Zestaw zestaw filtrów do RO7, RO5SMD, KFRO7, KFRO5SMD. Serwis pełny, roczny filtra Kuna Filter RO-7.
Cena:
169,00zł
Dostępność: | |
Czas realizacji: | 1 dzień roboczy |
Koszt dostawy: | 10,00zł |
Opis
Zestaw czterech wkładów do systemów odwróconej osmozy 10'' Kuna filter
Zestaw zawiera 4 wymienne wkłady do przeprowadzenia pełnego serwisu.
Wkłady zawarte w zestawie pasują do większości korpusów filtrów odwróconej osmozy 10'',m.in:
- KF-RO7,
- RO 7,
- RO-6,
- RO-5SMD,
- KF-RO5 SMD.
Zestaw zawiera:
- KF-20μ- wymienny wkład piankowy-mechaniczny 10'', niweluje oraz usuwa brud i zanieczyszczenia stałe osadzające się w wodzie do 20 mikronów. Wymiana: co 4-6 miesięcy.
- KF-5μm- wymienny wkład piankowy- mechaniczny 10'', skutecznie eliminuje z wody zanieczyszczenia stałe m.in. piasek, osady, muł rzeczny, czy rdzę o wielkości do 5 mikronów. Wymiana: co 4-6 miesięcy.
- C-SI- wymienny wkład węglowy 10'' pozwala na znaczną redukcję lub całkowite usuwanie chloru oraz jego pochodnych. Wymiana: co 4-6 miesięcy.
- KF-C-GAC- wkład liniowy z aktywnym węglem 10'', usuwa chlor i jego pochodne, metale ciężkie, oraz gazy lotne, dzięki jego stosowaniu smak wody ulega znacznej poprawie. Wymiana: co 6-12 miesięcy.
Dane techniczne
- KF-20μ - Maksymalna temperatura:38°C, Maksymalne ciśnienie: 8,5 bar
- KF-5μm - Maksymalna temperatura:38°C, Maksymalne ciśnienie: 8,5 bar
- C-SI - Maksymalna temperatura:38°C, Maksymalne ciśnienie: 8,5 bar, Przepływ: 3,8 l/min
- KF-C-GAC -Maksymalna temperatura:38°C, Maksymalne ciśnienie: 8,5 bar, Przepływ: 3,8 l/min
Zobacz pełny opis +
-
Leasing
-
Opinie
Dodaj opinię
-
Zapytaj o produkt
-
Poleć produkt
-
Dane techniczne
Waga urządzenia: 0.5 kg Szacowana żywotność: 6 m-cy Typ produktu: Filtry wymienne do wody Producent : Kuna Filter Do modelu: KF-RO7, RO 7, RO-6, RO-5SMD, KF-RO5 SMD