Darmowa 5-letnia gwarancja na oczyszczacze Sharp z linii KC-G

Gwarancja na 5-tkę od Sharp 

Kup wybrany oczyszczacz powietrza marki Sharp, wypełnij formularz na stronie producenta i przedłuż gwarancję na urządzenie do 5 lat, bez dodatkowych kosztów. Promocja dotyczy wyłącznie produktów zakupionych od dnia 26.03.2019 do 30.06.2019 r.

Zastanawiasz się nad zakupem oczyszczacza powietrza, ale martwisz się kosztami związanymi z ewentualnym serwisem urządzenia? Nie wydawaj pieniędzy z własnej kieszeni. Kup wybrany model, a następnie wejdź na stronę producenta www.sharphome.eu i wypełnij bezpłatnie formularz “gwarancji na 5-tkę”. Masz na to 30 dni od momentu zakupu. Informacje potrzebne przy rejestracji to m.in. imię i nazwisko użytkownika, model i numer seryjny urządzenia, skan dowodu zakupu i nazwa sklepu. Promocyjną gwarancję mogą otrzymać zarówno osoby prywatne, jak również przedsiębiorstwa. Udzielana jest na podstawie elektronicznej faktury VAT, dlatego nie trzeba przejmować się zachowaniem karty gwarancyjnej.


Przedłużona, 5 letnia gwarancja obejmuje serwis door-to-door. W przypadku ewentualnych problemów z oczyszczaczem i konieczności naprawy, wystarczy zgłosić się do serwisu Sharp. Wyśle on kuriera, który odbierze urządzenie od klienta i zawiezie do serwisu, a wszystko to odbędzie się bez dodatkowych kosztów dla użytkownika. W celu utrzymania gwarancji nie są potrzebne regularne przeglądy, a jedynie poprawna eksploatacja urządzenia i dbałość o filtry. Możliwość bezpłatnego przedłużenia gwarancji do 5 lat dotyczy wyłącznie oczyszczaczy powietrza zakupionych w sklepie specjalistycznym, u autoryzowanego dystrybutora. Jednym z nich jest sklep internetowy GoodAIR.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Modele oczyszczaczy Sharp objęte promocją:

  • KC-G40EUW
  • KC-G40EUH
  • KC-G50EUW
  • KC-G60EUW


Nie zwlekaj! Promocja trwa wyłącznie do 30.06.2019 r.