Najważniejsze informacje o produkcie
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:

Opis

Zachęcenie dzieci i uczniów do regularnego picia wody może być nie lada wyzwaniem. Szczególnie biorąc pod uwagę wszechobecność słodzonych napojów. Do tego dochodzi kwestia nieekologicznych, plastikowych butelek. Rozwiązaniem tych problemów jest wiszące poidełko wody pitnej.

Poidełko przeznaczone jest do montażu na ścianie. Jego wysokość możemy dostosować do wzrostu korzystających z niego uczniów. Ta niewielka fontanna posiada obły kształt, a wykonana została z wytrzymałej stali nierdzewnej. Fontanna posiada przycisk podawania wody. Została zaprojektowana w taki sposób, aby mogły korzystać z niej również osoby niepełnosprawne.

Fontanny i poidełka wody pitnej

Wygodne i ekologiczne źródło wody pitnej

W wielu firmach czy salach szkoleniowych korzysta się z dystrybutorów wody, jednak nie wszędzie się one sprawdzą. Po pierwsze większość z nich wymaga montowania butli z wodą, co wiąże się z dodatkowymi kosztami i logistyką. Do tego dochodzi kwestia jednorazowych kubeczków, szczególnie problematyczna w placówkach oświatowych. Fontanna wolnostojąca nie wymaga montowania zbiorników, ponieważ wodę pobiera bezpośrednio z sieci wodociągowej. Na wstępie woda jest poddawana dokładnej filtracji, która usuwa wszelkie niepożądane zanieczyszczenia. W ten sposób woda jest zawsze tak samo czysta i smaczna. Poidełko jest rozwiązaniem wygodnym, ekonomicznym i ekologicznym.

Dziewczynka pijąca wodę

Filtracja 3M

Fontanna posiada w komplecie filtrację marki 3M. Przepływająca przez filtr woda wodociągowa zostaje pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń, i do poidełka dociera już krystalicznie czysta, smaczna i bezpieczna dla zdrowia. Opcjonalnie istnieje możliwość zamiany filtra 3M na ultrafiltrację Kuna Filter lub filtr BWT (za dopłatą).

Fontanna musi zostać zamontowana w miejscu umożliwiającym podłączenie do wody z sieci.

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Waga urządzenia: 6 kg
  Szerokość: 36 cm
  Głębokość: 36 cm
  Wysokość: 16.2 cm
  Typ produktu: Poidełko wody pitnej
Poidełko wiszące
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 1999,00zł