Darmowa gwarancja 3+2 na oczyszczacze Coway

Gwarancja "3+2" od Coway 

Kup wybrany oczyszczacz powietrza marki Coway i przedłuż swoją 3 letnią gwarancję na urządzenie o kolejne 2 lata, bez dodatkowych kosztów i formalności! Nie musisz wypełniać żadnych formularzy - przedłużona, 5 letnia gwarancja jest przyznawana na wszystkie oczyszczacze Coway zakupione do końca stycznia 2023r.

Boisz się, że gdy wygaśnie gwarancja na Twój oczyszczacz będziesz mieć problem z z serwisem? Nie chcesz ponosić kosztów za ewentualne naprawy, które pojawią się po 3 lub 4 latach użytkowania? Kup oczyszczacz powietrza Coway do końca marca 2020 r. i skorzystaj z promocji “3+2” - gwarancja na wybrany przez Ciebie model zostanie wydłużona do 5 lat. Nie musisz martwić się wypełnianiem formularzy i przechowywaniem karty gwarancyjnej, ponieważ promocja przyznawana jest automatycznie, a gwarancja udzielana na podstawie elektronicznej faktury VAT. Mogą skorzystać z niej zarówno osoby fizyczne jak i firmy.


Przedłużona, 5 letnia gwarancja obejmuje serwis door-to-door. W przypadku ewentualnych problemów z oczyszczaczem i konieczności naprawy, wystarczy skontaktować się z serwisem. Wyśle on kuriera, który odbierze urządzenie od klienta i zawiezie do naprawy, a wszystko to odbędzie się bez dodatkowych kosztów dla użytkownika. W celu utrzymania gwarancji nie są potrzebne regularne przeglądy, a jedynie poprawna eksploatacja urządzenia i dbałość o filtry. Możliwość bezpłatnego przedłużenia gwarancji do 5 lat w promocji “3+2” dotyczy wyłącznie oczyszczaczy powietrza zakupionych u autoryzowanego partnera handlowego firmy Opus, takiego jak sklep internetowy GoodAIR.pl.

Link do regulaminu znajdziesz tutaj.

Modele oczyszczaczy Coway objęte promocją:

  • Classic
  • Storm
  • Airmega 300S
  • Mini Storm
  • Hue&Healing
  • Cartridge


Nie zwlekaj! Promocja trwa do 31.01.2023