Najważniejsze informacje o produkcie
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące
Ostatnio dostępny: 20.04.2021

Opis

Bluewater Spirit to wydajny filtr do wody, który sprawdzi się zarówno w domu, jak również w firmie lub kawiarni. Usuwa zanieczyszczenia chemiczne, metale, bakterie i inne szkodliwe substancje oraz patogeny, pozostawiając wodę krystalicznie czystą i smaczną. Dzięki temu urządzeniu wszystkie przygotowywane posiłki i napoje nabierają lepszego smaku, a na herbacie nie zbiera się nieestetyczny osad. Bluewater Spirit to inwestycja w zdrowie, komfort i środowisko - urządzenie dostarcza do 2,5 litra czystej wody na minutę, więc możesz na zawsze zapomnieć o plastikowych butelkach! Ponadto Spirit na bieżąco kontroluje jakość wody poprzez inteligentne czujniki i informuje nas w razie wystąpienia problemów lub podczas spadku jakości wody dostarczanej przez wodociągi.

Zdrowa i smaczna woda z Bluewater Spirit

Jakość wody z kranu często pozostawia wiele do życzenia. Znajdujące się w niej substancje mogą być szkodliwe dla naszego zdrowia, a jej smak nie należy do najlepszych. Ma to szczególne znaczenie podczas przygotowywania posiłków czy kawy. Profesjonalny filtr do wody Bluewater Spirit rozwiązuje wszystkie te problemy. Uzdatniona woda to gwarancja niesamowitego smaku potraw i napojów oraz idealnie czystego szkła i kryształów (bez polerowania). Spirit dostarcza wodę, która nadaje się doskonale do bezpośredniego spożycia, np. serwowana w karafkach. Filtr do wody to świetny wybór dla osób, które troszczą się o środowisko i chcą raz na zawsze zrezygnować z plastikowych butelek.

Filtr do wody Bluewater Spirit

Sposób uzdatniania wody w filtrze Bluewater Spirit

Filtr do wody Spirit działa na zasadzie odwróconej osmozy. Oznacza to, że wyposażony został w specjalną, półprzepuszczalną membranę osmotyczną, która przechwytuje 99% szkodliwych zanieczyszczeń. Jest to najskuteczniejsza z poznanych dotąd metod uzdatniania wody. Firma Bluewater udoskonaliła ją poprzez opatentowaną technologię SuperiorOsmosis™, która pozwala na wielokrotny powrót brudnej wody na membranę. Dzięki temu znacząco spada ilość odrzutu, czyli wody odprowadzanej do kanalizacji (wszystkie zanieczyszczenia gromadzące się na siatce membrany są automatycznie spłukiwane i odprowadzane do kanalizacji, zapobiegając zapychaniu się urządzenia).

Proces odwróconej osmozy usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne, kamień, związki chemiczne, chlor, bakterie i wirusy. Membranę należy wymieniać średnio co 12-48 miesięcy. Przed nią znajduje się jednak dodatkowy filtr wstępny z naturalnym węglem aktywnym Jacobi Carbons (wymiana co 3-6 miesięcy), który pozbywając się części zanieczyszczeń chroni membranę przed uszkodzeniem lub zbyt szybkim zużyciem. Częstotliwość wymiany filtra i membrany oraz konieczność serwisu zależna jest od ilości produkowanej wody czystej oraz jakości i ciśnienia wody zasilającej urządzenie.

Filtr do wody Bluewater Spirit

Uwaga! Twardość wody zasilającej urządzenie Bluewater Spirit nie powinna przekraczać 7ºdH (stopni niemieckich). W przypadku twardszej wody zaleca się używanie zmiękczacza wody przed urządzeniem Bluewater Spirit.

Producent zaleca również używanie przed urządzeniem filtra wstępnego (mechanicznego). Ma to wpływ na żywotność urządzenia oraz membrany.

Obsługa i sterowanie filtra do wody Bluewater Spirit

Spirit wyposażony został w zintegrowaną pompę ciśnieniową, dzięki której urządzenie może pracować nawet przy niskim ciśnieniu wody i produkować nawet do 2 litrów czystej wody na minutę. Specjalne czujniki kontrolują na bieżąco jakość wody oraz wykrywają ewentualne wycieki wody. Jeśli jakość wody spadnie lub pojawi się przeciek, dopływ wody zasilającej zostanie zatrzymany. Specjalna dioda na obudowie poinformuje nas również o konieczności wymiany filtrów. Dzięki takim rozwiązaniom, Spirit należy do urządzeń inteligentnych i praktycznie bezobsługowych.

Filtr do wody Bluewater Spirit

Czym Bluewater Spirit wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów?

Filtr do wody Bluewater Spirit cechuje się dużą wydajnością i wysoką jakością wykonania. Urządzenie wykorzystuje najlepszą znaną metodę uzdatniania wody, zapewniając stały dostęp do krystalicznie czystej wody. Dzięki zintegrowanej pompie ciśnieniowej i szeregowi czujników, Spirit jest praktycznie bezobsługowy. Możemy praktycznie zapomnieć o urządzeniu i cieszyć się zdrową, smaczną, ekologiczną wodą z kranu.

Sposób działania filtra do wody

Co znajdziemy w zestawie Bluewater Spirit?

W zestawie znajdują się:

 1. Filtr do wody Bluewater Spirit,
 2. Elektroniczny kran wody filtrowanej,
 3. Instrukcja obsługi w języku polskim.

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Waga urządzenia: 15 kg
  Zasilanie: 230 V / 50 - 60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące
  Ciśnienie robocze: 2-10 bar
  Wydajność na godzinę: 150 l/h
  Wydajność membrany: 893 GPD
  Min temperatura wody: 2 ℃
  Max temperatura wody: 35 ℃
  Czujniki:
  • jakość wody
  • żywotność wkładów
  • ciśnienie wody
  Funkcje:
  • kontrola jakości wody
  • ochrona przed zalaniem
  • przypomnienie o wymianie wkładów
  • blokada wody złej jakości
  Szerokość: 15 cm
  Głębokość: 36.5 cm
  Wysokość: 46.2 cm
  Żywotność wkładów: 3-6 m-cy
  Żywotność membrany: 1-4 lat
  Typ produktu: Filtr do wody
  Pobór mocy: 350 W
  Rodzaj kranika: Pojedynczy elektroniczny
  Ilość stopni filtracji: 2
Bluewater Spirit filtr do wody
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 14599,00zł 15000,00zł