Najważniejsze informacje o produkcie
Cena: 7290,00zł 8990,00zł

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Promocja
W koszyku

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 24 miesiące

Gratis kupując ten produkt otrzymasz

Opis

Bluewater Cleone Purity Plus - najlepszy filtr do wody z lampą UV

Jeśli szukasz odpowiedniego filtra do wody właśnie trafiłeś na odpowiedni produkt! Cleone Purity Plus marki Bluewater jest urządzeniem światowej klasy, o czym świadczy jego skuteczność i ilość usatysfakcjonowanych konsumentów. Liczba zadowolonych użytkowników, którzy zdecydowali się na zmianę swojego komfortu osiągnęła prawie 10 milionów!

Elementem wyróżniającym Cleone Purity Plus jest wbudowana lampa UV, która wspiera proces oczyszczania i uzdatniania wody.

Filtr do wody Bluewater Cleone Purity Plus wyróżnia się najwyższą jakością - dotyczy to zarówno uzdatniania wody, jak i samych komponentów, z których urządzenie zostało stworzone. Jako jeden z nielicznych filtrów na rynku, Cleone Purity Plus posiada lampę UV, która gwarantuje wodę wolną od wszelkich drobnoustrojów - w tym bakterii i wirusów. Urządzenie posiada również efektywny mineralizator, a membrana osmotyczna wspomagana jest przez system inteligentnego spłukiwania. Urządzenie wykorzystuje  odwróconą osmozę, która jest metodą filtracji polegającą na przepływie pod ciśnieniem wody przez specjalną membranę, przepuszczającą cząsteczki wody i całkowicie zatrzymującą rozpuszczone w niej zanieczyszczenia. Membrana osmotyczna posiadająca otwory o wielkości 0,0005 mikrona usunie nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń. Węgiel aktywny marki Jacobi Carbons oraz filtry poprzedzające membranę osmotyczną gwarantują jej długą żywotność i chronią ją przed uszkodzeniami mechanicznymi. Podzespoły John Guest gwarantują niezawodność i bezawaryjność filtra marki Bluewater. Cleone Purity gwarantuje najwyższy poziom oczyszczania, mineralizacji, uzdatniania oraz dezynfekcji. Z tym urządzeniem zapomnisz o zanieczyszczonej wodzie.

Bluewater Cleone Purity Plus filtr do wody


Co zyskasz z odwróconą osmozą od Bluewater Cleone Purity Plus?

Sprawdź jak wiele możesz zyskać korzystając z filtra do wody Cleone Purity Plus. Popraw swój codzienny komfort i tym samym zadbaj o planetę!

Bluewater Cleone Purity Plus dlaczego warto


Co wyróżnia model Bluewater Cleone Purity Plus

Bluewater Cleone Purity Plus 190 L WODY badge

190L CZYSTEJ WODY DZIENNIE

Bluewater Cleone Purity Plus PŁUKANIE MEMBRAN badge

INTELIGENTNE PŁUKANIE MEMBRAN

Bluewater Cleone Purity Plus ZABEZPIECZENIE PRZED ZALANIEM badge

ZABEZPIECZENIE PRZED ZALANIEM

Bluewater Cleone Purity Plus ZINTEGROWANA POMPA badge

ZINTEGROWANA POMPA CIŚNIENIOWA

Bluewater Cleone Purity Plus BEZAWARYJNA PRACA badge

BEZAWARYJNA PRACA FILTRA

Bluewater Cleone Purity Plus MADE IN SWEDEN badge

MADE IN SWEDEN

Bluewater Cleone Purity Plus UVV badge

MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA LAMPY UV

 Bluewater Cleone Purity Plus JG badge

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ Z JOHN GUEST

Bluewater Cleone Purity Plus MONITORING badge

MONITORING JAKOŚCI WODY


KRYSTALICZNIE CZYSTA WODA PROSTO Z TWOJEGO KRANU

Proces filtracji w urządzeniu Cleone Purity Plus odbywa się na zaawansowanym i 6 stopniowym poziomie. Dzięki temu woda woda w Twoim domu będzie krystalicznie czysta, pełna minerałów i bezpieczna do picia.

