Najważniejsze informacje o produkcie
Funkcja jonizacji: Nie
Poziom hałasu: 45 dB
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)
Ostatnio dostępny: 18.06.2021

Opis

Klimatyzator przenośny Blaupunkt Moby Blue S 1111E o mocy 3200 W i przepływie powietrza 280 m3/h przeznaczony jest do szybkiego i skutecznego chłodzenia pomieszczeń o wielkości do 30 m2. Ze względu na dużą wydajność sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach domowych i biurowych. Model ten pozwala na precyzyjne ustawienie preferowanej temperatury z dokładnością do 1°C. Możliwe do uzyskania temperatury mieszczą się w zakresie od 18°C do 32°C. Pomimo wysokiej mocy jest to urządzenie energooszczędne (zastosowanie klasy energetycznej A/A+) oraz ciche (dostępna funkcja trybu nocnego). Ze względu na niskie zużycie energii równe 1,23 kWh dla chłodzenia i 1,03 kWh dla grzania, czyli koszt eksploatacyjny wynosi zaledwie 80 gr/h. Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111E cechuje niemiecka precyzja wykonania, dbałość o szczegóły i niezawodność.

Tryby pracy klimatyzatora Blaupunkt Moby Blue S 1111E

Klimatyzator przenośny Moby Blue S 1111E pracuje w 4 podstawowych trybach: chłodzenia, grzania, wentylacji i osuszania. Prędkość wentylatora możemy dostosować do własnych potrzeb i wybrać jeden z 4 trybów nawiewu: niski, średni, wysoki i automatyczny. W tym ostatnim urządzenie samodzielnie dostosowuje prędkość do ustawionej przez nas temperatury. Aby zapewnić jak największy komfort korzystania z klimatyzatora, model Moby Blue S 1111E został wyposażony w dwa tryby dodatkowe.

Tryb SLEEP zmniejsza poziom hałasu i zmniejsza jasność wyświetlacza. Nastawiona przez nas temperatura będzie co 2 godziny zwiększać się o 1°C, dbając o komfortowy wypoczynek.

Tryb SWING to wielokierunkowy nawiew działający razem z innym, podstawowym trybem. Włącza ruch wahadłowy deflektora i umożliwia równomierne rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu.

Timer, czyli 24-godzinny programator czasowy, pozwala nam na zaprogramowanie momentu włączenia (lub wyłączenia) urządzenia i pracy na wybranych ustawieniach, np. chłodzenie, 24°C.

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111E przenośny

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111E przenośny

Sterowanie 

W celu zapewnienia jak największej wygody użytkowania, klimatyzatorem możemy sterować bezpośrednio na panelu w górnej części obudowy lub zdalnie przy pomocy pilota.

Pięć przycisków na panelu kontrolnym pozwala nam na włączenie i wyłączenie urządzenia, ustawienie odpowiedniego trybu i prędkości wentylatora. Pilot pozwala nam na dużo większą kontrolę - dzięki niemu możemy włączyć jeden z trybów dodatkowych (sleep, swing), ustawić programator czasowy lub zmienić jednostkę temperatury ze stopni Celsjusza na Fahrenheita. Wszystkie informacje dotyczące pracy klimatyzatora, łącznie z wykrytymi błędami, przedstawiane są na wyświetlaczu LED z przodu obudowy.

Wielofunkcyjność BLAUPUNKT MOBY BLUE S 1111E

Klimatyzator Moby Blue S 1111E pełni w rzeczywistości cztery, ważne funkcje: chłodzenia, ogrzewania, osuszania i wentylacji. Dzięki temu sprawdzi się nie tylko w upalne, letnie dni ale również w pozostałe pory roku. Urządzenie to zadba o zdrowy mikroklimat w pomieszczeniu.

Chłodzenie

Najważniejsza funkcja każdego klimatyzatora, idealna do gorących i parnych dni. Pozwala na obniżenie temperatury do poziomu mieszczącego się w zakresie 18°C-32°C (z dokładnością do 1°C) oraz osuszenie powietrza w pomieszczeniu, zapewniając komfortowe warunki w okresie letnim. W trybie chłodzenia urządzenie może pracować w czterech prędkościach nawiewu:

- maksymalnej, dla jak najszybszego osiągnięcia pożądanej temperatury,

- średniej, będącej kompromisem pomiędzy wysokim komfortem w pomieszczeniu a niższym poziomem hałasu,

- niskiej, dla jak najcichszej pracy,

- automatycznej, w której urządzenie samodzielnie dobiera prędkość według ustawionej temperatury.

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111E przenośny

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111E przenośny

Ogrzewanie

Jest to funkcja, która przyda się szczególnie w chłodne, zimowe wieczory. Klimatyzatory wyposażone w funkcję grzewczą działają tak jak pompa ciepła i są tańszą alternatywą dla grzejników elektrycznych. Po włączeniu trybu grzania i ustawieniu żądanej temperatury w zakresie 13-27°C, można dostosować prędkość nawiewu do jednej z czterech prędkości wentylatora: niskiej, średniej, maksymalnej i automatycznej. Podczas pracy urządzenia zbierana jest wilgoć z otoczenia i skraplana wewnątrz, do pojemnika, który należy regularnie opróżniać. Wykorzystując funkcję grzania w bardzo zimnych pomieszczeniach, urządzenie automatycznie się odszrania.

