Najważniejsze informacje o produkcie

gofygify

Cena: 25799,00zł 27990,00zł

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Promocja

Wybierz dodatkowo:

W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł

Opis

Bluewater PRO - profesjonalny filtr do wody dla gastronomii

Bluewater PRO to jak sama nazwa wskazuje urządzenie profesjonalne - filtr do wody, który sprawdzi się doskonale w branży gastronomicznej. Dzięki ogromnej wydajności dostarcza nawet do 4,5 l czystej wody na minutę, bez konieczności montowania dodatkowego zbiornika. Jednocześnie posiada bardzo kompaktowy rozmiar, co przy urządzeniach o takich możliwościach jest rzadko spotykane. Wykorzystuje przy tym filtr odwróconej osmozy i wkład z naturalnym węglem aktywnym. Odwrócona osmoza jest metodą filtracji polegającą na przepływie pod ciśnieniem wody przez specjalną membranę, przepuszczającą cząsteczki wody i całkowicie zatrzymującą rozpuszczone w niej zanieczyszczenia. Membrana osmotyczna posiadająca otwory o wielkości 0,0005 mikrona usunie nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń.


Co zyskasz z odwróconą osmozą od Bluewater PRO?

Sprawdź jak wiele możesz zyskać z Bluewater PRO!

Fkorzyści


Co wyróżnia Bluewater PRO

4,5L NA MINUTE

WYDAJNOŚC AŻ 4,5 LITRA NA MINUTE

INTELIGENTNE CZUJNIKI

INTELIGENTNE CZUJNIKI I MONITORING JAKOŚCI WODY

ZE SZWECJI

MADE IN SWEDEN

ZINTEGROWANA POMPA

ZINTEGROWANA POMPA CIŚNIENIOWA

OCHRONA PRZED ZALANIEM

BEZAWARYJNA PRACA I OCHRONA PRZED ZALANIEM

membrana

INTELIGENTNE PŁUKANIE MEMBRANY

JC

WĘGIEL Z ŁUPINY KOKOSA MARKI JACOBI CARBONS

BP

BEZOBSŁUGOWA PRACA

PARA I MGŁA

GENEROWANIE PARY I ZIMNEJ MGŁY


KRYSTALICZNIE CZYSTA WODA PROSTO Z KRANU

Proces filtracji w urządzeniu Bluewater PRO odbywa się na zaawansowanym poziomie, tak aby woda  była krystalicznie czysta, pełna minerałów i bezpieczna do picia.

Bluewater PRO oczyszcza wodę za pomocą ulepszonego, opatentowanego systemu odwróconej osmozy. Zanieczyszczona woda wraca na membranę osmotyczną od kilku do kilkunastu razy, co daje skuteczność filtracji na poziomie 99,99% i znacząco zmniejsza odrzut wody brudnej do kanalizacji. Zanim jednak woda trafi na membranę, oczyszczana jest wcześniej przy pomocy dwóch filtrów wstępnych. Usuwają one większe zanieczyszczenia mechaniczne, chroniąc w ten sposób membranę i wnętrze urządzenia przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Bluewater PRO to urządzenie nie tylko skuteczne, ale również inteligentne. Jego pracę kontroluje mikroprocesor, wspomagany przez elektronikę, elektrozawory i pompy. Jakość wody jest stale monitorowana przy pomocy czujnika, co daje gwarancję doskonale czystej i zdrowej wody za każdym razem, gdy odkręcisz kran.

Sposób działania filtra do wody


OGRANICZ ZUŻYCIE PLASTIKU - ZACZNIJ BYĆ EKO

Statystyczny dorosły Polak konsumuje w ciągu dnia od 2.5 do 3 litrów wody pitnej. Specjaliści szacują, że przekłada się to na produkcję 1.5 kilogramów plastikowych odpadów miesięcznie na jedną osobę. Zainstalowanie filtra wody i używanie wielorazowych pojemników na napoje może zmniejszyć liczbę tych odpadów niemal do zera! Naszą misją jest zainstalowanie filtra wody w każdym polskim domu. Niech plastik przejdzie do historii!

Od teraz możesz mieć źródło krystalicznie czystej wody na wyciągnięcie ręki, prosto z kranu w kuchni! Dzięki Bluewater PRO zaoszczędzisz na kupnie tony plastikowych butelek rocznie i będziesz pomagał planecie.


OCHRONA ŚRODOWISKA - SZWEDZKA SPECJALNOŚĆ

Szwecja słynie z tworzenia innowacyjnych metod i ekologicznych rozwiązań. Są wręcz mistrzami w dziedzinie ekologii. Mała ciekawostka - głównym środkiem transportu w tym kraju jest rower! Ogromna ilość dróg rowerowych sprzyja ekologicznemu wyborowi przemieszczania się po mieście. Dlatego Szwecja należy do państw, które wpływają na zmniejszenie się emisji CO2.