1. Filtracja wstępna składa się z dwóch filtrów sedymentacyjnych - jeden usuwa zanieczyszczenia na poziomie 20 um (CL-20), a drugi 5 um (CL-5).

2. Kolejny działa wkład (CL-C) z naturalnym węglem aktywnym marki Jacobi Carbons zrobionym z łupiny kokosa, który doskonale przechwytuje zanieczyszczenia organiczne.

3. Następnie czas na najważniejszą fazę, czyli proces odwróconej osmozy. Woda płynie przez półprzepuszczalną membranę molekularną o maleńkich porach, przez które nie przedostanie się nic poza czystą wodą. Ponadto Cleone wykorzystuje “inteligentne płukanie” - zanieczyszczenia nie pozostają na membranie, tylko spływają do kanalizacji. Dzięki temu pory w filtrze osmotycznym nie zapychają się.

4. Po membranie działa lampa UV, która pozbywa się wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów, gwarantując najwyższy poziom oczyszczenia.

5. Następnie woda jeszcze raz trafia na wkład (CL-InLine-C) z naturalnym, granulowanym węglem aktywnym Jacobi Carbons - jest to końcowy filtr uszlachetniający. Węgiel wpływa na walory smakowe wody. Dzięki niemu woda zyskuje wyjątkowy smak.

6. Gdy woda jest już krystalicznie czysta, zaczyna działać wysokiej klasy wkład mineralizujący. Podnosi on pH wody i wzbogaca ją o cenne dla zdrowia składniki mineralne - wapń i magnez.

Bluewater Cleone Purity Plus to urządzenie nie tylko skuteczne, ale również inteligentne. Jego pracę kontroluje mikroprocesor, wspomagany przez elektronikę, elektrozawory i pompy. Jakość wody jest stale monitorowana przy pomocy czujnika, co daje gwarancję doskonale czystej i zdrowej wody za każdym razem, gdy odkręcisz kran.

Bluewater Cleone Purity Plus gif


Podłącz Cleone do paru urządzeń na raz!

Aspektem, który podnosi funkcjonalność urządzenia i komfort użytkowania jest możliwość podłączenia Bluewater Cleone do paru urządzeń. Dzięki temu czysta woda będzie trafiać nie tylko do kranu, ale również do lodówki, kostkarki lub ekspresu do kawy.

Podłączenie filtra Cleone do paru urządzeń z pewnością podniesie Twój codzienny komfort. Dzięki temu możesz zapomnieć o ciągłym uzupełnianiu wody w ekspresie lub używaniu nie do końca czystych kostek lodu. Jeśli zależy Ci na korzystaniu z wody wysokiej jakości - postaw na Cleone i podłącz filtr do innych urządzeń!  Za sprawą wielofunkcyjności tego nowoczesnego filtra możesz cieszyć się krystalicznie czystą wodą prosto z Twojego kranu, przejrzystymi kostkami lodu i pyszną kawą z ekspresu.

Bluewater Cleone Purity Plus herbata z lodem i kawa


Pozbądź się plastikowych butelek - żyj EKO

Statystyczny dorosły Polak konsumuje w ciągu dnia od 2.5 do 3 litrów wody pitnej. Specjaliści szacują, że przekłada się to na produkcję 1.5 kilogramów plastikowych odpadów miesięcznie na jedną osobę. Zainstalowanie filtra wody i używanie wielorazowych pojemników na napoje może zmniejszyć liczbę tych odpadów niemal do zera! Naszą misją jest zainstalowanie filtra wody w każdym polskim domu. Niech plastik przejdzie do historii!

