Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: nie
Obsługiwana powierzchnia: 32 m²
Poziom hałasu: 45 dB
Zakres temperatur chłodzenia: 18-32 °C
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)
Ostatnio dostępny: 26.06.2022

Opis

Klimatyzator przenośny Blaupunkt Moby Blue S 1111T o mocy 3200 W i przepływie powietrza na poziomie 280 m³/h doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach do 30 m². Dzięki funkcji grzania (2900 W) zadba o nasz komfort nie tylko latem, ale również w trakcie chłodniejszych, zimowych dni. Szeroki zakres nastawy termostatu pozwala nam na wybranie najodpowiedniejszej dla nas temperatury. W przypadku chłodzenia jest to 18°C do 32°C, a dla grzania 13-27°C. Zużycie energii elektrycznej w tym urządzeniu wynosi maksymalnie 1,23 kWh, co zalicza je do klasy energetycznej A/A+ i powoduje niewielkie koszty eksploatacyjne, równe 80 gr/godz. Na tle innych klimatyzatorów wyróżnia się łączem WiFi i kompatybilność z asystentami głosowymi. Przeciętny poziom głośności klimatyzatora w upalne dni to 45 db.

TRYBY PRACY KLIMATYZATORA BLAUPUNKT MOBY BLUE S 1111T

Praca klimatyzatora Moby Blue S 1111T opiera się na 4 podstawowych funkcjach: chłodzenia, grzania, wentylacji i osuszenia powietrza. Do wyboru mamy 4 prędkości wentylatora. Trzy z nich to prędkości manualne - niski, średni i wysoki - a jeden to tryb automatyczny, w którym urządzenie samodzielnie dobiera odpowiedni tryb nawiewu w zależności od aktualnej oraz wybranej temperatury.

W każdym z czterech podstawowych trybów pracy (ogrzewanie, chłodzenie, wentylacja, osuszanie) możemy ustawić jedną z dwóch funkcji dodatkowych: SLEEP lub SWING. Ta pierwsza dedykowana jest specjalnie do pracy w nocy i ma zapewnić nam maksymalnie komfortowy sen. Poziom hałasu i jasność wyświetlacza zostają zredukowane do minimum, a nastawiona przez nas temperatura będzie automatycznie, co dwie godziny zwiększać się o 1°C. Opcja SWING to nic innego jak wielokierunkowy nawiew. Dzięki wahadłowym ruchom deflektora, powietrze zostaje równomiernie rozprowadzone w całym pomieszczeniu. Pilot zdalnego sterowania pozwala nam na skorzystanie z 24-godzinnego programatora czasowego.

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111T przenośny

Sterowanie

Firma Blaupunkt słynie z urządzeń wysokiej jakości. Aby zapewnić użytkownikom jak największą wygodę obsługi, klimatyzator Moby Blue S 1111T może być sterowany poprzez panel kontrolny, pilotem lub za pomocą łącza WiFi.

Panel kontrolny, czyli 5 przycisków w górnej części klimatyzatora, pozwala nam na korzystanie z podstawowych funkcji i ustawianie głównych parametrów pracy urządzenia. Pilot i aplikacja mobilna pozwalają nam na dużo większą kontrolę. Dzięki nim możemy wybrać jeden z trybów dodatkowych (sleep, swing), skorzystać z programatora czasowego lub zmienić jednostkę temperatury z Celsjusza na Fahrenheita i na odwrót. Informacje dotyczące pracy klimatyzatora przedstawiane są w aplikacji oraz na wyświetlaczu z przodu obudowy klimatyzatora.

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111T przenośny

ŁĄCZE WIFI, GOOGLE HOME I AMAZON ECHO

Klimatyzator przenośny Moby Blue S 1111T jest urządzeniem nowoczesnym, dlatego nie mogło zabraknąć w nim łączności z WiFi. Dzięki aplikacji mobilnej Tuya Smart (dla Android oraz iOS) lub Smart Life-Smart Living (dla iOS i Android) na smartfony mamy możliwość pełnej kontroli nad urządzeniem, nawet przebywając poza domem. Jednak to nie wszystko - klimatyzator jest kompatybilny z asystentami głosowymi, takimi jak Google Home i Amazon Echo. Funkcje te czynią z niego sprzęt idealny dla domów inteligentnych oraz osób, które cenią sobie pełną kontrolę nad jakością powietrza i warunkami w swoim domu.

WIELOFUNKCYJNOŚĆ Blaupunkt Moby Blue S 1111T

Dzięki swojej wielofunkcyjności, klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111T jest sprzętem doskonałym w każdą pogodę, zarówno podczas upalnego lata jak i deszczowych, chłodnych dni. Zadba o odpowiedni mikroklimat w domu przez cały rok.

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111T przenośny

Chłodzenie

Najważniejsza funkcja każdego klimatyzatora, idealna do gorących i parnych dni. Pozwala na obniżenie temperatury do poziomu mieszczącego się w zakresie 18°C-32°C (z dokładnością do 1°C) oraz osuszenie powietrza w pomieszczeniu, zapewniając komfortowe warunki w okresie letnim. W trybie chłodzenia urządzenie może pracować w czterech prędkościach nawiewu:

 • maksymalnej, dla jak najszybszego osiągnięcia pożądanej temperatury,

 • średniej, będącej kompromisem pomiędzy wysokim komfortem w pomieszczeniu a niższym poziomem hałasu,

 • niskiej,

 • automatycznej, w której urządzenie samodzielnie dobiera prędkość według ustawionej temperatury.

