Najważniejsze informacje o produkcie
Cena: 14599,00zł 15990,00zł

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Promocja

Wybierz dodatkowo:

W koszyku

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 24 miesiące

Opis

Bluewater Spirit Universal- nowoczesny filtr wody do kawiarni i małej restauracji

Bluewater Spirit Universal to - jak sama nazwa wskazuje - uniwersalny filtr do wody, który produkuje nawet 2 litry czystej wody na minutę, a od swojego klasycznego wariantu (Bluewater Spirit) różni się możliwością podłączenia do kilku urządzeń w domu. Dzięki temu czysta woda będzie trafiać nie tylko do kranu, ale również do zmywarki, kostkarki, lodówki i gdziekolwiek zechcesz. Filtr Bluewater uzdatnia wodę, usuwając z niej zanieczyszczenia chemiczne, takie jak chlor, oraz metale ciężkie, bakterie i inne drobnoustroje. Wykorzystuje przy tym filtr odwróconej osmozy i wkład z naturalnym węglem aktywnym.

Odwrócona osmoza jest metodą filtracji polegającą na przepływie pod ciśnieniem wody przez specjalną membranę, przepuszczającą cząsteczki wody i całkowicie zatrzymującą rozpuszczone w niej zanieczyszczenia. Membrana osmotyczna posiadająca otwory o wielkości 0,0005 mikrona usunie nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń. Przygotowywane potrawy i napoje stają się w ten sposób smaczniejsze i lepsze dla naszego organizmu, a Ty możesz na zawsze zapomnieć o plastikowych butelkach. Bluewater Spirit Universal to inwestycja w zdrowie i środowisko. 

Bluewater Spirit Universal filtr do wody


Co zyskasz z Bluewater Spirit Universal?

Sprawdź jak wiele możesz zyskać z Bluewater Spirit Universal!

Bluewater Spirit Universal dlaczego warto


Czysta i bezpieczna woda z Twojego kranu

Filtr do wody Bluewater Spirit Universal uzdatnia wodę w procesie odwróconej osmozy, poprzedzonym filtracją wstępną z wykorzystaniem węgla aktywnego. Wygląda to następująco: Filtr wstępny Bluewater Activated Carbon z naturalnym węglem aktywnym Jacobi Carbons pozbywa się z wody części zanieczyszczeń, chroniąc w ten sposób membranę przed uszkodzeniem lub zbyt szybkim zużyciem. Następnie woda przepływa przez półprzepuszczalną membranę osmotyczną Spirit Universal, która przechwytuje 99% pozostałych zanieczyszczeń, każdego rodzaju. Ten etap został udoskonalony opatentowaną technologią SuperiorOsmosis, która pozwala na wielokrotny powrót brudnej wody na membranę. Dzięki temu znacząco spada ilość odrzutu, czyli wody odprowadzanej do kanalizacji (wszystkie zanieczyszczenia gromadzące się na siatce membrany są automatycznie spłukiwane i odprowadzane do kanalizacji, zapobiegając zapychaniu się urządzenia). Membranę należy wymieniać średnio co 12-48 miesięcy. Częstotliwość wymiany filtra i membrany oraz konieczność serwisu zależna jest od ilości produkowanej wody czystej oraz jakości i ciśnienia wody zasilającej urządzenie.

Bluewater Spirit Universal Sposób działania filtra do wody


BĄDŹ EKO

Statystyczny dorosły Polak konsumuje w ciągu dnia od 2.5 do 3 litrów wody pitnej. Specjaliści szacują, że przekłada się to na produkcję 1.5 kilogramów plastikowych odpadów miesięcznie na jedną osobę. Zainstalowanie filtra wody i używanie wielorazowych pojemników na napoje może zmniejszyć liczbę tych odpadów niemal do zera! Naszą misją jest zainstalowanie filtra wody w każdym polskim domu. Niech plastik przejdzie do historii!

Od teraz możesz mieć źródło krystalicznie czystej wody na wyciągnięcie ręki, prosto z kranu w kuchni! Dzięki Bluewater Spirit Universal zaoszczędzisz na kupnie tony plastikowych butelek rocznie i będziesz pomagał planecie.

