Najważniejsze informacje o produkcie
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące
Ostatnio dostępny: 20.04.2021

Opis

Bluewater Spirit - wydajny filtr wody do domu

Bluewater Spirit jest szwedzki filtrem do oczyszczania i uzdatniania wody. Jego wydajność wynosi 2,5L wody  na minutę, dzięki czemu idealnie się sprawdzi w domu lub w małej restauracji. Urządzenie dostarczy Ci krystalicznie czystą wodę, którą możesz pić prosto z Twojego kranu w kuchni. Wykorzystuje przy tym filtr odwróconej osmozy i wkład z naturalnym węglem aktywnym. Odwrócona osmoza jest metodą filtracji polegającą na przepływie pod ciśnieniem wody przez specjalną membranę, przepuszczającą cząsteczki wody i całkowicie zatrzymującą rozpuszczone w niej zanieczyszczenia. Membrana osmotyczna posiadająca otwory o wielkości 0,0005 mikrona usunie nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń. Oprócz tego, Bluewater Spirit sprawi, że smak potraw i napojów będzie wyjątkowy, a szkło idealnie czyste i bez smug. Zrezygnuj z plastikowych butelek i postaw na profesjonalny filtr do wody - razem z nami zadbaj o planetę.


Co zyskasz z odwróconą osmozą od Bluewater Spirit?

Sprawdź jak wiele możesz zyskać z Bluewater Spirit!

Fkorzyści


Co wyróżnia Bluewater Spirit

2,5L NA MINUTE

WYDAJNOŚĆ 2,5 LITRA NA MINUTE

INTELIGENTNE CZUJNIKI

INTELIGENTNE CZUJNIKI I MONITORING JAKOŚCI WODY

ZE SZWECJI

MADE IN SWEDEN

ZINTEGROWANA POMPA

ZINTEGROWANA POMPA CIŚNIENIOWA

OCHRONA PRZED ZALANIEM

BEZAWARYJNA PRACA I OCHRONA PRZED ZALANIEM

membrana

INTELIGENTNE PŁUKANIE MEMBRANY

JC

WĘGIEL Z ŁUPINY KOKOSA MARKI JACOBI CARBONS

BP

BEZOBSŁUGOWA PRACA

uniwersalnosc

UNIWERSALNOŚĆ


Czysta i bezpieczna woda z Twojego kranu

Proces filtracji w urządzeniu Bluewater Spirit odbywa się na zaawansowanym poziomie, tak aby woda  była krystalicznie czysta, pełna minerałów i bezpieczna do picia.

Filtr do wody Spirit działa na zasadzie odwróconej osmozy. Oznacza to, że wyposażony został w specjalną, półprzepuszczalną membranę osmotyczną, która przechwytuje 99% szkodliwych zanieczyszczeń. Jest to najskuteczniejsza z poznanych dotąd metod uzdatniania wody. Firma Bluewater udoskonaliła ją poprzez opatentowaną technologię SuperiorOsmosis™, która pozwala na wielokrotny powrót brudnej wody na membranę. Dzięki temu znacząco spada ilość odrzutu, czyli wody odprowadzanej do kanalizacji (wszystkie zanieczyszczenia gromadzące się na siatce membrany są automatycznie spłukiwane i odprowadzane do kanalizacji, zapobiegając zapychaniu się urządzenia). Proces odwróconej osmozy usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne, kamień, związki chemiczne, chlor, bakterie i wirusy. Membranę należy wymieniać średnio co 12-48 miesięcy. Przed nią znajduje się jednak dodatkowy filtr wstępny z naturalnym węglem aktywnym Jacobi Carbons , który pozbywając się części zanieczyszczeń chroni membranę przed uszkodzeniem lub zbyt szybkim zużyciem. Częstotliwość wymiany filtra i membrany oraz konieczność serwisu zależna jest od ilości produkowanej wody czystej oraz jakości i ciśnienia wody zasilającej urządzenie.

Sposób działania filtra do wody


BĄDŹ EKO

Statystyczny dorosły Polak konsumuje w ciągu dnia od 2.5 do 3 litrów wody pitnej. Specjaliści szacują, że przekłada się to na produkcję 1.5 kilogramów plastikowych odpadów miesięcznie na jedną osobę. Zainstalowanie filtra wody i używanie wielorazowych pojemników na napoje może zmniejszyć liczbę tych odpadów niemal do zera! Naszą misją jest zainstalowanie filtra wody w każdym polskim domu. Niech plastik przejdzie do historii!

Od teraz możesz mieć źródło krystalicznie czystej wody na wyciągnięcie ręki, prosto z kranu w kuchni! Dzięki Bluewater Spirit zaoszczędzisz na kupnie tony plastikowych butelek rocznie i będziesz pomagał planecie.