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111T przenośny

Ogrzewanie

Przeważnie do chłodzenia i grzania powietrza potrzebne są dwa, oddzielne urządzenia. Blaupunkt Moby Blue S 1111T jest klimatyzatorem wyjątkowym, ponieważ łączy w sobie obie te funkcje. Zakres temperatury, jaką możemy ustawić w trybie grzania wynosi 13-27°C, a dostępne prędkości wentylatora nie różnią się od tych w trybie chłodzenia. Do wyboru mamy nawiew niski, średni, wysoki i automatyczny. Klimatyzator ten stanowi tańszą alternatywę dla grzejników elektrycznych. Podczas pracy urządzenia zbierana jest wilgoć z otoczenia i skraplana wewnątrz, do pojemnika, który należy regularnie opróżniać. Wykorzystując funkcję grzania w bardzo zimnych pomieszczeniach, urządzenie automatycznie się odszrania.

Wentylacja

Wentylacja, inaczej tryb nadmuchu, pozwala na odpowiednią cyrkulację powietrza w pomieszczeniu oraz szybkie wyrównanie temperatury i wilgotności bez konieczności montowania rury odprowadzającej powietrze. Pracować może w trzech prędkościach nawiewu: niskiej, średniej i maksymalne.

Osuszanie

W pomieszczeniach o naturalnie dużej wilgotności oraz w deszczowe dni, wilgotność powietrza może przekraczać zalecany poziom. Skutkuje to rozwojem pleśni, grzybów i wielu innych, szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. Tryb osuszania pozwala na skuteczne zmniejszenie wilgotności powietrza w pomieszczeniu oraz utrzymanie jej na optymalnym poziomie. Wentylator działa tu w trybie automatycznym i nie można zmienić jego prędkości.

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111T przenośny

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111T przenośny

Wygodne czyszczenie klimatyzatora Blaupunkt Moby Blue S 1111T

Tak jak wszystkie urządzenia, klimatyzator Moby Blue S 1111T wymaga odpowiedniego użytkowania i konserwacji, jednak i tu producent zadbał o maksymalną wygodę. Aby usunąć zanieczyszczenia nagromadzone w filtrze wystarczy użyć odkurzacza. Zaleca się wykonywanie tej czynności po każdym tygodniu pracy. W przypadku silniejszych zabrudzeń zanurzamy filtry kilkakrotnie w ciepłej wodzie i pozostawiamy do wyschnięcia. Obudowę i panel należy czyścić za pomocą lekko wilgotnej ścierki, a następnie wytrzeć do sucha. Ostatnią kwestią jest zbierająca się woda (skropliny). Dzięki nowoczesnej technologii MIST zbiornik ze skroploną wodą wystarczy opróżniać na początek i koniec sezonu. Nie jest to skomplikowany proces - wystarczy wyjąć zatyczkę odpływu wody i kilka razy opróżnić tackę, w której zbierają się skropliny.

EKOLOGICZNY CZYNNIK CHŁODNICZY R290

W klimatyzatorze Blaupunkt Moby Blue S 1111T, tak jak w pozostałych modelach tej marki, zastosowano ekologiczny czynnik chłodniczy R290. Jest on w pełni ekologiczny, spełnia wszelkie dyrektywy unijne w zakresie ochrony środowiska i nie wymaga okresowego uzupełniania.

AKCESORIA DO BLAUPUNKT MOBY BLUE S 1111T

W zestawie z klimatyzatorem dołączany jest zestaw akcesoriów, niezbędnych do prawidłowego zamontowania i pracy urządzenia.

 • Uszczelnienie okna (przeznaczone do okien typu angielskiego)

 • Rura odprowadzająca ciepłe powietrze

 • Pilot zdalnego sterowania

 • Dysza okienna wylotowa

 • Dysza wlotowa

 • Uchwyt okienny

 • Wąż odpływowy

 • Instrukcja w języku polskim

 • Karta gwarancyjna

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Obsługiwana powierzchnia: 32 m²
  Moc chłodnicza: 3,2 kW
  Moc grzewcza: 2,9 kW
  Przepływ powietrza: 280 m³/h
  Poziom hałasu: 45 dB
  Tryby pracy:
  • chłodzenie
  • wentylacja
  • grzanie
  • osuszanie
  Wydajność osuszania: 1,2 l/h
  Pobór mocy (chłodzenie): 1230 W
  Klasa energetyczna (chłodzenie): A/A+
  Pobór mocy (grzanie): 1035 W
  Zakres temperatur chłodzenia: 18-32 °C
  Zakres temperatur grzania: 13-27 °C
  Czynnik chłodniczy: R290
  Ilość czynnika chłodzącego: 260 g
  Długość rury: 150 cm
  Średnica rury: 13 cm
  Wyposażenie:
  • panel sterowania
  • pilot
  • timer
  • wyświetlacz
  • zestaw okienny
  • Wi-fi
  Funkcja jonizacji: nie
  Waga urządzenia: 31 kg
  Wysokość: 72 cm
  Głębokość: 36 cm
  Szerokość: 43,5 cm
  Typ produktu: Klimatyzator przenośny
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111T przenośny
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 2249,00zł 2799,00zł