Najważniejsze informacje o produkcie
Obsługiwana powierzchnia: 26 m²
Poziom hałasu: 29 dB
Zakres temperatur chłodzenia: 16-31 °C
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i darmowy zwrot
Gwarancja i darmowy zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące (B2C) / 12 miesięcy (B2B)
Ostatnio dostępny: 21.06.2021

Opis

Klimatyzator przenośny Climative AC26-S Yin to urządzenie 3w1, które pełni trzy, ważne funkcje: chłodzenia, wentylacji i osuszania. Dzięki 2,6 kW mocy chłodzenia oraz 350 m3/h wydajności, możemy z powodzeniem korzystać z niego w pomieszczeniach o wielkości do 26 m2. W modelu AC26-S zastosowano nowoczesną sprężarkę na czynnik R290, która charakteryzuje się cichą jak na urządzenie tego typu pracą - na niskich obrotach generuje tylko 29 dB dźwięku. Klimatyzator waży 24 kg i posiada kółeczka, dzięki czemu jest łatwy w transporcie. Yin to czarny matowy wariant modelu AC26-S. Jego białym odpowiednikiem jest AC26-S Yang.

Climative AC26-S Yin


TRYBY PRACY KLIMATYZATORA CLIMATIVE AC26-S YIN

Praca klimatyzatora Yin jest pod naszą pełną kontrolą. Możemy wybrać nie tylko pełnioną przez niego funkcję (chłodzenie, osuszanie, wentylacja) oraz dostosować temperaturę do własnych upodobań, ale również skorzystać z kilku trybów dodatkowych, a nawet stworzyć harmonogram pracy (funkcja dostępna w aplikacji).

 • Na pilocie lub panelu sterowania możemy ustawić timer, czyli czas pracy klimatyzatora, po którym urządzenie ma wyłączyć się samodzielnie (zakres od 1 do 24 godzin).

 • Idąc spać możemy za to skorzystać z trybu SLEEP - po godzinie pracy Climative zwiększy nastaw temperatury o 1°C i o kolejny 1°C po następnych dwóch godzinach. W ten sposób w naszej sypialni będzie panować temperatura idealna do komfortowego snu.

 • Jeśli zależy nam na tym, żeby nikt nie zmienił wybranych ustawień, możemy skorzystać z blokady rodzicielskiej. Włączyć ją można zarówno z poziomu aplikacji, jak i panelu na klimatyzatorze.

Climative AC26-S Yin tryby pracy


STEROWANIE

Sterowanie klimatyzatorem Yin jest proste jak bajka! Na urządzeniu znajduje się panel z wyświetlaczem i wszystkimi potrzebnymi przyciskami, które pozwolą na zmianę trybu pracy, temperatury chłodzenia, ustawienie timera czy blokady rodzicielskiej. Dla osób ceniących sobie komfort, urządzenie wyposażone zostało w pilot zdalnego sterowania.

Osoby, które lubią mieć pełną kontrolę nad sprzętem domowym ucieszą się z zainstalowanego w klimatyzatorze łącza Wi-Fi. Sterowanie aplikacją daje nam jeszcze więcej możliwości, a najciekawszą z nich jest tworzenie zautomatyzowanego harmonogramu pracy.

Climative AC26-S Yin


Climative AC26-S Yin panel sterowania

WBUDOWANY MODUŁ WI-FI

Żaden nowoczesny sprzęt nie może obejść się bez funkcji sterowania aplikacją. Z tego względu Climative AC26-S wyposażono w moduł Wi-Fi, który pozwala mu połączyć się z telefonem użytkownika. Dzięki aplikacji Smart Life możesz zmieniać dowolne ustawienia pracy klimatyzatora nawet wtedy, gdy jesteś poza domem. Jednocześnie otrzymujesz jeszcze więcej możliwości niż wtedy, gdy korzystasz z panelu sterowania na urządzeniu. Najciekawszą funkcją jest możliwość tworzenia harmonogramów pracy klimatyzatora. Wystarczy kilka kliknięć, a Climative Yin będzie pracować w wybrane dni tygodnia o konkretnych godzinach, schładzając pomieszczenie do takiej temperatury, jaką lubimy! Aplikacja do sterowania klimatyzatorem współpracuje z asystentami głosowymi: Amazon Alexa i Google Assistant.


