Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: Nie
Poziom hałasu: 45 dB
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Cena: 3189,00zł
W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)

Opis

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111TB teraz w NOWEJ, ULEPSZONEJ WERSJI! Odpowiadając na nowe potrzeby konsumentów w związku z aktualną pandemią COVID-19, model z roku 2021 wyposażony został dodatkowo w lampę UV-C LED, która sterylizuje powietrze i unieszkodliwia patogeny.

Klimatyzator przenośny Blaupunkt Moby Blue S 1111TB to druga wersja kolorystyczna klimatyzatora Moby Blue S 1111T. Posiada tą samą moc, zużycie prądu i pozostałe parametry, ale dzięki czarnemu lakierowi zyskuje bardziej elegancki i nowoczesny wygląd. Doskonale wpasuje się w każdy wystrój domowego i biurowego wnętrza.

Moc równa 3200 W oraz przepływ powietrza na poziomie 280 m³/h czynią z tego modelu urządzenie idealne do pomieszczeń o wielkości max. 30 m². Szeroki zakres nastawy termostatu pozwala nam na wybranie najodpowiedniejszej dla nas temperatury od 18°C do 32°C Dzięki swojej wielofunkcyjności klimatyzator zadba o nasz komfort nie tylko latem, ale również w trakcie chłodniejszych, zimowych dni, ogrzewając powietrze w pomieszczeniu (2900 W) w zakresie 13-27°C. Zużycie energii elektrycznej w tym urządzeniu wynosi maksymalnie 1,23 kWh, co zalicza je do klasy energetycznej A/A+ i powoduje niewielkie koszty eksploatacyjne, równe 80 gr/godz. Na tle innych klimatyzatorów wyróżnia się łączem WiFi i kompatybilność z asystentami głosowymi. Przeciętny poziom hałasu urządzenia w upalne dni to około 50 dB.

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111TB lampa UV-C LED

DIODA UV-C LED

Model S 1111TB z 2021 roku wyposażony został w diodę UV-C LED, która emituje promieniowanie ultrafioletowe o właściwościach sterylizujących powietrze. Światło UV-C przenika przez ścianę komórkową patogenów i niszczy ich strukturę DNA, redukując w ten sposób możliwości replikacyjne. Wydajność lampy sterylizacyjnej w modelu 1111TB wynosi ponad 95%! Takie dodatkowe wyposażenie jest odpowiedzią na nowe potrzeby konsumentów, które pojawiły się wraz z pandemią COVID-19.

TRYBY PRACY KLIMATYZATORA BLAUPUNKT MOBY BLUE S 1111TB

Klimatyzator Moby Blue S 1111TB jest urządzeniem wielofunkcyjnym i przydatnym o każdej porze roku. Jego działanie opiera się na czterech podstawowych funkcjach: chłodzenia, grzania, wentylacji i osuszenia powietrza. Wentylator może pracować w jednej z 3 manualnych prędkości wentylatora (niskiej, średniej i wysokiej) lub w trybie automatycznym, w którym urządzenie samodzielnie dobiera odpowiednią prędkość nawiewu, w zależności od wybranej temperatury. W każdym z czterech podstawowych trybów pracy (ogrzewanie, chłodzenie, wentylacja, osuszanie) możemy ustawić jedną z dwóch funkcji dodatkowych: SLEEP lub SWING.

Funkcja SLEEP dedykowana jest specjalnie do pracy w nocy i ma zapewnić nam maksymalnie komfortowy sen. Poziom hałasu i jasność wyświetlacza zostają zredukowane do minimum, a nastawiona przez nas temperatura będzie automatycznie, co dwie godziny zwiększać się o1°C.

Opcja SWING to nic innego jak wielokierunkowy nawiew. Dzięki wahadłowym ruchom deflektora, powietrze zostaje równomiernie rozprowadzone w całym pomieszczeniu.

Sporym ułatwieniem jest 24-godzinny programator czasowy, z którego skorzystać możemy używając pilota lub aplikacji mobilnej.

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111TB przenośny

Sterowanie

Sterowanie klimatyzatorem Moby Blue S 1111TB może odbywać się trojako: poprzez panel kontrolny, pilot zdalnego sterowania lub aplikacją mobilną.

