Darmowa 5-letnia gwarancja na oczyszczacze Sharp z linii KC-G

Gwarancja na 5-tkę od Sharp 

Kup wybrany oczyszczacz powietrza marki Sharp, wypełnij formularz na stronie producenta i przedłuż gwarancję na urządzenie do 5 lat, bez dodatkowych kosztów. 

Zastanawiasz się nad zakupem oczyszczacza powietrza, ale martwisz się kosztami związanymi z ewentualnym serwisem urządzenia? Nie wydawaj pieniędzy z własnej kieszeni. Wypełnij bezpłatnie formularz “gwarancji na 5-tkę” na stronie producenta -  masz na to 30 dni od momentu zakupu. Informacje potrzebne przy rejestracji to m.in. imię i nazwisko użytkownika, model i numer seryjny urządzenia, skan dowodu zakupu i nazwa sklepu. Promocyjną gwarancję mogą otrzymać zarówno osoby prywatne, jak również przedsiębiorstwa. Udzielana jest na podstawie elektronicznej faktury VAT, dlatego nie trzeba przejmować się zachowaniem karty gwarancyjnej.

Link do rejestracji urządzenia znajdziesz tutaj.


Przedłużona, 5 letnia gwarancja obejmuje serwis door-to-door. W przypadku ewentualnych problemów z oczyszczaczem i konieczności naprawy, wystarczy zgłosić się do serwisu Sharp. Wyśle on kuriera, który odbierze urządzenie od klienta i zawiezie do serwisu, a wszystko to odbędzie się bez dodatkowych kosztów dla użytkownika. W celu utrzymania gwarancji nie są potrzebne regularne przeglądy, a jedynie poprawna eksploatacja urządzenia i dbałość o filtry. Możliwość bezpłatnego przedłużenia gwarancji do 5 lat dotyczy wyłącznie oczyszczaczy powietrza zakupionych w sklepie specjalistycznym, u autoryzowanego dystrybutora. Jednym z nich jest sklep internetowy GoodAIR.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

    Nie zwlekaj! Promocja trwa od 09.01-30.04.2023r. 

    Modele oczyszczaczy Sharp objęte promocją znajdziesz poniżej.