Najważniejsze informacje o produkcie
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:

Opis

Fontanna wolnostojąca zapewnia stały, wygodny dostęp do świeżej wody pitnej. Korzystanie z poidełka ułatwia jego okrągły kształt, co ma znaczenie szczególnie w przypadku szkół i przedszkoli. Fontanna pobiera wodę bezpośrednio z sieci wodociągowej, a następnie uzdatnia ją za pomocą filtracji 3M. W ten sposób zapewnia nam nieograniczone ilości świeżej, smacznej i zdrowej wody. Urządzenie posiada stabilną i trwałą konstrukcję, wykonaną ze stali nierdzewnej oraz wygodny regulator wysokości strumienia wody. Higieniczne korzystanie z poidełka ułatwia przycisk uruchamiający, oddalony znacznie od podajnika. Jest do doskonałe rozwiązanie do placówek oświatowych, biur, na recepcję i wszędzie tam, gdzie potrzebny jest stały dostęp do czystej, świeżej wody pitnej.

Fontanny i poidełka wody pitnej

Wygodne i ekologiczne źródło wody pitnej

W wielu firmach czy salach szkoleniowych korzysta się z dystrybutorów wody, jednak nie wszędzie się one sprawdzą. Po pierwsze większość z nich wymaga montowania butli z wodą, co wiąże się z dodatkowymi kosztami i logistyką. Do tego dochodzi kwestia jednorazowych kubeczków, szczególnie problematyczna w placówkach oświatowych. Fontanna wolnostojąca nie wymaga montowania zbiorników, ponieważ wodę pobiera bezpośrednio z sieci wodociągowej. Na wstępie woda jest poddawana dokładnej filtracji, która usuwa wszelkie niepożądane zanieczyszczenia. W ten sposób woda jest zawsze tak samo czysta i smaczna. Poidełko jest rozwiązaniem wygodnym, ekonomicznym i ekologicznym.

Dziewczynka pijąca wodę

Filtracja 3M

Fontanna posiada w komplecie filtrację marki 3M. Przepływająca przez filtr woda wodociągowa zostaje pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń, i do poidełka dociera już krystalicznie czysta, smaczna i bezpieczna dla zdrowia. Opcjonalnie istnieje możliwość zamiany filtra 3M na ultrafiltrację Kuna Filter lub filtr BWT (za dopłatą).

Fontanna musi zostać zamontowana w miejscu umożliwiającym podłączenie do wody z sieci.

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Waga urządzenia: 10 kg
  Szerokość: 35 cm
  Głębokość: 35 cm
  Wysokość: 100 cm
  Typ produktu: Fontanna wody pitnej
Fontanna wolnostojąca okrągła
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 1999,00zł