Od teraz możesz mieć źródło krystalicznie czystej wody na wyciągnięcie ręki, prosto z kranu w kuchni! Dzięki Cleone Purity Plus zaoszczędzisz na kupnie tony plastikowych butelek rocznie i będziesz pomagał planecie.

Bluewater Cleone Purity Plus ludzie pijący wodę


Szwedzka ochrona środowiska

Szwecja słynie z tworzenia innowacyjnych metod i ekologicznych rozwiązań. Są wręcz mistrzami w dziedzinie ekologii. Mała ciekawostka - głównym środkiem transportu w tym kraju jest rower! Ogromna ilość dróg rowerowych sprzyja ekologicznemu wyborowi przemieszczania się po mieście. Dlatego Szwecja należy do państw, które wpływają na zmniejszenie się emisji CO2.

Cleone Purity Plus jest szwedzkim urządzeniem i niekwestionowanym liderem w dziedzinie oczyszczania, dezynfekcji i filtrowania wody. Decydując się na ten szwedzki produkt premium ograniczysz ilość zużywanych plastików, przyczynisz się do ochrony planety oraz zadbasz o zdrowie najbliższych - pijąc z butelek pijesz wodę z cząsteczkami mikroplastiku, a to może przyczyniać się do powstania wielu dolegliwości. Postaw na zdrowie najbliższych i swój komfort, a przy okazji przygotuj się na spore oszczędności!

Bluewater Cleone Purity Plus bokiem


Woda mineralna najlepszej jakości

Filtr do wody Cleone Purity Plus zapewni Ci stały dostęp do najlepszej jakości wody mineralnej. Wbudowany mineralizator wyprodukowany w 70% z wapnia i w 30% z magnezu. Oprócz tego neutralizuje kwasowość oraz uzupełnia wodę w minerały. Dzięki temu uzupełnimy ilość niezbędnych pierwiastków w naszym organizmie, a za tym idzie prawidłowe funkcjonowanie! Dodatkowo wytwarzana przez urządzenie woda jest niskozmineralizowana, dzięki czemu świetnie się sprawdzi przy gotowaniu lub przygotowywaniu posiłków dla najmłodszych.

Bluewater Cleone Purity Plus ludzie pijący wodę 2


Bezpieczna woda dla Ciebie i Twojej rodziny

Filtr do wody Cleone Purity Plus jest urządzeniem w 100% bezpiecznym dla Ciebie i Twojej rodziny. Po 5 stopniowym procesie filtracji i mineralizacji woda jest krystalicznie czysta i gotowa do picia prosto z kranu. Można ją bezpośrednio używać nawet do robienia mleka dla małego dziecka. Odpowiednie atesty gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Jakość filtra gwarantują certyfikaty nadane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego oraz Water Quality Association. Oprócz tego produkt otrzymał wiele nagród cenionych na całym świecie np. Good Design oraz Best of KBIS świadczące o ponadczasowym wyglądzie oraz innowacyjności Bluewater Cleone Purity.

Bluewater Cleone Purity Plus atesty


Węgiel aktywny Jacobi Carbons - gwarancja smacznej wody

W urządzeniu Cleone Purity Plus woda przechodzi przez parę procesów. Między innymi jest poddana 2 stopniowemu oczyszczaniu przez filtr węglowy - na początku i na końcu procesu uzdatniania. Węgiel jest zrobiony z łupiny kokosa wyprażonej w 1000 stopni i jest produkowany przez Jacobi Carbons. Węgiel tej marki doskonale przechwytuje związki organiczne i nadaje wodzie wyjątkowy i przyjemny smak. Poszczególne gatunki węgla AquaSorb produkowane przez Jacobi Carbons są zgodne z normami: The Public Health and Safety Organization, EN Standard oraz The American Water Works Association. Oprócz tego filtry węglowe tej marki spełniają wymagania Kodeksu Chemicznego Żywności.