Wentylacja

Tryb nadmuchu, czyli wentylacja, pozwala na odpowiednią cyrkulację powietrza w pomieszczeniu oraz szybkie wyrównanie temperatury i wilgotności. Pracować może w trzech prędkościach nawiewu: niskiej, średniej i maksymalnej oraz nie wymaga zamontowania rury odprowadzającej powietrze.

Osuszanie

Funkcja osuszania jest szczególnie przydatna w pomieszczeniach o naturalnie dużej wilgotności oraz w porze jesieni i wiosny, przy dużych opadach. Zbyt duże nawilżenie powietrza w pomieszczeniu skutkuje rozwojem pleśni, grzybów i wielu innych, szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. Tryb osuszania pozwala na skuteczne zmniejszenie wilgotności powietrza w pomieszczeniu oraz utrzymanie jej na optymalnym poziomie. Wentylator działa tu w trybie automatycznym i nie można zmienić jego prędkości.

Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111E przenośny

Wygodne czyszczenie

Klimatyzator Moby Blue S 1111E wymaga odpowiedniego użytkowania i konserwacji. Czynności te są równie proste jak codzienna obsługa. Urządzenie należy czyścić za pomocą lekko wilgotnej ścierki, a następnie wytrzeć do sucha. Aby usunąć zanieczyszczenia nagromadzone w filtrze wystarczy użyć odkurzacza. Zaleca się wykonywanie tej czynności po każdym tygodniu pracy. W przypadku silniejszych zabrudzeń zanurzamy filtry kilkakrotnie w ciepłej wodzie i pozostawiamy do wyschnięcia.

Dzięki nowoczesnej technologii MIST zbiornik ze skroploną wodą wystarczy opróżniać na początek i koniec sezonu. Nie jest to skomplikowany proces - wystarczy wyjąć zatyczkę odpływu wody i kilka razy opróżnić tackę, w której zbierają się skropliny.

EKOLOGICZNY CZYNNIK CHŁODNICZY R290

W klimatyzatorze Blaupunkt Moby Blue S 1111E zastosowano ekologiczny czynnik chłodniczy R290, który spełnia wszelkie dyrektywy unijne w zakresie ochrony środowiska. Występuje pod postacią gazu w szczelnie zamkniętym układzie i nie wymaga uzupełniania.

Akcesoria do klimatyzatora Blaupunkt Moby Blue S 1111E

W zestawie z klimatyzatorem dołączany jest zestaw akcesoriów, niezbędnych do prawidłowego zamontowania i pracy urządzenia:

 1. uszczelnienie okna (przydatne okna przesuwanych w górę i w dół). W celu uszczelnienia okna, które można rozszczelnić rekomendujemy zakup uszczelki okienne do klimatyzatorów.
 2. rura odprowadzająca ciepłe powietrze
 3. pilot zdalnego sterowania
 4. dysza okienna wylotowa
 5. dysza wlotowa
 6. uchwyt okienny
 7. wąż odpływowy
 8. instrukcja w języku polskim
 9. karta gwarancyjna

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  • -
   Alicja,
   15.10.2020 napisał:
   Zakupiony w czerwcu klimatyzator blaupunkt moby blue s 1111e sprawdza się rewelacyjnie nie tylko w gorące dni , ale rownież w chłodniejsze jak teraz ;)
   Ocena opinii: 0
  • -
   Pola,
   05.07.2020 napisał:
   Mam mieszkanie na 5 piętrze i latem jest masakra. Sam klimatyzator Blaupunkt moby Blue S 1111E bardzo polecam. Świetnie schładza powietrze. W nocy czasami włączam go w tryb Sleep.
   Ocena opinii: 0

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Obsługiwana powierzchnia: 32 m²
  Moc chłodnicza: 3,2 kW
  Moc grzewcza: 2,9 kW
  Przepływ powietrza: 280 m³/h
  Poziom hałasu: 45 dB
  Tryby pracy:
  • chłodzenie
  • wentylacja
  • grzanie
  • osuszanie
  Wydajność osuszania: 1,2 l/h
  Pobór mocy (chłodzenie): 1230 W
  Klasa energetyczna (chłodzenie): A/A+
  Pobór mocy (grzanie): 1035 W
  Zakres temperatur chłodzenia: 18-32 °C
  Zakres temperatur grzania: 13-27 °C
  Czynnik chłodniczy: R290
  Ilość czynnika chłodzącego: 205 g
  Długość rury: 150 cm
  Średnica rury: 13 cm
  Wyposażenie:
  • panel sterowania
  • pilot
  • timer
  • wyświetlacz
  • zestaw okienny
  Funkcja jonizacji: nie
  Waga urządzenia: 31 kg
  Wysokość: 72 cm
  Głębokość: 36 cm
  Szerokość: 43,5 cm
  Typ produktu: Klimatyzator przenośny
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 1111E przenośny
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 1999,00zł 2599,00zł