Bluewater PRO jest szwedzkim urządzeniem i niekwestionowanym liderem w dziedzinie oczyszczania i filtrowania wody. Decydując się na ten szwedzki produkt premium ograniczysz ilość zużywanych plastików, przyczynisz się do ochrony planety oraz zadbasz o zdrowie najbliższych - pijąc z butelek pijesz wodę z cząsteczkami mikroplastiku, a to może przyczyniać się do powstania wielu dolegliwości. Postaw na zdrowie najbliższych i swój komfort, a przy okazji przygotuj się na spore oszczędności!


lampa UV2

FILTR DO WODY IDEALNY DLA RESTAURACJI I HOTELI

Każdy, kto pracuje w restauracji, kawiarni lub hotelu wie, jak istotna jest jakość wody. Stanowi ona podstawę większości dań i napojów, wpływając niebagatelnie na ich walory smakowe. Filtr Bluewater PRO zapewnia stały dostęp do świeżej wody najwyższej jakości, która nadaje się zarówno do bezpośredniego spożycia, jak i przygotowywania posiłków.

To rozwiązanie jest nie tylko korzystne dla zdrowia (brak zanieczyszczeń) i środowiska (brak plastikowych butelek), ale wiąże się też z innymi, mniej oczywistymi korzyściami. Jedną z nich jest idealnie czyste szkło i kryształy (bez polerowania), przezroczyste kostki lodu czy wspaniały smak herbaty bez osadów na kubku.


Jakość poparta złotą pieczęcią WQA

Złota pieczęć Stowarzyszenia WQA (Water Quality Association) oznacza, że urządzenie zostało poddane niezależnym testom i posiada certyfikat zgodności. Stowarzyszenie certyfikuje efektywność produktu. Dzięki temu atestowi możesz być pewien, że Bluewater PRO gwarantuje efektywną i bezawaryjną pracę na lata.

10 lat gwarancji


wegiel jc

GWARANCJA SAMCZNEJ WODY - WĘGIEL OD JACOBI CARBONS

W urządzeniu Bluewater PRO woda jest oczyszczana między innymi przez filtr węglowy. Węgiel jest zrobiony z łupiny kokosa wyprażonej w 1000 stopni i jest produkowany przez Jacobi Carbons. Węgiel tej marki doskonale przechwytuje związki organiczne i nadaje wodzie wyjątkowy i przyjemny smak. Poszczególne gatunki węgla AquaSorb produkowane przez Jacobi Carbons są zgodne z normami: The Public Health and Safety Organization, EN Standard oraz The American Water Works Association. Oprócz tego filtry węglowe tej marki spełniają wymagania Kodeksu Chemicznego Żywności.


Bezobsługowa praca

Filtr do wody Bluewater PRO to urządzenie praktycznie bezobsługowe. Proces oczyszczania odbywa się samodzielnie, dzięki specjalnemu mikroprocesorowi z czujnikiem jakości wody, który kontroluje proces filtracji. Filtr do wody Bluewater PRO jest praktycznie bezobsługowy. Urządzenie wymaga najwięcej uwagi podczas montażu, choć i on nie należy do trudnych. Wbudowany czujnik ciśnienia oraz jakości wody na bieżąco kontroluje pracę filtra i informuje nas, gdy pojawi się jakiś problem. Bluewater PRO posiada zintegrowaną pompę ciśnieniową i może być kompatybilny z innymi urządzeniami.


PEŁNA KONTROLA

Sharp FP-J60EU-W filtracja powietrza

Jedno urządzenie - wiele miejsc

Filtr Bluewater PRO, dzięki swojej wydajności sprawdzi się świetnie na różnych powierzchniach. Oczyści wodę w kawiarni, restauracji, hotelu, a nawet w fabryce sera!

Sharp FP-J60EU-W panel kontrolny

Stały dostęp do wody pitnej z kranu

Wydajność filtra - 4,5 litra na minutę - zaspokaja potrzeby wszystkich domowników . W każdej chwili kiedy odkręcisz kran będziesz miał dostęp do krystalicznie czystej i pysznej wody.

Sharp FP-J60EU-W ponadczasowy design

Samodzielna praca - urządzenie pracuje Ty odpoczywasz

Urządzenie pracuje praktycznie bezobsługowo. Samo oczyszcza wodę, płucze błonę osmotyczną i chroni filtr przed zalaniem. To wszystko dzięki specjalnemu mikroprocesorowi. Z Bluewater PRO nie musisz się niczym martwić, urządzenie zrobi wszystko za Ciebie, a ty możesz się zrelaksować.