Bluewater Cleone Purity Plus koło czarnej baterii


Materiały najwyższej jakości od John Guest i Jacobi Carbons

Filtr Bluewater Cleone Purity Plus w całości wykonany został z materiałów, które spełniają najbardziej surowe normy jakościowe. Do wyprodukowania poszczególnych komponentów wykorzystano plastyczne masy leksanowe, poliwęglanowe, ABS i inne. Wszystkie elementy mające kontakt z wodą są wolne od szkodliwego bisfenolu A (BPA), a w związku z tym są w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Wężyki i zawory, które scalają cały system, produkowane są w Anglii przez firmę John Guest, węgiel aktywny - przez markę Jacobi Carbons, a surowce do produkcji dostarczane są przez wieloletnich partnerów Bluewater Sweden. Cleone Purity posiada zintegrowaną pompę ciśnieniową, która wspomaga pracę urządzenia. W przypadku, gdy jakość wody spadnie np. na skutek problemu z kanalizacją, filtr samoistnie się wyłączy. Dzięki temu uzyskujemy najwyższej jakości produkt końcowy, którym jest filtr do wody Bluewater Cleone Purity Plus.

Bluewater Cleone Purity Plus przekrój urządzenia


Cleone Purity Plus - najwyższa jakość filtra do wody

Filtr do wody Cleone Purity Plus to urządzenie praktycznie bezobsługowe. Proces oczyszczania odbywa się samodzielnie, dzięki specjalnemu mikroprocesorowi z czujnikiem jakości wody, który kontroluje proces filtracji, mineralizacji wody oraz czyszczenia membrany. Czujniki TDS umieszczone za i przed membraną, na bieżąco analizują poziom czystości wody. Unikatowym elementem jest tez wbudowana lampa UV, która usuwa z wody bakterie, wirusy i drobnoustroje oraz wspiera cały proces oczyszczania wody. Ultranowoczesnym elementem jest inteligentne płukanie, które usuwa zanieczyszczenia z siatki membrany i zapobiega zapchaniu. Cleone Purity posiada też odświeżony wygląd, a w zestawie w standardzie znajduje się elegancka bateria ze stali szlachetnej.

Bluewater Cleone Purity Plus w jasnej kuchni pod zlewem


Urządzenie pod kontrolą

Bluewater Cleone Purity Plus kobieta pijąca wodę

Perfekcyjny rozmiar

Filtr Bluewater Cleone Purity Plus, dzięki swoim rozmiarom zmieści się niemal wszędzie. Jest to urządzenie niezwykle kompaktowe i nie zajmuje cennego miejsca w domu. Bez problemu zmieści się w szafce pod zlewem.

Bluewater Cleone Purity Plus uśmiechnięta kobieta

Stały dostęp do wody pitnej z kranu

Wydajność filtra Cleone - 190 litrów na dobę - zaspokaja potrzeby wszystkich domowników . W każdej chwili kiedy odkręcisz kran będziesz miał dostęp do krystalicznie czystej i pysznej wody.

Bluewater Cleone Purity Plus urządzenie

Samodzielna praca - urządzenie pracuje Ty odpoczywasz

Urządzenie pracuje praktycznie bezobsługowo. Samo oczyszcza wodę, płucze błonę osmotyczną i chroni filtr przed zalaniem. To wszystko dzięki specjalnemu mikroprocesorowi. Z Cleone nie musisz się niczym martwić, urządzenie zrobi wszystko za Ciebie, a ty możesz się zrelaksować.


Profesjonalny montaż

Po zakupie Cleone Purity Plus można zainstalować urządzenie samodzielnie. Istnieje jednak możliwość skorzystania z oferowanej przez nas usługi instalacji urządzenia przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów na terenie całej Polski. Chcąc mieć gwarancję, że filtr będzie odpowiednio podłączony konieczna jest instalacja przez serwisanta. Dzięki temu można zaoszczędzić na ewentualnych usterkach urządzenia możliwych po samodzielnym montażu.

