Najważniejsze informacje o produkcie
Obsługiwana powierzchnia: 28 m²
Poziom hałasu: 43 dB
Zakres temperatur chłodzenia: 18-32 °C
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące (Door-to-door)
Ostatnio dostępny: 06.07.2023

Opis

W 2021 r. pojawił się UDOSKONALONY WARIANT modelu Moby Blue S 09E, wyposażony dodatkowo w DIODĘ UV-C LED, która sterylizuje powietrze i unieszkodliwia patogeny. Jest to odpowiedź na oczekiwania klientów, które pojawiły się wraz z pandemią COVID-19. Klimatyzator przenośny Blaupunkt Moby Blue S 09E UV-C nie tylko skutecznie obniża temperaturę w pomieszczeniu, ale również pozbywa się nadmiernej wilgotności oraz wentyluje, tworząc przyjemny powiew. Każdy z tych trzech trybów może pracować z włączoną funkcją SWING, w której żaluzje powietrze poruszają się raz w górę a raz w dół.

Blaupunkt Moby Blue S 09E


Blaupunkt Moby Blue S 09E parametry

PRZYDATNE FUNKCJE

 • 3 funkcje - chłodzenie, osuszanie i wentylacja
 • 3 prędkości wentylatora i tryb AUTO
 • tryb SLEEP
 • funkcja SWING
 • 24 godzinny TIMER
 • pilot zdalnego sterowania
 • kółka transportowe
 • lampa UV-C 
 • wyświetlacz LED
 • filtry powietrza

Klimatyzator Moby Blue S 09E posiada moc 2,6 kW oraz przepływ powietrza na poziomie 290 m3/h, dzięki którym sprawdza się się w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych o powierzchni do 28 m2. Docelową temperaturę chłodzenia można ustawić w przedziale 18°C-32°C, z dokładnością do 1°C. Klimatyzatory firmy Blaupunkt należą do urządzeń energooszczędnych. Model Moby Blue S 09E posiada zużycie prądu równe 1,2 kWh co daje nam koszt eksploatacji urządzenia równy 80 gr za godzinę pracy.


EKOLOGICZNY CZYNNIK CHŁODNICZY R290

W klimatyzatorze Moby Blue S 09E zastosowano ekologiczny czynnik chłodniczy R290 w postaci gazowej, który jest całkowicie bezpieczny dla środowiska i spełnia dyrektywy unijne w zakresie ochrony środowiska. Znajduje się w szczelnie zamkniętym układzie i nie wymaga okresowego uzupełniania.

EKOLOGICZNY CZYNNIK CHŁODNICZY R290


Blaupunkt Moby Blue S 09E lampa UV-C LED

KONIEC Z GROŹNYMI BAKTERIAMI

Blaupunkt Moby Blue S 09E UV-C to odświeżona wersja z 2021 r. Nowością jest dioda UV-C LED, która posiada właściwości sterylizujące powietrze. Promieniowanie ultrafioletowe przenika ścianę komórkową patogenów i niszczy strukturę ich DNA, redukując w ten sposób możliwości replikacyjne. Takie dodatkowe wyposażenie jest odpowiedzią na nowe potrzeby konsumentów, które pojawiły się wraz z pandemią COVID-19. Wydajność lampy sterylizacyjnej w modelu 09E wynosi ponad 95%!


PRZYDATNY NA KAŻDĄ POGODĘ

Blaupunkt Moby Blue S 09E chłodzenie

CHŁODZENIE

Pracując w trybie chłodzenia, Moby Blue pozwala obniżyć temperaturę do żądanej wartości w zakresie 18°C-32°C. Do wyboru mamy trzy prędkości chłodzenia i tryb AUTO.

Blaupunkt Moby Blue S 09E ogrzewanie

WENTYLACJA

Tryb samodzielnej wentylacji powoduje cyrkulację powietrza, wyrównując wilgotność i temperaturę w pomieszczeniu (nie schładzając i nie wysuszając powietrza).