Przyciski w górnej części obudowy klimatyzatora, pozwalają nam na korzystanie z podstawowych funkcji i ustawianie głównych parametrów pracy urządzenia. Pilot i aplikacja mobilna dają nam na dużo większą kontrolę. Dzięki nim możemy wybrać jeden z trybów dodatkowych (sleep, swing), skorzystać z programatora czasowego lub zmienić jednostkę temperatury z Celsjusza na Fahrenheita i na odwrót.

Informacje dotyczące temperatury i wybranych opcji przedstawiane są w aplikacji oraz na wyświetlaczu z przodu klimatyzatora.

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111TB przenośny

ŁĄCZE WIFI, GOOGLE HOME I AMAZON ECHO

Klimatyzator przenośny Moby Blue S 1111TB jest urządzeniem nowoczesnym, dlatego nie mogło zabraknąć w nim łączności z WiFi. Dzięki aplikacji mobilnej Tuya Smart (dla Android oraz iOS) lub Smart Life-Smart Living (dla iOS i Android) na smartfony mamy możliwość pełnej kontroli nad urządzeniem, nawet przebywając poza domem. Jednak to nie wszystko - klimatyzator jest kompatybilny z asystentami głosowymi, takimi jak Google Home i Amazon Echo. Funkcje te czynią z niego sprzęt idealny dla domów inteligentnych oraz osób, które cenią sobie pełną kontrolę nad jakością powietrza i warunkami w swoim domu.

WIELOFUNKCYJNOŚĆ Blaupunkt Moby Blue S 1111TB

Dzięki swojej wielofunkcyjności, klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111TB jest sprzętem doskonałym w każdą pogodę, zarówno podczas upalnego lata jak i deszczowych, chłodnych dni. Zadba o odpowiedni mikroklimat w domu przez cały rok.

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111TB przenośny

Chłodzenie

Głównym (a często jedynym) zadaniem klimatyzatora jest obniżenie temperatury w pomieszczeniu, w którym się znajduje. W przypadku klimatyzatora Blaupunkt możemy samodzielnie wybrać i ustawić żądaną temperaturę z zakresu od 18°C do 32°C, z dokładnością do 1°C. W zależności od potrzeby prędkość wentylatora możemy dobrać manualnie. W celu jak najszybszego osiągnięcia pożądanej temperatury powinniśmy ustawić największy nawiew. Dla jak najcichszej pracy warto zdecydować się na tryb niski, a jeśli chcemy uzyskać kompromis między szybkim, komfortowym chłodzeniem, a niską emisją hałasu, idealnie sprawdzi się nawiew średni. Jeśli nie chcemy zawracać sobie głowy doborem odpowiedniej prędkości możemy wybrać tryb automatyczny i pozostawić decyzję inteligentnemu urządzeniu.

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111TB przenośny

Ogrzewanie

Przeważnie do chłodzenia i grzania powietrza potrzebne są dwa, oddzielne urządzenia. Blaupunkt Moby Blue S 1111TB jest klimatyzatorem wyjątkowym, ponieważ łączy w sobie obie te funkcje. Zakres temperatury, jaką możemy ustawić w trybie grzania wynosi 13-27°C, a dostępne prędkości wentylatora nie różnią się od tych w trybie chłodzenia. Do wyboru mamy nawiew niski, średni, wysoki i automatyczny. Klimatyzator ten stanowi tańszą alternatywę dla grzejników elektrycznych. Podczas pracy urządzenia zbierana jest wilgoć z otoczenia i skraplana wewnątrz, do pojemnika, który należy regularnie opróżniać. Wykorzystując funkcję grzania w bardzo zimnych pomieszczeniach, urządzenie automatycznie się odszrania.

Wentylacja

Tryb nadmuchu, czyli wentylacja, pozwala na odpowiednią cyrkulację powietrza w pomieszczeniu oraz szybkie wyrównanie temperatury i wilgotności. Pracować może w trzech prędkościach nawiewu: niskiej, średniej i maksymalnej oraz nie wymaga zamontowania rury odprowadzającej powietrze.

