Najważniejsze informacje o produkcie
Obsługiwana powierzchnia: 26 m²
Poziom hałasu: 29 dB
Zakres temperatur chłodzenia: 16-31 °C
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące (B2C) / 12 miesięcy (B2B)

Opis

Klimatyzator przenośny Climative AC26-S Icy to nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenie, które w kompleksowy sposób dba o właściwy mikroklimat wnętrza. Pełni trzy, zasadnicze role: chłodzenia, wentylacji i osuszania. Moc chłodnicza równa 2,6 kW pozwala mu na skuteczną pracę w pomieszczeniach o powierzchni do 26 m2. Dzięki nowoczesnej sprężarce na czynnik chłodniczy R290 pracuje w sposób bardzo cichy jak na urządzenie tego typu. Kółeczka transportowe i niewielka waga (22 kg) sprawiają, że Icy bardzo wygodnie przenosi się między pomieszczeniami.

Climative AC26-S Icy


TRYBY PRACY KLIMATYZATORA CLIMATIVE AC26-S ICY

Klimatyzator Icy pełni trzy główne funkcje: chłodzenia, osuszania i wentylacji. To jednak nie wszystko - urządzenie wyposażono w kilka trybów dodatkowych, które zwiększają komfort użytkowania.

 • Na pilocie lub panelu sterowania możemy ustawić TIMER, czyli czas pracy klimatyzatora, po którym urządzenie ma wyłączyć się samodzielnie (zakres od 1 do 24 godzin).

 • Na noc warto korzystać z trybu SLEEP - po godzinie pracy Icy zwiększy nastaw temperatury o 1C i o kolejny 1C po następnych dwóch godzinach. W ten sposób w naszej sypialni będzie panować temperatura idealna do komfortowego snu.

 • Funkcja SWING, czyli ruchome rolety uruchamiane z poziomu panelu sterowania, zapewnia równomierne rozprowadzenie zimnego powietrza w całym pomieszczeniu.

 • Jeszcze więcej możliwości daje nam aplikacja mobilna Smart Life, którą możemy połączyć się z klimatyzatorem.

Climative AC26-S Icy tryby pracy


Climative AC26-S Icy panel sterowania

STEROWANIE

Klimatyzator Icy daje nam wiele możliwości sterowania - zarówno bezpośredniego, jak i zdalnego. Na urządzeniu znajduje się przejrzysty panel z wyświetlaczem i przyciskami, które pozwalają na ustawienie wszystkich istotnych opcji. Podobną funkcjonalność oferuje nam niewielki, poręczny pilot, który jednocześnie nie wymaga od nas pochodzenia do klimatyzatora.

Osoby, które lubią mieć pełną kontrolę nad sprzętem domowym ucieszą się z zainstalowanego w klimatyzatorze łącza WiFi. Sterowanie aplikacją daje nam jeszcze więcej możliwości, a najciekawszą z nich jest tworzenie zautomatyzowanego harmonogramu pracy.

WBUDOWANY MODUŁ WI-FI

W tak przemyślanym i dopracowanym urządzeniu jak Climative Icy nie mogło zabraknąć wbudowanego modułu Wi-Fi. Korzystając z aplikacji Smart Life możemy zmieniać dowolne ustawienia klimatyzatora na odległość, nawet będąc daleko poza domem. Jednocześnie otrzymujesz jeszcze więcej możliwości niż wtedy, gdy korzystasz z panelu sterowania na urządzeniu. Ciekawą i bardzo przydatną funkcją, którą ciężko znaleźć w innych modelach na rynku, jest możliwość tworzenia harmonogramów pracy. Wystarczy kilka kliknięć, a Climative Yin będzie pracować w wybrane dni tygodnia o konkretnych godzinach, schładzając pomieszczenie do takiej temperatury, jaką lubimy! Aplikacja do sterowania klimatyzatorem współpracuje z asystentami głosowymi: Amazon Alexa i Google Assistant.