Blaupunkt Moby Blue S 09E osuszanie

OSUSZANIE

W deszczowe, pochmurne dni, przydaje się przede wszystkim funkcja osuszania. Pozwala ona skutecznie zmniejszyć poziom wilgotności powietrza i uniknąć rozwoju pleśni na ścianach.


Blaupunkt Moby Blue S 09E wygodne sterowanie

STERUJ NIE WYCHODZĄC Z ŁÓŻKA

Sterowanie klimatyzatorem Moby Blue jest dziecinnie proste! Na urządzeniu znajduje się przejrzysty, intuicyjny panel kontrolny, który pozwala zmieniać tryb pracy oraz prędkość nawiewu. Wszystkie wybrane ustawienia oraz poziom temperatury przedstawiane są na wyświetlaczu LED, wbudowanym w przednią część obudowy klimatyzatora. Wyświetla on również automatycznie wykrywane błędy urządzenia. Jeszcze większą kontrolę nad klimatyzatorem dalej nam pilot zdalnego sterowania. Umożliwia zmianę dowolnego trybu, prędkości, skorzystanie z funkcji SWING, SLEEP czy TIMERA, a to wszystko na odległość.


MAŁE WYMAGANIA, OGROMNA WYGODA

Tak jak każde urządzenie, klimatyzator Moby Blue S 09E wymaga odpowiedniej konserwacji. Czynności te są jednak równie proste jak codzienna obsługa.

Panel i obudowę należy przetrzeć za pomocą lekko wilgotnej ścierki, a następnie wytrzeć do sucha. Filtry powietrza dobrze jest czyścić po każdym tygodniu pracy. W tym celu zdejmuje wystarczy pozbyć się zanieczyszczeń odkurzaczem lub zanurzyć filtry w ciepłej wodzie.

Okresowo, na początek i koniec sezonu, należy opróżnić pojemnik na skropliny. Nie jest to skomplikowany proces, wystarczy wyjąć zatyczkę odpływu wody i kilka razy opróżnić tackę, w której zbiera się woda ze zbiornika.

Blaupunkt Moby Blue S 09E czyszczenie


AKCESORIA

W zestawie z klimatyzatorem dołączany jest zestaw akcesoriów, niezbędnych do prawidłowego zamontowania i pracy urządzenia:

 1. uszczelnienie do okien przesuwnych w górę i w dół (w celu uszczelnienia okna, które można uchylić, rekomendujemy zakup uszczelki okiennej do klimatyzatorów),
 2. rura odprowadzająca ciepłe powietrze,
 3. pilot zdalnego sterowania,
 4. dysza okienna wylotowa,
 5. dysza wlotowa,
 6. uchwyt okienny,
 7. wąż odpływowy,
 8. instrukcja w języku polskim,
 9. karta gwarancyjna.
Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Obsługiwana powierzchnia: 28 m²
  Moc chłodnicza: 2,6 kW
  Przepływ powietrza: 290 m³/h
  Poziom hałasu: 43 dB
  Tryby pracy:
  • chłodzenie
  • wentylacja
  • osuszanie
  Wydajność osuszania: 1,2 l/h
  Pobór mocy (chłodzenie): 1000 W
  Klasa energetyczna (chłodzenie): A
  Zakres temperatur chłodzenia: 18-32 °C
  Czynnik chłodniczy: R290
  Ilość czynnika chłodzącego: 205 g
  Długość rury: 150 cm
  Średnica rury: 13 cm
  Wyposażenie:
  • kółka
  • panel sterowania
  • pilot
  • timer
  • wyświetlacz
  • zestaw okienny
  • lampa UV-C
  Funkcja jonizacji: nie
  Waga urządzenia: 29 kg
  Wysokość: 70 cm
  Głębokość: 32 cm
  Szerokość: 42 cm
  Typ produktu: Klimatyzator przenośny
  Gwarancja 24 miesiące (Door-to-door)
Klimatyzator Blaupunkt Moby Blue S 09E UV-C przenośny
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 1899,00zł