Bluewater Spirit Unieversal ludzie pijący wodę 2


ZDROWA I SMACZNA WODA Z BLUEWATER SPIRIT UNIVERSAL

Woda z kranu jest zdatna do spożycia, ale to wcale nie znaczy, że jest w pełni bezpieczna dla naszego zdrowia. Bardzo często znajdują się w niej pozostałości chloru, metale ciężkie i inne zanieczyszczenia, a nawet drobnoustroje. Filtr firmy Bluewater rozwiązuje te problemy, uzdatniając wodę w procesie odwróconej osmozy. Dzięki dużej wydajności sprawdzi się nie tylko w domu, ale również niewielkiej restauracji czy kawiarni. Uzdatniona woda to gwarancja niesamowitego smaku potraw i napojów oraz idealnie czystego szkła i kryształów (bez polerowania). Spirit Universal dostarcza wodę, która nadaje się doskonale do bezpośredniego spożycia, np. serwowana w karafkach. Filtr do wody to świetny wybór dla osób, które troszczą się o środowisko i chcą raz na zawsze zrezygnować z plastikowych butelek.

Bluewater Spirit Unieversal pod zlewem


Atest Water Quality Association

Złota pieczęć Stowarzyszenia WQA (Water Quality Association) oznacza, że urządzenie zostało poddane niezależnym testom i posiada certyfikat zgodności. Stowarzyszenie certyfikuje efektywność produktu. Dzięki temu atestowi możesz być pewien, że Bluewater Spirit gwarantuje efektywną i bezawaryjną pracę na lata.

Bluewater Spirit Unieversal atest


FILTR WĘGLOWY OD JACOBI CARBONS - INNY WYMIAR SMAKU WODY

W urządzeniu Bluewater Spirit Universalwoda jest oczyszczana między innymi przez filtr węglowy. Węgiel jest zrobiony z łupiny kokosa wyprażonej w 1000 stopni i jest produkowany przez Jacobi Carbons. Węgiel tej marki doskonale przechwytuje związki organiczne i nadaje wodzie wyjątkowy i przyjemny smak. Poszczególne gatunki węgla AquaSorb produkowane przez Jacobi Carbons są zgodne z normami: The Public Health and Safety Organization, EN Standard oraz The American Water Works Association. Oprócz tego filtry węglowe tej marki spełniają wymagania Kodeksu Chemicznego Żywności.

Bluewater Spirit Unieversal kokosowy węgiel


Zachowaj pełną kontrolę

Bluewater Spirit Unieversal kawiarnia i restauracja

Idealny do kawiarni i małej restauracji

Filtr Bluewater Spirit Universal, dzięki swojej wydajności świetnie się sprawdzi z kawiarni lub małej restauracji. Dzięki temu urządzeniu, które działa bezobsługowo możesz zająć się swoimi obowiązkami, a resztę zrobi Spirit Universal.

Bluewater Spirit Unieversal uśmiechająca się pani

Stały dostęp do wody pitnej z kranu

Wydajność filtra - do 2 litrów na minutę - zaspokaja potrzeby wszystkich domowników . W każdej chwili kiedy odkręcisz kran będziesz miał dostęp do krystalicznie czystej i pysznej wody.

 Bluewater Spirit Universal picie wody

Samodzielna praca - urządzenie pracuje Ty odpoczywasz

Urządzenie pracuje praktycznie bezobsługowo. Samo oczyszcza wodę, płucze błonę osmotyczną i chroni filtr przed zalaniem. To wszystko dzięki specjalnemu mikroprocesorowi. Z Bluewater Spirit Universal nie musisz się niczym martwić, urządzenie zrobi wszystko za Ciebie, a ty możesz się zrelaksować.


Usługa montażu i profesjonalny montaż

Po zakupie Bluewater Spirit Universal można zainstalować urządzenie samodzielnie. Istnieje jednak możliwość skorzystania z oferowanej przez nas usługi instalacji urządzenia przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów na terenie całej Polski. Chcąc mieć gwarancję, że filtr będzie odpowiednio podłączony konieczna jest instalacja przez serwisanta. Dzięki temu można zaoszczędzić na ewentualnych usterkach urządzenia możliwych po samodzielnym montażu.