Usługa montażu

Po zakupie Bluewater PRO można zainstalować urządzenie samodzielnie. Istnieje jednak możliwość skorzystania z oferowanej przez nas usługi instalacji urządzenia przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów na terenie całej Polski. Chcąc mieć gwarancję, że filtr będzie odpowiednio podłączony konieczna jest instalacja przez serwisanta. Dzięki temu można zaoszczędzić na ewentualnych usterkach urządzenia możliwych po samodzielnym montażu.

Dodatkowo przy wykupieniu usługi montażu przez naszych specjalistów cena urządzenia może okazać się niższa. Standardowy montaż wykonany przez naszych specjalistów trwa jedynie do 2h. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie, ponieważ potrzebny czas i części mogą się od siebie znacząco różnić w zależności od miejsca montażu.

Decydując się na naszą ofertę instalacji urządzenia klient może mieć pewność, że urządzenie będzie w 100% prawidłowo zamontowane.


Profesjonalny serwis

Przez cały okres użytkowania urządzenia będziemy opiekunem serwisowym Twojego urządzenia. Zakres oferty naszego serwisu technicznego obejmuje montowanie i uruchamianie urządzenia, przeglądy serwisowe oraz ewentualne naprawy. Regularne serwisy urządzenia zapewniają utrzymanie gwarancji i pewność, że filtr działa prawidłowo. Przegląd gwarancyjny należy robić co 4-6 miesięcy i trwa do 1 godziny. Obejmuje sprawdzanie wszystkich prawidłowości w urządzeniu, skuteczności i jakości jego pracy.

GoodAIR napisz do nas


Jedna bateria - wiele funkcji

Kiedy zdecydujesz się na zamontowanie filtra do wody ważnym elementem jest rozważenie dodatkowego zakupu baterii trójdrożnej. Kiedy chcesz mieć jedną baterię w kuchni zamiast dwóch - głównej + wylewki filtrowanej - i nie masz ochoty wiercić dziury w blacie, bateria trójdrożna jest świetnym rozwiązaniem. Pozwala ona na montaż pojedynczej baterii, bez konieczności dodatkowej wylewki, z uzyskaniem dostępu zarówno do wody czystej, jak również do wody bezpośrednio z sieci wodociągowej (osobno ciepłej i zimnej).

Powodów, dlaczego warto zdecydować się na tą opcję jest wiele - brak konieczności korzystania z oczyszczonej wody, kiedy nie jest to potrzebne co mocno wpływa na żywotność filtra, nie trzeba montować drugiej wlewki czy wygoda użytkowania. Bardziej zaawansowanym rozwiązaniem jest bateria czterodrożna, która posiada dodatkowe podłączenia wody filtrowanej. Dzięki temu w jednej baterii możemy mieć wodę ciepłą i zimną oraz wodę filtrowaną w 2 wariantach (alkaliczną lub mineralizowaną).

10 lat gwarancji


Podsumowanie

Filtr osmotyczny Bluewater PRO wykorzystuje dokładniejszą, bardziej efektywną i ekologiczną metodę odwróconej osmozy, dzięki której produkuje aż 4,5 l wody na minutę przy niewielkim odrzucie brudnej wody do kanalizacji. Sprawdzi się doskonale w branży gastronomicznej, hotelarskiej, zakładach przemysłowych i wszędzie tam, gdzie potrzebny jest stały dostęp do dużej ilości czystej wody.

Wymiary urządzenia: 466 x 460 x 255 mm


Co znajdziemy w zestawie Bluewater PRO

W zestawie Bluewater PRO znajduje się:

1. Filtr do wody Bluewater Pro (zależny od wybranej opcji)

2. Instrukcja montażu i obsługi w języku polskim

3. Zestaw podłączeniowy

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  • -
   Jana,
   23.12.2021 napisał:
   Bardzo wydajny dystrybutor. Świetnie się sprawdza w firmie, gdzie pracownicy sa zadowoleni z dobrego smaku kawy czy herbaty. A klienci ze smaku potraw jakie serwujemy.
   Ocena opinii: 0
  Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Waga urządzenia: 29 kg
  Zasilanie: 230 V / 50 - 60 Hz
  Ciśnienie robocze: 2-10 bar
  Wydajność na godzinę: 270 l/h
  Wydajność membrany: 1825 GPD
  Min temperatura wody: 2 ℃
  Max temperatura wody: 30 ℃
  Czujniki:
  • jakość wody
  • ciśnienie wody
  • wymiana filtra
  Funkcje:
  • płukanie membrany
  • kontrola jakości wody
  • blokada wody złej jakości
  Szerokość: 22.5 cm
  Głębokość: 46 cm
  Wysokość: 46.6 cm
  Żywotność wkładów: 6 m-cy
  Żywotność membrany: 5 lat
  Typ produktu: Filtr do wody
  Pobór mocy: 530 W
  Ilość stopni filtracji: 3
  Typ filtracji: Odwrócona osmoza
Bluewater PRO filtr do wody
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 25799,00zł 27990,00zł
Dodaj do koszyka