Standardowy montaż wykonany przez naszych specjalistów trwa jedynie do 2h. Koszt podstawowego montażu filtra zaczyna się od 599 zł. Osobno doliczany jest koszt materiałów. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie, ponieważ potrzebny czas i części mogą się od siebie znacząco różnić w zależności od miejsca montażu.

Decydując się na naszą ofertę instalacji urządzenia klient może mieć pewność, że urządzenie będzie w 100% prawidłowo zamontowane.

Bluewater Cleone Purity Plus jest dostosowany do montażu w wielu miejscach - zawdzięcza to zgrabnym i niewielkim rozmiarom. Zmieści się nawet w szafce pod zlewem! Urządzenie jest na tyle wyjątkowe, że możemy zamontować filtr i zbiornik do wody w oddzielnych miejscach - np. filtr do wody może znajdować się pod zlewem, a zbiornik w zupełnie innej szafce. Na wszystkie pytania dotyczące montażu i nie tylko jesteśmy stale do Twojej dyspozycji.

Bluewater Cleone Purity Plus wymiary

Profesjonalny montaż

Po zakupie Cleone Purity Plus można zainstalować urządzenie samodzielnie. Istnieje jednak możliwość skorzystania z oferowanej przez nas usługi instalacji urządzenia przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów na terenie całej Polski. Chcąc mieć gwarancję, że filtr będzie odpowiednio podłączony konieczna jest instalacja przez serwisanta. Dzięki temu można zaoszczędzić na ewentualnych usterkach urządzenia możliwych po samodzielnym montażu.

Standardowy montaż wykonany przez naszych specjalistów trwa jedynie do 2h. Koszt podstawowego montażu filtra zaczyna się od 599 zł. Osobno doliczany jest koszt materiałów. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie, ponieważ potrzebny czas i części mogą się od siebie znacząco różnić w zależności od miejsca montażu.

Decydując się na naszą ofertę instalacji urządzenia klient może mieć pewność, że urządzenie będzie w 100% prawidłowo zamontowane.

Bluewater Cleone Purity Plus jest dostosowany do montażu w wielu miejscach - zawdzięcza to zgrabnym i niewielkim rozmiarom. Zmieści się nawet w szafce pod zlewem! Urządzenie jest na tyle wyjątkowe, że możemy zamontować filtr i zbiornik do wody w oddzielnych miejscach - np. filtr do wody może znajdować się pod zlewem, a zbiornik w zupełnie innej szafce. Na wszystkie pytania dotyczące montażu i nie tylko jesteśmy stale do Twojej dyspozycji.

Bluewater Cleone Purity Plus wymiary


Zadzwoń do nas!

GoodAIR zadzwoń do nas


Zbiornik dostosowany do Twoich potrzeb

Filtry z systemem odwróconej osmozy potrzebują dodatkowego zbiornika, w którym będzie przechowywana oczyszczona woda. Dzięki temu rozwiązaniu krystalicznie czystą wodę masz zawsze pod ręką, o każdej porze dnia i nocy. Zbiorniki dostępne w naszej ofercie wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, które nie oddziałują na wodę zmagazynowaną w zbiorniku, pozostawiając ją nieskazitelnie czystą i smaczną!

W zestawie z filtrem Bluewater Cleone Purity Plus znajduje się zbiornik o objętości całkowitej 12 litrów i pojemności roboczej 6 litrów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy możliwość wymiany zbiornika na większą lub mniejszą pojemność. W naszej ofercie dostępne są zbiorniki  4, 8, 17, 18, 40, 80-litrowe. W celu dobrania zbiornika o innej pojemności prosimy o pozostawienie informacji w wiadomości podczas składania zamówienia.

