...czyli o Domu, Powietrzu i Zanieczyszczeniach, które szkodzą!

Czy zdajesz sobie sprawę, że powietrze w domu... ?

Badania wykazały, że w miastach powietrze, którym oddychamy w domach i innych zamkniętych pomieszczeniach, jest nawet do 60% bardziej zanieczyszczone niż to, które jest na zewnątrz. Przy tym nawet  do 90% swojego czasu spędzamy w takich zamkniętych przestrzeniach.
Jeśli myślałaś/-eś, że emisja spalin samochodowych jest największym źródłem zanieczyszczeń mieście, to czy nie sądzisz, że warto byłoby się przyjrzeć miejscu, które jest Tobie znacznie bardziej bliskie?
Być może powietrze w domu, którym oddychasz przez większość swojego czasu, truje Twój organizm!

do 60% więcej zanieczyszczeń w powietrzu domowym niż w przestrzeni miejskiej
górski powiew czy można go poczuć w miejskich warunkach?

Czy to oznacza, że jesteśmy skazani na wdychanie zanieczyszczeń, że musimy zrezygnować z miejskiego stylu życia i przeprowadzić się w góry, albo do lasu, żeby nie narażać się na choroby układu oddechowego i złe samopoczucie?

Rzecz w tym, że nie w samym miejscu zamieszkania tkwi sedno sprawy, ale w naszych przyzwyczajeniach i niektórych codziennych rytuałach oraz braku wiedzy.
Na szczęście można to w łatwy sposób zmienić i po to tutaj jesteśmy!

Na blogu GoodAIR znajdziesz proste porady domowe, które pozwolą Ci usunąć niebezpieczne zanieczyszczenia, toksyny i związki chemiczne z Twojego domu.

GoodAIR, to przede wszystkim zdrowy mikroklimat wewnątrz niego - w przypadku powietrza oznacza to dobrą równowagę pomiędzy temperaturą a wilgotnością, usunięcie pyłów i inych lotnych zanieczyszczeń.

Jak to zapewnić? Tam, gdzie możesz zasadź rośliny, wietrz mieszkanie lub dom w miarę często, a gdzie nie możesz zastosuj urządzenia (filtry, uzdatniacze, aromatyzery itd.), ale przede wszystkim nie likwiduj tylko skutków - usuń przyczyny zanieczyszczeń.

A kiedy już pozbędziesz się tych problemów, znajdziesz tu porady jak sprawić, aby Twój dom zapewniał zdrowie i bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim, dowiesz się jak to zapewnić bez przeznaczania dużej ilości czasu.

Doskonały Ekosystem natura i technologia oraz zmiana kilku nawyków załatwią sprawę!

Chcesz wiedzieć JAK już dzisiaj się za to zabrać?
Pozostaw swój adres email, a bezpłatnie otrzymasz poradnik
"Jak Bardzo TOKSYCZNY Jest Twój Dom?"
- poznasz 13 Prostych Metod, które możesz zastosować od razu, aby dzięki temu pozbyć się zanieczyszczeń i toksyn z domu.

(większość z tych metod nie wymaga nawet żadnych większych wydatków z Twojej strony, a ich skuteczność jest tak duża, jak Twoja konsekwencja w ich stosowaniu)​

Jak Bardzo TOKSYCZNY Jest Twój Dom? ebook

Jak Bardzo TOKSYCZNY Jest Twój DOM? ebook

Polityka Prywatności: Twoje dane są całkowicie bezpieczne, nie przekazujemy żadnych danych osobowych stronom trzecim, nie wysyłamy spamu, szanujemy Twoją prywatność.


Jeśli podobał się Tobie ten wpis - proszę zostaw komentarz, polub nasz fanpage na Facebooku, aby otrzymać informacje o kolejnych wpisach, które się tu pojawią. Napisz nam, co myślisz!

Odpowiedz

GOODAIR Sp. z o.o.

ul. Wita Stwosza 16
50-148 Wrocław
NIP: 8971834947

Doradztwo techniczne i statusy zamówień

tel: +48 574 003 908
mail: bok@goodair.pl

Odbiór osobisty i sprawdzenie dostępności produktu w Magnolia Park

mail: magnolia@goodair.pl
tel: +48 505 968 789

Gwarancja i zwrot, ekspresowa, darmowa wysyłka, bezpieczne zakupy
Bestsellery