Sprawdź gratis za zapis
Z nami nie przegapisz żadnej promocji! Interesujesz się produktami GoodAir i nie wyobrażasz sobie już życia bez oczyszczaczy powietrza lub klimatyzatorów? To doskonały moment, aby zapisać się do naszego grona subskrybentów! Dzięki temu uzyskasz dostęp do wszystkich zniżek i promocji dostępnych w naszym sklepie! Ponad to, jako pierwszy dowiesz się o ciekawych rabatach na oryginalne produkty GoodAir oraz korzystnych promocjach na asortyment sklepu! Załóż konto Klienta i ciesz się najlepszą ceną! Dzięki tej prostej czynności jaką jest zapisanie się do newslettera, otrzymasz od nas kupon podarunkowy w wysokości 50 zł na zakupy w sklepie GoodAir! Uwaga: promocja dotyczy zakupów powyżej 700 zł! Serdecznie zapraszamy! Dołącz do grona naszych subskrybentów!

Zarejestruj konto klienta Zarejestruj konto Klienta na naszej stronie, podczas rejestracji zaznacz wszystkie zgody aby zapisać się do naszego newslettera. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się na nie i postępuj według następnych kroków.

Zapisz się do newslettera To łatwe! Przejdź do formularza poniżej, wypełnij wymagane pole wpisując swój adres email i wyślij do do nas!

Odbierz rabat! Na podany przez Ciebie adres email wyślemy teraz kod rabatowy w wysokości 50 zł na zakupy w naszym sklepie!