Bluewater Cleone Purity Plus zbiornik

sprawdż tutaj - zbiorniki


Jedna bateria - wiele funkcji

Kiedy zdecydujesz się na zamontowanie filtra do wody ważnym elementem jest rozważenie dodatkowego zakupu baterii trójdrożnej. Kiedy chcesz mieć jedną baterię w kuchni zamiast dwóch - głównej + wylewki filtrowanej - i nie masz ochoty wiercić dziury w blacie, bateria trójdrożna jest świetnym rozwiązaniem. Pozwala ona na montaż pojedynczej baterii, bez konieczności dodatkowej wylewki, z uzyskaniem dostępu zarówno do wody czystej, jak również do wody bezpośrednio z sieci wodociągowej (osobno ciepłej i zimnej). Powodów, dlaczego warto zdecydować się na tą opcję jest wiele - brak konieczności korzystania z oczyszczonej wody, kiedy nie jest to potrzebne co mocno wpływa na żywotność filtra, nie trzeba montować drugiej wlewki czy wygoda użytkowania. Bardziej zaawansowanym rozwiązaniem jest bateria czterodrożna, która posiada dodatkowe podłączenia wody filtrowanej. Dzięki temu w jednej baterii możemy mieć wodę ciepłą i zimną oraz wodę filtrowaną w 2 wariantach (alkaliczną lub mineralizowaną).

Bluewater Cleone Purity Plus i srebrna bateria


Stały dostęp do serwisu

Przez cały okres użytkowania Bluewater Cleone Purity Plus będziemy opiekunem serwisowym Twojego urządzenia. Zakres oferty naszego serwisu technicznego obejmuje montowanie i uruchamianie urządzenia, przeglądy serwisowe oraz ewentualne naprawy. Regularne serwisy urządzenia zapewniają utrzymanie gwarancji i pewność, że filtr działa prawidłowo. Przegląd gwarancyjny należy robić co 4-6 miesięcy i trwa do 1 godziny. Obejmuje sprawdzanie wszystkich prawidłowości w urządzeniu, skuteczności i jakości jego pracy. Dodatkowo usługa serwisu oferuje wymianę filtrów.

GoodAIR napisz do nas


GWARANCJA - Aż do 10 LAT!

Możesz przedłużyć gwarancję na swoje urządzenie Cleone Purity nawet do 10 lat! Zarejestruj urządzenie za pomocą tego linka i wydłuż swoją gwarancję na elementy elektryczne i elektroniczne aż do 36 miesięcy. Pozostałe komponenty filtra Cleone Purity Plus możesz objąć gwarancją aż na 10 lat! Pamiętaj, że gwarancja nie obejmuje elementów eksploatacyjnych takich jak wkłady wymienne, mineralizator czy membrana. Kluczowym elementem w celu aktywowania gwarancji są regularne serwisy co 4-6 miesięcy wykonywane przez autoryzowanego dystrybutora. Wszystkie serwisy urządzenia Bluewater Cleone Purity Plus muszą być wykonywane na oryginalnych częściach i wkładach Bluewater.

Bluewater Cleone Purity Plus zbliżenie


Najlepszy filtr z lampą UV - Bluewater Cleone Purity Plus

Bluewater Cleone Purity Plus to sprzęt najwyższej klasy, wykonany z najlepszych jakościowo komponentów. Jest to urządzenie nie tylko wytrzymałe i bezawaryjne, ale przede wszystkim - bezpieczne. Wszystkie elementy mające kontakt z wodą wyprodukowano z materiałów wolnych od szkodliwego BPA. Ponadto urządzenie wyposażono w efektywny mineralizator. Filtr do wody Bluewater Cleone Purity Plus wyróżnia się najwyższą jakością - dotyczy to zarówno uzdatniania wody, jak i samych komponentów, z których urządzenie zostało stworzone. Jako jeden z nielicznych filtrów na rynku, Cleone Purity Plus posiada lampę UV, która gwarantuje wodę wolną od wszelkich drobnoustrojów. Urządzenie posiada również efektywny mineralizator, a membrana osmotyczna wspomagana jest przez system inteligentnego spłukiwania. Filtry wstępne i węgiel aktywny poprzedzające membranę osmotyczną gwarantują jej długą żywotność i chronią ją przed uszkodzeniami mechanicznymi.

