Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: Nie
Poziom hałasu: 51 dB
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 36 miesięcy (B2C) / 24 miesiące (B2B)

Opis

Fral FAC09 to kompaktowy klimatyzator przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni 15-20 m2, który waży tylko 22 kg. Z łatwością można przenosić go między pomieszczeniami. Jest urządzeniem prostym w obsłudze i wielofunkcyjnym - oferuje funkcję chłodzenia, osuszania i klimatyzacji, a wszystko możemy ustawić za pomocą wygodnego panelu sterowania. Powietrze jest dodatkowo oczyszczane z większych zanieczyszczeń za pomocą filtra. Na uwagę zasługuje też możliwość dogodnego skierowania wydmuchu powietrza w pionie i w poziomie. Klimatyzator Fral FAC09 gwarantuje przepływ powietrza na poziomie 380 m3/h.

WIELOFUNKCYJNOŚĆ KLIMATYZATORA FRAL SUPERCOOL FAC09

Przemyślany i dobrze zaprojektowany sprzęt AGD oferuje więcej niż jedną funkcję. Dokładnie tak jest w przypadku modelu Fral SuperCool FAC09, który pełni nie tylko rolę klimatyzatora, ale również wentylatora i osuszacza powietrza. Jednocześnie w trakcie działania filtruje powietrze z kurzu i innych zanieczyszczeń. Wykorzystany filtr jest prosty w czyszczeniu i ponownym montażu, dlatego całą konserwację urządzenia możemy przeprowadzać samodzielnie w domu.

Chłodzenie

Ze swojego głównego zadania, czyli chłodzenia powietrza, Fral FAC09 wywiązuje się pierwszorzędnie. Pracuje w sposób wydajny (2,6 kW), ale nie pobiera przy tym dużo energii elektrycznej (1010 W). Docelową temperaturę otoczenia możemy regulować w zakresie 16-31°C. Klimatyzator wykorzystuje czynnik chłodniczy R410A.

Osuszanie

Funkcja osuszania powietrza przydaje się w trakcie deszczowej pogody oraz wszędzie tam, gdzie wilgoć jest naturalnie wysoka. Fral FAC09 pozbycia się wilgotności z wydajnością 1 l/h. Dzięki temu w pomieszczeniu utrzymany będzie zdrowy mikroklimat. Urządzenie wyposażone jest w system samoczynnego odparowywania wody. Skraplająca się woda jest używana do ochładzania skraplacza. Dzięki temu oszczędzana jest energia oraz wzrasta efektywność chłodzenia.

Wentylacja

Jeśli nie chcemy znacząco zmieniać temperatury ani wilgotności otoczenia, ale lubimy czuć przyjemny powiew powietrza, możemy korzystać z funkcji samodzielnej wentylacji. Wystarczy, że włączymy tryb nawiewu i wybierzemy odpowiadającą nam prędkość wentylatora.

Fral SuperCool FAC09

STEROWANIE KLIMATYZATOREM FRAL SUPERCOOL FAC09

Obsługa klimatyzatora Fral FAC09 może odbywać się na dwa sposoby - bezpośrednio i zdalnie. Na samym urządzeniu znajduje się cyfrowy panel sterujący z wyświetlaczem, który pozwala nam zmieniać dowolne ustawienia oraz przekazuje podstawowe informacje. Jeśli nie chcemy lub nie możemy podejść do klimatyzatora, możemy obsługiwać go przy pomocy pilota zdalnego sterowania.

Fral SuperCool FAC09 poza trzema podstawowymi trybami pracy (chłodzenie, osuszanie, wentylacja) oferuje nam również dodatkowy tryb SLEEP oraz TIMER, które znacząco zwiększają komfort użytkowania. Klimatyzator daje nam też możliwość ręcznego sterowania kierunkiem nadmuchu, za pomocą żaluzji ruchomych w kierunku pionowym i poziomym.

Fral SuperCool FAC09

INSTALACJA KLIMATYZATORA FRAL SUPERCOOL FAC09

Instalacja klimatyzatora Fral SuperCool FAC09 jest bardzo prosta i nie wymaga skomplikowanego montażu ani wiercenia otworu w ścianie. Wystarczy jedna rura o długości 150 cm wyprowadzona przez okno lub drzwi na zewnątrz budynku. Można w tym celu skorzystać z pomocy specjalnej uszczelki okiennej.

Model FAC09 wykorzystuje znaną, sprawdzoną w innych urządzeniach metodę działania. Powietrze pobierane jest z otoczenia, a następnie jego część jest schładzana i wyrzucana z powrotem do pomieszczenia, a część (gorące powietrze procesowe) odprowadzana jest rurą na zewnątrz pomieszczenia/budynku. Wystarczy zamontować klimatyzator, podłączyć go do prądu i już po chwili możemy cieszyć się chłodnym podmuchem powietrza w naszym salonie, sypialni, biurze i dowolnym innym pomieszczeniu.

CZYNNIK CHŁODNICZY R410A

Czynnik chłodniczy R410A należy do substancji ekologicznych, przyjaznych dla środowiska. Z tego powodu został wykorzystany w klimatyzatorze Fral SuperCool FAC09.

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Obsługiwana powierzchnia: 20 m²
  Moc chłodnicza: 2,6 kW
  Przepływ powietrza: 380 m³/h
  Poziom hałasu: 51 dB
  Tryby pracy:
  • chłodzenie
  • wentylacja
  • osuszanie
  Wydajność osuszania: 1 l/h
  Pobór mocy (chłodzenie): 1010 W
  Klasa energetyczna (chłodzenie): A
  Zakres temperatur chłodzenia: 16-31 °C
  Czynnik chłodniczy: R410A
  Długość rury: 150 cm
  Średnica rury: 15 cm
  Wyposażenie:
  • kółka
  • panel sterowania
  • pilot
  • timer
  • wyświetlacz
  Waga urządzenia: 22 kg
  Wysokość: 73 cm
  Głębokość: 37 cm
  Szerokość: 32 cm
  Zużycie energii: 1010 W
  Typ produktu: Klimatyzator przenośny
  Gwarancja 36 miesięcy (B2C) / 24 miesiące (B2B)
Klimatyzator Fral SuperCool FAC09 przenośny
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 1390,00zł