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Climative AC26-S Icy


TRYBY PRACY KLIMATYZATORA CLIMATIVE AC29 DUO

Klimatyzator DUO pełni trzy główne funkcje: chłodzenia, osuszania i wentylacji. To jednak nie wszystko - urządzenie wyposażono w kilka trybów dodatkowych, które zwiększają komfort użytkowania.

 • Za pomocą pilota lub panelu sterowania, możemy ustawić TIMER, który pozwoli na automatyczne wyłączenie klimatyzatora w wyznaczonym czasie (od 1 do 24 godzin).

 • Jeśli chodzi o nocne użytkowanie, warto skorzystać z trybu SLEEP. Po godzinie pracy, klimatyzator zwiększy temperaturę o 1 stopień Celsjusza, a po kolejnych dwóch godzinach o 1 stopień Celsjusza. Dzięki temu, w sypialni będziemy mieli idealną temperaturę do komfortowego snu.

 • Jednak to nie wszystko, co oferuje klimatyzator. Za pomocą aplikacji mobilnej Smart Life, możemy sterować urządzeniem z poziomu smartfona i mieć jeszcze więcej możliwości dostosowania parametrów pracy klimatyzatora do naszych potrzeb.

Climative AC26-S Icy tryby pracy


Climative AC26-S Icy panel sterowania

STEROWANIE

Przygotuj się na najwygodniejsze doznania w świecie klimatyzacji! Nasz sprzęt wspięł się na szczyty technologicznej wygody, łącząc się z aplikacją Smart Life/Smart Living. Klimatyzator słucha sygnałów płynących prosto z telefonu, przesyłając ci na bieżąco wszystkie informacje o jego aktualnej pracy oraz o wprowadzonych zmianach.

To właśnie dzięki temu zabiegowi, masz możliwość kontrolowania pracy klimatyzatora w niesamowicie łatwy i wygodny sposób. Taka technologia to absolutna rewolucja na rynku klimatyzacji!


WBUDOWANY MODUŁ WI-FI

Niezwykła wygoda! Dzięki wbudowanej funkcji Wi-Fi w klimatyzatorze, masz możliwość wygodnego sterowania jego pracą. Wystarczy, że będziesz mieć przy sobie telefon z odpowiednią aplikacją mobilną.

Co najważniejsze, nie musisz być w domu, aby móc regulować temperaturę czy wyłączyć urządzenie. Możesz dokonywać zmian w ustawieniach klimatyzatora, będąc w drodze do domu, w pracy lub w każdym innym miejscu, w którym masz dostęp do internetu. Po prostu otwórz aplikację i kontroluj klimatyzator.

Climative AC26-S Icy aplikacja mobilna


WIELOFUNKCYJNOŚĆ MODELU AC29 DUO

Chłodzenie, osuszanie, wentylacja

Climative AC29-S DUO to nie tylko zwykły klimatyzator - to kompleksowe rozwiązanie dla Twojego domu. Zyskaj pełną kontrolę nad klimatem w swoim pomieszczeniu dzięki generowanej przez urządzenie mocy chłodniczej wynoszącej aż 2,93kW.

Nie tylko szybko schłodzi on Twoje wnętrze, ale także działa jako osuszacz powietrza, usuwając aż do 24 litrów wilgoci na dobę - więcej niż nowoczesne modele dedykowane tylko temu zadaniu. Dodatkowo, funkcja wentylacji poprawia przepływ powietrza w całym pomieszczeniu, zapewniając maksymalny komfort użytkowania.


Climative AC26-S Icy akcesoria

AKCESORIA DO KLIMATYZATORA CLIMATIVE AC29 DUO

W wyposażeniu podstawowym razem z klimatyzatorem Climative AC29 otrzymujemy następujące elementy:

 • Uszczelka okienna

 • Rura odprowadzająca ciepłe powietrze

 • Rurka do odprowadzania skroplin

 • Pilot zdalnego sterowania

 • Końcówka rury spłaszczona

 • Końcówka do połączenia rury z klimatyzatorem

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Obsługiwana powierzchnia: 30 m²
  Moc chłodnicza: 2,93 kW
  Przepływ powietrza: 310 m³/h
  Poziom hałasu: 29-65 dB
  Tryby pracy:
  • chłodzenie
  • wentylacja
  • osuszanie
  Wydajność osuszania: 1 l/h
  Pobór mocy (chłodzenie): 2930 W
  Klasa energetyczna (chłodzenie): A
  Zakres temperatur chłodzenia: 16-31 °C
  Czynnik chłodniczy: R290
  Ilość czynnika chłodzącego: 200 g
  Długość rury: 150 cm
  Średnica rury: 15 cm
  Wyposażenie:
  • kółka
  • panel sterowania
  • pilot
  • timer
  • wyświetlacz
  • zestaw okienny
  • Wi-fi
  Funkcja jonizacji: nie
  Waga urządzenia: 24,5 kg
  Wysokość: 70,1 cm
  Głębokość: 34,8 cm
  Szerokość: 35 cm
  Zużycie energii: 1003 W
  Typ produktu: Klimatyzator przenośny
  Gwarancja 24 miesiące (B2C) / 12 miesięcy (B2B)
Klimatyzator Climative AC29 DUO przenośny
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 1399,00zł