NOWY MODEL 2020/2021 Bluewater Cleone Purity Plus wyposażony został w nowoczesny mikroprocesor i czujniki TDS. Posiada również odświeżony wygląd, a w zestawie w standardzie znajduje się elegancka bateria ze stali szlachetnej. Dzięki procesowi oczyszczania i mineralizacji otrzymasz wodę najwyższej jakości - idealną do picia, gotowania czy mycia warzyw i owoców. Nie czekaj i dołącz do grona 20 000 gospodarstw domowych, które zaufały marce Bluewater w Polsce. Jeśli nie lubisz kompromisów i zależy Ci, aby z twojego kranu leciała najlepszej jakości woda, ten produkt jest właśnie dla Ciebie. Zapomnij o plastikowych butelkach - postaw na wodę z kranu, a Cleone Purrity Plus zadba o resztę.


Co znajdziemy w zestawie Bluewater Cleone Purity Plus

W zestawie Bluewater Cleone znajduje się:

1. Filtr do wody pitnej Bluewater Cleone z wbudowaną lampą UV

2. Wysokiej jakości kran czystej wody ze szczotkowanej stali nierdzewnej

3. Zbiornik magazynujący wodę pitną

4. Wysokiej klasy mineralizator wody

5. Instrukcja obsługi w języku polskim

6. Karta gwarancyjna

7. Zestaw podłączeniowy

8. Instrukcja montażu i użytkowania

Bluewater Cleone Purity Plus w zestawie


Regularny serwis to podstawa

Stały dostęp do czystej, wolnej od wszelkich zanieczyszczeń wody to przede wszystkim zasługa regularnie wymienianych wkładów filtrujących. Kupując w zestawie zawsze wychodzi taniej, prościej i szybciej! Poniżej znajdują się specjalnie skomponowane zestawy do serwisu filtra do wody Bluwater Cleone Purity Plus.

Zestaw filtrów wymiennych do pełnego, rocznego serwisu Bluwater Cleone Purity Plus

Zestaw filtrów wymiennych do półrocznego serwisu Bluewater Cleone Purity Plus


Filtr do wody Premium 

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Waga urządzenia: 12 kg
  Szacowany roczny koszt filtrów: 910 zł
  Zasilanie: 95 - 240 V / 50 - 60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące
  Ciśnienie robocze: 1.2-7 bar
  Wydajność na godzinę: 6.6 l/h
  Wydajność membrany: 50 GPD
  Min temperatura wody: 2 ℃
  Max temperatura wody: 38 ℃
  Przyłącze do instalacji: 1/4 cal
  Czujniki:
  • jakość wody
  • żywotność wkładów
  • wyciek wody
  • ciśnienie wody
  • wymiana filtra
  Funkcje:
  • płukanie membrany
  • kontrola jakości wody
  • ochrona przed zalaniem
  • przypomnienie o wymianie wkładów
  • blokada wody złej jakości
  Szerokość: 21.5 cm
  Głębokość: 38 cm
  Wysokość: 41.6 cm
  Pojemność zbiornika na wodę: 6 litrów
  Średnica zbiornika: 230 mm
  Żywotność wkładów: 6-12 m-cy
  Żywotność membrany: 15-20 lat
  Typ produktu: Filtr do wody
  Pobór mocy: 31 W
  Wymiar wylewki/kranika: 318x165 mm
  Rodzaj kranika: Pojedynczy
  Ilość stopni filtracji: 6
  Wysokość zbiornika: 340 mm
  Typ filtracji: Odwrócona osmoza
  Zbiornik na wodę: tak
  Podłączenie do sieci wodnej: tak
  Promocje: Cleone Black Friday
Bluewater Cleone Purity Plus filtr do wody
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 7290,00zł 8990,00zł
Dodaj do koszyka