Najważniejsze informacje o produkcie
Obsługiwana powierzchnia: 60 m²
Poziom hałasu: 29 dB
Zakres temperatur chłodzenia: 16-31 °C
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 36 miesiące (B2C) / 24 miesięcy (B2B)
Ostatnio dostępny: 21.06.2021

Opis

Klimatyzator przenośny Climative AC52-S to największy model tego producenta. Przeznaczony jest do dużych pomieszczeń o powierzchni nawet 60 m2! Pozwala na to wysoka moc chłodnicza (5,2 kW) oraz wydajność (przepływ powietrza 680 m3/h). AC52-S to urządzenie 4w1, które chłodzi, ogrzewa, wentyluje i osusza powietrze. Jego duże rozmiary nie są problemem, ponieważ wyposażono go w wygodne kółka transportowe. Choć ten klimatyzator posiada większą moc i wydajność, to zachował równie niski poziom głośności (29-65 dB) co inne modele marki Climative. Posiada wbudowany moduł Wi-Fi, który pozwala mu łączyć się z aplikacją mobilną w telefonie użytkownika.

Climative AC52-S


TRYBY PRACY KLIMATYZATORA CLIMATIVE AC52-S

Climative AC52-S to wielofunkcyjne urządzenie, które nie tylko kompleksowo dba o mikroklimat w pomieszczeniu, ale również pozwala nam na pełną kontrolę nad parametrami pracy i skorzystanie z kilku trybów dodatkowych.

 • TIMER pozwala zaprogramować czas pracy klimatyzatora w dowolnym trybie (od 1 do 24 godzin). Funkcja dostępna jest zarówno z poziomu panelu, jak i pilota.

 • Tryb SLEEP sprawdzi się przede wszystkim w nocy - po godzinie pracy Climative zwiększy nastaw temperatury o 1C i o kolejny 1C po następnych dwóch godzinach. W ten sposób w naszej sypialni będzie panować temperatura idealna dla komfortowego snu.

 • Funkcja SWING, czyli ruchome rolety uruchamiane z poziomu panelu sterowania, zapewnia równomierne rozprowadzenie zimnego powietrza w całym pomieszczeniu.

Climative AC52-S tryby pracy


Climative AC52-S panel sterowania

STEROWANIE

Sterowanie modelem AC52-S może odbywać się na kilka sposobów, zdalnie lub bezpośrednio. Na urządzeniu znajduje się panel z wyświetlaczem i wszystkimi potrzebnymi przyciskami, które pozwolą na zmianę trybu pracy, temperatury chłodzenia czy skorzystanie z timera. W zestawie z klimatyzatorem otrzymujemy pilot zdalnego sterowania, który pozwala zmieniać ustawienia bez podnoszenia się z wygodnego fotela. Najwięcej możliwości daje nam jednak aplikacja mobilna, która pozwala zmieniać dowolne ustawienia oraz tworzyć harmonogramy pracy nawet wtedy, gdy znajdujemy się poza domem.


WBUDOWANY MODUŁ WI-FI

Climative AC52-S to nowoczesne urządzenie wyposażone w moduł Wi-Fi, którym łączy się z aplikacją mobilną w telefonie użytkownika. Aplikacja Smart Life pozwala nie tylko zmieniać dowolne ustawienia pracy klimatyzatora, ale również tworzyć całe harmonogramy pracy. Wystarczy kilka kliknięć, a Climative AC52-S będzie pracować w wybranym trybie w określone dni tygodnia i w konkretnych godzinach. Aplikacja do sterowania klimatyzatorem współpracuje z asystentami głosowymi: Amazon Alexa i Google Assistant.

Climative AC52-S aplikacja mobilna


WIELOFUNKCYJNOŚĆ MODELU AC52-S

Chłodzenie

Climative AC52-S udowadnia, że skuteczne chłodzenie dużych pomieszczeń jest możliwe nawet z jednym klimatyzatorem. Urządzenie posiada wysoką moc chłodniczą na poziomie 5,2 kW, dlatego sprawdzi się na powierzchni nawet 60 m2. Możemy ustawić dowolną temperaturę chłodzenia z zakresu 16-31°C.