Ekologia po SZWEDZKU

Szwecja słynie z tworzenia innowacyjnych metod i ekologicznych rozwiązań. Są wręcz mistrzami w dziedzinie ekologii. Mała ciekawostka - głównym środkiem transportu w tym kraju jest rower! Ogromna ilość dróg rowerowych sprzyja ekologicznemu wyborowi przemieszczania się po mieście. Dlatego Szwecja należy do państw, które wpływają na zmniejszenie się emisji CO2.

Bluewater Spirit jest szwedzkim urządzeniem do oczyszczania i filtrowania wody. Decydując się na ten szwedzki produkt ograniczysz ilość zużywanych plastików, przyczynisz się do ochrony planety oraz zadbasz o zdrowie najbliższych - pijąc z butelek pijesz wodę z cząsteczkami mikroplastiku, a to może przyczyniać się do powstania wielu dolegliwości. Postaw na zdrowie najbliższych i swój komfort, a przy okazji przygotuj się na spore oszczędności!


lampa UV2

ZDROWA I SMACZNA WODA Z BLUEWATER SPIRIT

Jakość wody z kranu często pozostawia wiele do życzenia. Znajdujące się w niej substancje mogą być szkodliwe dla naszego zdrowia, a jej smak nie należy do najlepszych. Ma to szczególne znaczenie podczas przygotowywania posiłków czy kawy. Profesjonalny filtr do wody Bluewater Spirit rozwiązuje wszystkie te problemy. Uzdatniona woda to gwarancja niesamowitego smaku potraw i napojów oraz idealnie czystego szkła i kryształów (bez polerowania). Spirit dostarcza wodę, która nadaje się doskonale do bezpośredniego spożycia, np. nawet dla małych dzieci lub do robienia mleka.  Filtr do wody to świetny wybór dla osób, które troszczą się o środowisko i chcą raz na zawsze zrezygnować z plastikowych butelek.


Złota pieczęć WQA

Złota pieczęć Stowarzyszenia WQA (Water Quality Association) oznacza, że urządzenie zostało poddane niezależnym testom i posiada certyfikat zgodności. Stowarzyszenie certyfikuje efektywność produktu. Dzięki temu atestowi możesz być pewien, że Bluewater Spirit gwarantuje efektywną i bezawaryjną pracę na lata.

10 lat gwarancji


wegiel jc

FILTR WĘGLOWY OD JACOBI CARBONS - INNY WYMIAR SMAKU WODY

W urządzeniu Bluewater Spirit woda jest oczyszczana między innymi przez filtr węglowy. Węgiel jest zrobiony z łupiny kokosa wyprażonej w 1000 stopni i jest produkowany przez Jacobi Carbons. Węgiel tej marki doskonale przechwytuje związki organiczne i nadaje wodzie wyjątkowy i przyjemny smak. Poszczególne gatunki węgla AquaSorb produkowane przez Jacobi Carbons są zgodne z normami: The Public Health and Safety Organization, EN Standard oraz The American Water Works Association. Oprócz tego filtry węglowe tej marki spełniają wymagania Kodeksu Chemicznego Żywności.


Bezobsługowa praca

Spirit wyposażony został w zintegrowaną pompę ciśnieniową, dzięki której urządzenie może pracować nawet przy niskim ciśnieniu wody i produkować nawet do 2 litrów czystej wody na minutę. Specjalne czujniki kontrolują na bieżąco jakość wody oraz wykrywają ewentualne wycieki wody. Jeśli jakość wody spadnie lub pojawi się przeciek, dopływ wody zasilającej zostanie zatrzymany. Specjalna dioda na obudowie poinformuje nas również o konieczności wymiany filtrów. Dzięki takim rozwiązaniom, Spirit należy do urządzeń inteligentnych i praktycznie bezobsługowych.


Wszystko pod kontrolą

Sharp FP-J60EU-W filtracja powietrza

Jedno urządzenie - wiele miejsc

Filtr Bluewater Spirit, dzięki swojej uniwersalności sprawdzi się świetnie na różnych powierzchniach. Oczyści wodę w domu tak samo dobrze jak w małej kawiarni lub restauracji.

Sharp FP-J60EU-W panel kontrolny

Stały dostęp do wody pitnej z kranu

Wydajność filtra - 2,5 litra na minutę - zaspokaja potrzeby wszystkich domowników . W każdej chwili kiedy odkręcisz kran będziesz miał dostęp do krystalicznie czystej i pysznej wody.

Sharp FP-J60EU-W ponadczasowy design

Samodzielna praca - urządzenie pracuje Ty odpoczywasz

Urządzenie pracuje praktycznie bezobsługowo. Samo oczyszcza wodę, płucze błonę osmotyczną i chroni filtr przed zalaniem. To wszystko dzięki specjalnemu mikroprocesorowi. Z Bluewater Spirit nie musisz się niczym martwić, urządzenie zrobi wszystko za Ciebie, a ty możesz się zrelaksować.