Climative AC26-S Icy aplikacja mobilna


WIELOFUNKCYJNOŚĆ MODELU AC26-S ICY

Chłodzenie

Jak sama nazwa modelu Icy wskazuje, jego podstawową funkcją jest schładzanie powietrza w pomieszczeniu. Obniża temperaturę do wybranego przez nas poziomu z zakresu 15-31°C i robi to z wysoką skutecznością w pomieszczeniach do 26 m2. Nie musisz obawiać się letnich upałów - klimatyzator Icy poradzi sobie z nimi szybko i efektywnie.

Osuszanie

Osuszanie to druga najważniejsza funkcja klimatyzatora Icy. Dzięki niej możliwe jest stworzenie odpowiedniego mikroklimatu we wnętrzu domu. Właściwa wilgotność jest dobra zarówno dla naszego zdrowia, jak i dla naszych mebli. Wydajność osuszania Climative wynosi 24l/24h.

Wentylacja

Czasem nie chcemy znacząco zmieniać parametrów powietrza, a jedynie wyrównać temperaturę i wilgoć w całym pomieszczeniu. W takiej sytuacji możemy skorzystać z funkcji wentylacji, która powoduje przyjemny powiew i delikatną cyrkulację powietrza.


WYGODNE CZYSZCZENIE

Climative AC26-S Icy nie wymaga skomplikowanej i długiej konserwacji, ale trzeba pamiętać o zachowaniu go w odpowiedniej czystości. Dzięki temu będzie służyć nam tak samo skutecznie przez długie lata. Na co dzień sprowadza się do przetarcia obudowy wilgotną ściereczką i wytarcia jej do sucha, a raz na dwa tygodnie należy wyczyścić filtr powietrza. Konieczne jest też opróżnianie na bieżąco pojemnika ze skroplinami.

Raz w roku przed sezonem grzewczym należy zanieść klimatyzator do serwisu, który zajmie się wyczyszczeniem wymiennika ciepła.

Zastosowany w modelu Icy czynnik chłodniczy R290 nie wymaga uzupełnienia, ponieważ znajduje się w obiegu zamkniętym.


Climative AC26-S Icy akcesoria

AKCESORIA DO KLIMATYZATORA CLIMATIVE AC26-S ICY

W wyposażeniu podstawowym razem z klimatyzatorem Climative AC26-S otrzymujemy następujące elementy:

 • pilot zdalnego sterowania,
 • rura odprowadzająca powietrze,
 • końcówka wlotu rury,
 • końcówka wylotu rury,
 • uszczelka okienna,
 • instrukcja obsługi.

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Obsługiwana powierzchnia: 26 m²
  Moc chłodnicza: 2,6 kW
  Przepływ powietrza: 300 m³/h
  Poziom hałasu: 29-65 dB
  Tryby pracy:
  • chłodzenie
  • wentylacja
  • osuszanie
  Wydajność osuszania: 1 l/h
  Pobór mocy (chłodzenie): 950 W
  Klasa energetyczna (chłodzenie): A
  Zakres temperatur chłodzenia: 16-31 °C
  Czynnik chłodniczy: R290
  Ilość czynnika chłodzącego: 165 g
  Długość rury: 150 cm
  Średnica rury: 15 cm
  Wyposażenie:
  • kółka
  • panel sterowania
  • pilot
  • timer
  • wyświetlacz
  • zestaw okienny
  • Wi-fi
  Funkcja jonizacji: nie
  Waga urządzenia: 22 kg
  Wysokość: 69.8 cm
  Głębokość: 33.8 cm
  Szerokość: 35.4 cm
  Zużycie energii: 950 W
  Typ produktu: Klimatyzator przenośny
  Gwarancja 24 miesiące (B2C) / 12 miesięcy (B2B)
Klimatyzator Climative AC26-S Icy przenośny
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 1199,00zł 1399,00zł