Najważniejsze informacje o produkcie
Obsługiwana powierzchnia: 26 m²
Poziom hałasu: 29 dB
Zakres temperatur chłodzenia: 16-31 °C
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące (B2C) / 12 miesięcy (B2B)
Ostatnio dostępny: 18.06.2021

Opis

Klimatyzator przenośny Climative AC26-S Yang to urządzenie 3w1, które pełni rolę chłodzenia, wentylacji i osuszania. Wydajność na poziomie 350 m3/h i moc chłodzenia równa 2,6 kW gwarantują skuteczne chłodzenie pomieszczeń o wielkości do 26 m2. Klimatyzator waży 24 kg i posiada kółeczka, dzięki czemu jest łatwy w transporcie. Jest też relatywnie cichy (29 dB) dzięki zastosowaniu nowoczesnej sprężarki na czynnik R290. Yang to biały matowy wariant modelu AC26-S. Jego czarnym odpowiednikiem jest AC26-S Yin.

Climative AC26-S Yang


TRYBY PRACY KLIMATYZATORA CLIMATIVE AC26-S YANG

Climative Yang daje nam pełną kontrolę nad parametrami jego pracy. Możemy wybrać zarówno pełnioną funkcję główną (chłodzenie, osuszanie, wentylacja) jak i dodatkowy tryb pracy. Ponadto korzystając z aplikacji mamy możliwość tworzenia całych harmonogramów pracy klimatyzatora.

 • TIMER na pilocie i panelu sterowania służy do zaprogramowania czasu pracy klimatyzatora, po którym urządzenie samodzielnie się wyłącza (zakres od 1 do 24 godzin).

 • Tryb SLEEP sprawdzi się przede wszystkim w nocy - po godzinie pracy Climative zwiększy nastaw temperatury o 1°C i o kolejny 1°C po następnych dwóch godzinach. W ten sposób w naszej sypialni będzie panować temperatura idealna dla komfortowego snu.

 • Włączając blokadę rodzicielską mamy pewność, że nikt nie zmieni wybranych przez nas ustawień. Tryb blokady dostępny jest zarówno z poziomu aplikacji, jak i panelu na klimatyzatorze.

Climative AC26-S Yang tryby pracy


STEROWANIE

Climative Yang daje nam dużo możliwości nie tylko pod kątem dostępnych trybów pracy, ale również samego sterowania. Na urządzeniu znajduje się panel z wyświetlaczem i wszystkimi potrzebnymi przyciskami, które pozwolą na zmianę trybu pracy, temperatury chłodzenia, ustawienie timera czy blokady rodzicielskiej. Jednocześnie w zestawie z klimatyzatorem otrzymujemy pilot zdalnego sterowania, który pozwala zmieniać ustawienia bez podnoszenia się z wygodnego fotela. Pełną kontrolę nad AC26-S Yang daje nam aplikacja mobilna na telefon, która oferuje dodatkowe funkcje, np. tworzenie harmonogramu pracy.

Climative AC26-S Yang


Climative AC26-S Yang panel sterowania

WBUDOWANY MODUŁ WI-FI

Jak przystało na nowoczesny sprzęt domowy, klimatyzator AC26-S wyposażony został we wbudowany moduł Wi-Fi. Dzięki temu możliwe jest połączenie się z klimatyzatorem poprzez aplikację mobilną Smart Life, która pozwala nie tylko zmieniać dowolne ustawienia pracy klimatyzatora, ale również tworzyć całe harmonogramy pracy. Wystarczy kilka kliknięć, a Climative Yang będzie pracować w wybrane dni tygodnia o konkretnych godzinach, schładzając pomieszczenie do takiej temperatury, jaką lubimy! Aplikacja do sterowania klimatyzatorem współpracuje z asystentami głosowymi: Amazon Alexa i Google Assistant.


WIELOFUNKCYJNOŚĆ MODELU AC26-S YANG

Chłodzenie

Z Climative Yang żaden upał nie jest straszny! AC26-S schładza powietrze w pomieszczeniu do wybranej przez nas temperatury z zakresu 16-31°C. Dzięki mocy chłodniczej 2,6 kW oraz przepływie powietrza na poziomie 350 m3/h sprawdza się w pomieszczeniach o powierzchni do 26 m2.

Osuszanie

Nie tylko temperatura, ale również wilgotność w otoczeniu wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Nadmiar wilgoci powoduje trudności w oddychaniu, sprzyja powstawaniu pleśni i działa niszcząco na meble. Dlatego Climative Yang wyposażono w tryb osuszania powietrza o wydajności 1 litra na godzinę. Dzięki temu w naszym domu zapanuje korzystny mikroklimat.

Wentylacja

Czasem nie chcemy znacząco zmieniać parametrów powietrza, a jedynie wyrównać temperaturę i wilgotność w całym pomieszczeniu. W takiej sytuacji możemy skorzystać z funkcji wentylacji, która powoduje przyjemny powiew i delikatną cyrkulację powietrza.

Climative AC26-S Yang funkcjonalność


WYGODNE CZYSZCZENIE

Żeby klimatyzator mógł działać poprawnie i służyć nam przez lata, musimy zadbać o jego odpowiednią konserwację. Czyszczenie modelu Yang na co dzień sprawdza się do do przetarcia obudowy wilgotną ściereczką i wytarcia jej do sucha. Na bieżąco należy opróżniać zbiornik na skropliny, a raz na dwa tygodnie powinniśmy wyczyścić filtr powietrza.

Raz w roku przed sezonem grzewczym warto zanieść klimatyzator do serwisu, który zajmie się czyszczeniem wymiennika ciepła.

Czynnik chłodniczy R290 zastosowany w modelu Yang znajduje się w obiegu zamkniętym, dlatego nie wymaga uzupełniania.


Climative AC26-S Yang akcesoria

AKCESORIA DO KLIMATYZATORA CLIMATIVE AC26-S YANG

W wyposażeniu podstawowym razem z klimatyzatorem Climative AC26-S otrzymujemy następujące elementy:

 • pilot zdalnego sterowania,
 • rura odprowadzająca powietrze,
 • końcówka wlotu rury,
 • końcówka wylotu rury,
 • uszczelka okienna,
 • instrukcja obsługi.

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Obsługiwana powierzchnia: 26 m²
  Moc chłodnicza: 2,6 kW
  Przepływ powietrza: 350 m³/h
  Poziom hałasu: 29-65 dB
  Tryby pracy:
  • chłodzenie
  • wentylacja
  • osuszanie
  Wydajność osuszania: 1 l/h
  Pobór mocy (chłodzenie): 1003 W
  Klasa energetyczna (chłodzenie): A
  Zakres temperatur chłodzenia: 16-31 °C
  Czynnik chłodniczy: R290
  Ilość czynnika chłodzącego: 180 g
  Długość rury: 150 cm
  Średnica rury: 15 cm
  Wyposażenie:
  • kółka
  • panel sterowania
  • pilot
  • timer
  • wyświetlacz
  • zestaw okienny
  • Wi-fi
  Funkcja jonizacji: nie
  Waga urządzenia: 24 kg
  Wysokość: 69.8 cm
  Głębokość: 33.8 cm
  Szerokość: 35.4 cm
  Zużycie energii: 1003 W
  Typ produktu: Klimatyzator przenośny
  Gwarancja 24 miesiące (B2C) / 12 miesięcy (B2B)
Klimatyzator Climative AC26-S Yang przenośny
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 1349,00zł 1599,00zł