Dodatkowo przy wykupieniu usługi montażu przez naszych specjalistów cena urządzenia może okazać się niższa. Standardowy montaż wykonany przez naszych specjalistów trwa jedynie do 2h. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie, ponieważ potrzebny czas i części mogą się od siebie znacząco różnić w zależności od miejsca montażu.

Decydując się na naszą ofertę instalacji urządzenia klient może mieć pewność, że urządzenie będzie w 100% prawidłowo zamontowane.

Przez cały okres użytkowania urządzenia będziemy opiekunem serwisowym Twojego urządzenia. Zakres oferty naszego serwisu technicznego obejmuje montowanie i uruchamianie urządzenia, przeglądy serwisowe oraz ewentualne naprawy. Regularne serwisy urządzenia zapewniają utrzymanie gwarancji i pewność, że filtr działa prawidłowo. Przegląd gwarancyjny należy robić co 4-6 miesięcy i trwa do 1 godziny. Obejmuje sprawdzanie wszystkich prawidłowości w urządzeniu, skuteczności i jakości jego pracy.

GoodAIR napisz do nas


Jedna bateria - wiele funkcji

Kiedy zdecydujesz się na zamontowanie filtra do wody ważnym elementem jest rozważenie dodatkowego zakupu baterii trójdrożnej. Kiedy chcesz mieć jedną baterię w kuchni zamiast dwóch - głównej + wylewki filtrowanej - i nie masz ochoty wiercić dziury w blacie, bateria trójdrożna jest świetnym rozwiązaniem. Pozwala ona na montaż pojedynczej baterii, bez konieczności dodatkowej wylewki, z uzyskaniem dostępu zarówno do wody czystej, jak również do wody bezpośrednio z sieci wodociągowej (osobno ciepłej i zimnej).

Powodów, dlaczego warto zdecydować się na tą opcję jest wiele - brak konieczności korzystania z oczyszczonej wody, kiedy nie jest to potrzebne co mocno wpływa na żywotność filtra, nie trzeba montować drugiej wlewki czy wygoda użytkowania. Bardziej zaawansowanym rozwiązaniem jest bateria czterodrożna, która posiada dodatkowe podłączenia wody filtrowanej. Dzięki temu w jednej baterii możemy mieć wodę ciepłą i zimną oraz wodę filtrowaną w 2 wariantach (alkaliczną lub mineralizowaną).

Bluewater Spirit Unieversal bateria


Co znajdziemy w zestawie Bluewater Spirit Universal

W zestawie Bluewater Spirit Universal znajduje się:

1. Filtr do wody Bluewater Spirit Universal

2. Elektroniczny kran wody filtrowanej

3. Instrukcja obsługi w języku polskim


Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Waga urządzenia: 18,1 kg
  Szacowany roczny koszt filtrów: 758 zł
  Zasilanie: 230 V / 50 - 60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące
  Ciśnienie robocze: 2-10 bar
  Wydajność na godzinę: 150 l/h
  Wydajność membrany: 893 GPD
  Min temperatura wody: 2 ℃
  Max temperatura wody: 35 ℃
  Czujniki:
  • jakość wody
  • żywotność wkładów
  • ciśnienie wody
  Funkcje:
  • kontrola jakości wody
  • ochrona przed zalaniem
  • przypomnienie o wymianie wkładów
  • blokada wody złej jakości
  • podłączenie do kilku urządzeń
  Szerokość: 15 cm
  Głębokość: 36.5 cm
  Wysokość: 46.2 cm
  Pojemność zbiornika na wodę: Bez zbiornika
  Żywotność wkładów: 3-6 m-cy
  Żywotność membrany: 1-4 lat
  Typ produktu: Filtr do wody
  Pobór mocy: 350 W
  Rodzaj kranika: Pojedynczy elektroniczny
  Ilość stopni filtracji: 2
  Typ filtracji: Odwrócona osmoza
  Zbiornik na wodę: nie
  Podłączenie do sieci wodnej: tak
Bluewater Spirit Universal filtr do wody
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 14599,00zł 15990,00zł
Dodaj do koszyka