Osuszanie

Funkcja osuszania jest szczególnie przydatna w pomieszczeniach o naturalnie dużej wilgotności oraz w porze jesieni i wiosny, przy dużych opadach. Zbyt duże nawilżenie powietrza w pomieszczeniu skutkuje rozwojem pleśni, grzybów i wielu innych, szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. Tryb osuszania pozwala na skuteczne zmniejszenie wilgotności powietrza w pomieszczeniu oraz utrzymanie jej na optymalnym poziomie. Wentylator działa tu w trybie automatycznym i nie można zmienić jego prędkości.

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111TB przenośny

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111TB przenośny

Wygodne i krótkie czyszczenie

Tak jak wszystkie urządzenia, klimatyzator Moby Blue S 1111TB wymaga odpowiedniego użytkowania i konserwacji, jednak i tu producent zadbał o maksymalną wygodę. Aby usunąć zanieczyszczenia nagromadzone w filtrze wystarczy użyć odkurzacza. Zaleca się wykonywanie tej czynności po każdym tygodniu pracy. W przypadku silniejszych zabrudzeń zanurzamy filtry kilkakrotnie w ciepłej wodzie i pozostawiamy do wyschnięcia. Obudowę i panel należy czyścić za pomocą lekko wilgotnej ścierki, a następnie wytrzeć do sucha. Ostatnią kwestią jest zbierająca się woda (skropliny). Dzięki nowoczesnej technologii MIST zbiornik ze skroploną wodą wystarczy opróżniać na początek i koniec sezonu. Nie jest to skomplikowany proces - wystarczy wyjąć zatyczkę odpływu wody i kilka razy opróżnić tackę, w której zbierają się skropliny.

EKOLOGICZNY CZYNNIK CHŁODNICZY R290

W klimatyzatorze Blaupunkt Moby Blue S 1111TB zastosowano ekologiczny czynnik chłodniczy R290. Jest on w pełni ekologiczny, spełnia wszelkie dyrektywy unijne w zakresie ochrony środowiska i nie wymaga okresowego uzupełniania.

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111TB przenośny

AKCESORIA DO BLAUPUNKT MOBY BLUE S 1111TB

W zestawie z klimatyzatorem dołączany jest zestaw akcesoriów, niezbędnych do prawidłowego zamontowania i pracy urządzenia.

 • Uszczelnienie okna (do okien typu angielskiego)

 • Rura odprowadzająca ciepłe powietrze

 • Pilot zdalnego sterowania

 • Dysza okienna wylotowa

 • Dysza wlotowa

 • Uchwyt okienny

 • Wąż odpływowy

 • Instrukcja w języku polskim

 • Karta gwarancyjna

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  • -
   Mateusz,
   05.07.2020 napisał:
   Klimatyzator Blaupunkt moby Blue 1111TB używam głównie latem, choc można go tez używać zimą, ale ja póki co nie mam takiej potrzeby ;) U mnie działa głównie w trybie automatycznym. jest możliwośc też sterowania urządzeniem za pomocą pilota czy aplikacji mobilnej.
   Ocena opinii: 0

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Obsługiwana powierzchnia: 30 m²
  Moc chłodnicza: 3,2 kW
  Moc grzewcza: 2,9 kW
  Przepływ powietrza: 280 m³/h
  Poziom hałasu: 45 dB
  Tryby pracy:
  • chłodzenie
  • wentylacja
  • grzanie
  • osuszanie
  Wydajność osuszania: 1,2 l/h
  Pobór mocy (chłodzenie): 1230 W
  Klasa energetyczna (chłodzenie): A/A+
  Pobór mocy (grzanie): 1035 W
  Zakres temperatur chłodzenia: 18-32 °C
  Zakres temperatur grzania: 13-27 °C
  Czynnik chłodniczy: R290
  Ilość czynnika chłodzącego: 260 g
  Długość rury: 150 cm
  Średnica rury: 13 cm
  Wyposażenie:
  • panel sterowania
  • pilot
  • timer
  • wyświetlacz
  • zestaw okienny
  • Wi-fi
  • lampa UV-C
  Funkcja jonizacji: nie
  Waga urządzenia: 31 kg
  Wysokość: 72 cm
  Głębokość: 36 cm
  Szerokość: 43,5 cm
  Typ produktu: Klimatyzator przenośny
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111TB przenośny
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 3189,00zł
Dodaj do koszyka