Usługa montażu

Po zakupie Bluewater Spirit można zainstalować urządzenie samodzielnie. Istnieje jednak możliwość skorzystania z oferowanej przez nas usługi instalacji urządzenia przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów na terenie całej Polski. Chcąc mieć gwarancję, że filtr będzie odpowiednio podłączony konieczna jest instalacja przez serwisanta. Dzięki temu można zaoszczędzić na ewentualnych usterkach urządzenia możliwych po samodzielnym montażu.

Dodatkowo przy wykupieniu usługi montażu przez naszych specjalistów cena urządzenia może okazać się niższa. Standardowy montaż wykonany przez naszych specjalistów trwa jedynie do 2h. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie, ponieważ potrzebny czas i części mogą się od siebie znacząco różnić w zależności od miejsca montażu.

Decydując się na naszą ofertę instalacji urządzenia klient może mieć pewność, że urządzenie będzie w 100% prawidłowo zamontowane.


Serwis

Przez cały okres użytkowania urządzenia będziemy opiekunem serwisowym Twojego urządzenia. Zakres oferty naszego serwisu technicznego obejmuje montowanie i uruchamianie urządzenia, przeglądy serwisowe oraz ewentualne naprawy. Regularne serwisy urządzenia zapewniają utrzymanie gwarancji i pewność, że filtr działa prawidłowo. Przegląd gwarancyjny należy robić co 4-6 miesięcy i trwa do 1 godziny. Obejmuje sprawdzanie wszystkich prawidłowości w urządzeniu, skuteczności i jakości jego pracy.

GoodAIR napisz do nas


Jedna bateria - wiele funkcji

Kiedy zdecydujesz się na zamontowanie filtra do wody ważnym elementem jest rozważenie dodatkowego zakupu baterii trójdrożnej. Kiedy chcesz mieć jedną baterię w kuchni zamiast dwóch - głównej + wylewki filtrowanej - i nie masz ochoty wiercić dziury w blacie, bateria trójdrożna jest świetnym rozwiązaniem. Pozwala ona na montaż pojedynczej baterii, bez konieczności dodatkowej wylewki, z uzyskaniem dostępu zarówno do wody czystej, jak również do wody bezpośrednio z sieci wodociągowej (osobno ciepłej i zimnej).

Powodów, dlaczego warto zdecydować się na tą opcję jest wiele - brak konieczności korzystania z oczyszczonej wody, kiedy nie jest to potrzebne co mocno wpływa na żywotność filtra, nie trzeba montować drugiej wlewki czy wygoda użytkowania. Bardziej zaawansowanym rozwiązaniem jest bateria czterodrożna, która posiada dodatkowe podłączenia wody filtrowanej. Dzięki temu w jednej baterii możemy mieć wodę ciepłą i zimną oraz wodę filtrowaną w 2 wariantach (alkaliczną lub mineralizowaną).

10 lat gwarancji


Podsumowanie

Filtr do wody Bluewater Spirit cechuje się dużą wydajnością i wysoką jakością wykonania. Urządzenie wykorzystuje najlepszą znaną metodę uzdatniania wody, zapewniając stały dostęp do krystalicznie czystej wody. Dzięki zintegrowanej pompie ciśnieniowej i szeregowi czujników, Spirit jest praktycznie bezobsługowy. Możemy praktycznie zapomnieć o urządzeniu i cieszyć się zdrową, smaczną, ekologiczną wodą z kranu.


Co znajdziemy w zestawie Bluewater Spirit

W zestawie Bluewater PRO znajduje się:

1. Filtr do wody Bluewater Spirit

2. Elektroniczny kran wody filtrowanej

3. Instrukcja obsługi w języku polskim


Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Waga urządzenia: 15 kg
  Zasilanie: 230 V / 50 - 60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące
  Ciśnienie robocze: 2-10 bar
  Wydajność na godzinę: 150 l/h
  Wydajność membrany: 893 GPD
  Min temperatura wody: 2 ℃
  Max temperatura wody: 35 ℃
  Czujniki:
  • jakość wody
  • żywotność wkładów
  • ciśnienie wody
  Funkcje:
  • kontrola jakości wody
  • ochrona przed zalaniem
  • przypomnienie o wymianie wkładów
  • blokada wody złej jakości
  Szerokość: 15 cm
  Głębokość: 36.5 cm
  Wysokość: 46.2 cm
  Żywotność wkładów: 3-6 m-cy
  Żywotność membrany: 1-4 lat
  Typ produktu: Filtr do wody
  Pobór mocy: 350 W
  Rodzaj kranika: Pojedynczy elektroniczny
  Ilość stopni filtracji: 2
  Typ filtracji: Odwrócona osmoza
Bluewater Spirit filtr do wody
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 14599,00zł 15000,00zł