WIELOFUNKCYJNOŚĆ MODELU AC26-S YIN

Chłodzenie

Ze swojego podstawowego zadania Climative Yin wywiązuje się wzorowo. Dzięki mocy chłodniczej 2,6 kW oraz przepływie powietrza na poziomie 350 m3/h skutecznie schładza powietrze w pomieszczeniach o powierzchni 26 m2. Klimatyzator obniża temperaturę do wybranej przez nas wartości z zakresu 16-31°C.

Osuszanie

Dla komfortowych warunków w pomieszczeniu konieczna jest nie tylko właściwa temperatura, ale również odpowiednia wilgotność powietrza. Z tego względu AC26-S Yin posiada funkcję osuszania, która pozwala uporać się z problemem zaparowanych okien czy pojawiającej się na ścianach pleśni. Właściwa wilgotność jest dobra zarówno dla naszego zdrowia, jak i dla naszych mebli.

Wentylacja

Czasem nie chcemy znacząco zmieniać parametrów powietrza, a jedynie wyrównać temperaturę i wilgoć w całym pomieszczeniu. W takiej sytuacji możemy skorzystać z funkcji wentylacji, która powoduje przyjemny powiew i delikatną cyrkulację powietrza.

Climative AC26-S Yin funkcjonalność


WYGODNE CZYSZCZENIE

Tak jak każde urządzenie, również klimatyzator AC26-S do prawidłowego działania potrzebuje odpowiedniej konserwacji. Nie jest to jednak nic skomplikowanego. Na co dzień sprowadza się do przetarcia obudowy wilgotną ściereczką i wytarcia jej do sucha, a raz na dwa tygodnie należy wyczyścić filtr powietrza. Trzeba też pamiętać o opróżnianiu zbiornika na wodę - wprawdzie większa część skroplin odprowadzana jest wraz z powietrzem przez rurę wylotową, ale część zbiera się w zbiorniczku.

Raz w roku przed sezonem grzewczym powinno się odbyć czyszczenie wymiennika ciepła. W tym celu należy zgłosić się do serwisu.

W modelu Yin zastosowano ekologiczny czynnik chłodniczy R290, który znajduje się w obiegu zamkniętym i nie wymaga uzupełniania.


Climative AC26-S Yin akcesoria

AKCESORIA DO KLIMATYZATORA CLIMATIVE AC26-S YIN

W wyposażeniu podstawowym razem z klimatyzatorem Climative AC26-S otrzymujemy następujące elementy:

 • pilot zdalnego sterowania,
 • rura odprowadzająca powietrze,
 • końcówka wlotu rury,
 • końcówka wylotu rury,
 • uszczelka okienna,
 • instrukcja obsługi.

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Obsługiwana powierzchnia: 26 m²
  Moc chłodnicza: 2,6 kW
  Przepływ powietrza: 350 m³/h
  Poziom hałasu: 29-65 dB
  Tryby pracy:
  • chłodzenie
  • wentylacja
  • osuszanie
  Wydajność osuszania: 1 l/h
  Pobór mocy (chłodzenie): 1003 W
  Klasa energetyczna (chłodzenie): A
  Zakres temperatur chłodzenia: 16-31 °C
  Czynnik chłodniczy: R290
  Ilość czynnika chłodzącego: 180 g
  Długość rury: 150 cm
  Średnica rury: 15 cm
  Wyposażenie:
  • kółka
  • panel sterowania
  • pilot
  • timer
  • wyświetlacz
  • zestaw okienny
  • Wi-fi
  Funkcja jonizacji: nie
  Waga urządzenia: 24 kg
  Wysokość: 69.8 cm
  Głębokość: 33.8 cm
  Szerokość: 35.4 cm
  Zużycie energii: 1003 W
  Typ produktu: Klimatyzator przenośny
  Gwarancja 24 miesiące (B2C) / 12 miesięcy (B2B)
Klimatyzator Climative AC26-S Yin przenośny
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 1349,00zł 1599,00zł