Ogrzewanie

Choć przeważnie klimatyzatory kupuje się z myślą o upalnym lecie, to model AC52-S sprawdzi się również podczas mroźnej zimy. Wystarczy włączyć go w tryb grzania i cieszyć się dodatkowym źródłem ciepła w domu. Podobnie jak w przypadku funkcji chłodzenia, również dla ogrzewania możemy wybrać dowolną temperaturę z zakresu 16-31°C. Moc grzewcza AC52-S wynosi 4,7 kW.

Osuszanie

Wilgotność i temperatura pełnią równie istotną rolę w tworzeniu zdrowego mikroklimatu wnętrza. Nadmiar wilgoci powoduje trudności w oddychaniu i problemy z koncentracją oraz sprawia, że pleśń i grzyby łatwiej się rozwijają. Climative AC52-S osusza powietrze w pomieszczeniu z wysoką wydajnością na poziomie 2,2 l/h.

Wentylacja

Czasem nie chcemy znacząco zmieniać parametrów powietrza, a jedynie wyrównać temperaturę i wilgotność w całym pomieszczeniu. W takiej sytuacji możemy skorzystać z funkcji wentylacji, która powoduje przyjemny powiew i delikatną cyrkulację powietrza.


WYGODNE CZYSZCZENIE

Czyszczenie klimatyzatora AC52-S jest dziecinnie proste, ale niezbędne dla jego prawidłowej pracy. Na co dzień wystarczy przetrzeć obudowę wilgotną ściereczką, jednak raz na dwa tygodnie musimy pamiętać o pozbyciu się zanieczyszczeń z filtra powietrza.

Raz w roku przed sezonem grzewczym należy zanieść klimatyzator do serwisu, który zajmie się czyszczeniem wymiennika ciepła.

Czynnik chłodniczy R290 zastosowany w klimatyzatorze nie wymaga uzupełniania, ponieważ znajduje się w obiegu zamkniętym.


Climative AC52-S akcesoria

AKCESORIA DO KLIMATYZATORA CLIMATIVE AC52-S

W wyposażeniu podstawowym razem z klimatyzatorem Climative AC52-S otrzymujemy następujące elementy:

 • pilot zdalnego sterowania,
 • rura odprowadzająca powietrze,
 • końcówka wlotu rury,
 • końcówka wylotu rury,
 • uszczelka okienna,
 • instrukcja obsługi.

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Obsługiwana powierzchnia: 60 m²
  Moc chłodnicza: 5,2 kW
  Moc grzewcza: 4,7 kW
  Przepływ powietrza: 680 m³/h
  Poziom hałasu: 29-65 dB
  Tryby pracy:
  • chłodzenie
  • wentylacja
  • grzanie
  • osuszanie
  Wydajność osuszania: 2,2 l/h
  Pobór mocy (chłodzenie): 2000 W
  Klasa energetyczna (chłodzenie): A
  Pobór mocy (grzanie): 2400 W
  Zakres temperatur chłodzenia: 16-31 °C
  Zakres temperatur grzania: 16-31 °C
  Czynnik chłodniczy: R290
  Długość rury: 150 cm
  Średnica rury: 16 cm
  Wyposażenie:
  • kółka
  • panel sterowania
  • pilot
  • timer
  • wyświetlacz
  • zestaw okienny
  • Wi-fi
  Funkcja jonizacji: nie
  Waga urządzenia: 30 kg
  Wysokość: 76 cm
  Głębokość: 37 cm
  Szerokość: 47 cm
  Zużycie energii: 2000 W
  Typ produktu: Klimatyzator przenośny
  Gwarancja 36 miesiące (B2C) / 24 miesięcy (B2B)
Klimatyzator Climative AC52-S przenośny
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 3499,00zł