Najważniejsze informacje o produkcie
Cena: 8290,00zł

Wybierz dodatkowo:

W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł

Opis

Bluewater Cleone Balance - najlepszy filtr do wody

Jeśli szukasz odpowiedniego filtra do wody właśnie trafiłeś na odpowiedni produkt! Cleone Balance marki Bluewater jest urządzeniem światowej klasy, o czym świadczy jego skuteczność i ilość usatysfakcjonowanych konsumentów. Liczba zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na zmianę swojego komfortu osiągnęła prawie 10 milionów!

To urządzenie, które oferuje najwyższy poziom uzdatniania wody. Usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia chemiczne i biologiczne, pozostawiając wodę krystalicznie czystą i świeżą. Wykorzystuje przy tym filtr odwróconej osmozy i wkład z naturalnym węglem aktywnym. Wydajność filtra Cleone - 190 litrów na dobę - zaspokaja potrzeby każdego domu jednorodzinnego, dużego mieszkania, małej firmy czy restauracji. Podzespoły John Guest gwarantują niezawodność i bezawaryjność filtra marki Bluewater.


Czysta woda prosto z kranu

Proces filtracji w urządzeniu Cleone Balance odbywa się na zaawansowanym i 5 stopniowym poziomie, tak aby woda w Twoim domu była krystalicznie czysta, pełna minerałów i bezpieczna do picia.

1. Filtracja wstępna składa się z dwóch filtrów sedymentacyjnych - jeden usuwa zanieczyszczenia na poziomie 20 um, a drugi 5 um.

2. Następnie woda przepływa przez wkład z naturalnym węglem aktywnym z łupiny kokosa Jacobi Carbons, który doskonale przechwytuje zanieczyszczenia organiczne.

3. Po wstępnym oczyszczeniu odbywa się najważniejszy etap - filtracja osmotyczna. Woda płynie przez półprzepuszczalną membranę molekularną o maleńkich porach, przez które nie przedostanie się nic poza czystą wodą. Ponadto Cleone Balance wykorzystuje “inteligentne płukanie” - zanieczyszczenia nie pozostają na membranie, tylko spływają do kanalizacji. Dzięki temu pory w filtrze osmotycznym nie zapychają się. Przy właściwym użytkowaniu i regularnym serwisie membrana może pracować bez wymiany przez nawet 15-20 lat!

4. Po przejściu przez membranę woda jeszcze raz trafia na wkład z naturalnym, granulowanym węglem aktywnym Jacobi Carbons.

5. Na końcu, kiedy woda jest już krystalicznie czysta, zaczyna działać wysokiej klasy wkład mineralizujący, który podnosi pH wody i wzbogaca ją o cenne, niezbędne dla zdrowia składniki mineralne (wapń i magnez).

Bluewater Cleone to urządzenie nie tylko skuteczne, ale również inteligentne. Jego pracę kontroluje mikroprocesor, wspomagany przez elektronikę, elektrozawory i pompy. Jakość wody jest stale monitorowana przy pomocy czujnika, co daje gwarancję doskonale czystej i zdrowej wody za każdym razem, gdy odkręcisz kran.

Sposób działania filtra do wody


Pożegnaj plastik - bądź EKO

Statystyczny dorosły Polak konsumuje w ciągu dnia od 2.5 do 3 litrów wody pitnej. Specjaliści szacują, że przekłada się to na produkcję 1.5 kilogramów plastikowych odpadów miesięcznie na jedną osobę. Zainstalowanie filtra wody i używanie wielorazowych pojemników na napoje może zmniejszyć liczbę tych odpadów niemal do zera! Naszą misją jest zainstalowanie filtra wody w każdym polskim domu. Niech plastik przejdzie do historii!

Od teraz możesz mieć źródło krystalicznie czystej wody na wyciągnięcie ręki, prosto z kranu w kuchni! Dzięki Cleone Balance zaoszczędzisz na kupnie tony plastikowych butelek rocznie i będziesz pomagał planecie.


Ekologia po szwedzku

Szwecja słynie z tworzenia innowacyjnych metod i ekologicznych rozwiązań. Są wręcz mistrzami w dziedzinie ekologii. Mała ciekawostka - głównym środkiem transportu w tym kraju jest rower! Ogromna ilość dróg rowerowych sprzyja ekologicznemu wyborowi przemieszczania się po mieście. Dlatego Szwecja należy do państw, które wpływają na zmniejszenie się emisji CO2.

Cleone Balance jest szwedzkim urządzeniem i niekwestionowanym liderem w dziedzinie oczyszczania i filtrowania wody. Decydując się na ten szwedzki produkt premium ograniczysz ilość zużywanych plastików, przyczynisz się do ochrony planety oraz zadbasz o zdrowie najbliższych - pijąc z butelek pijesz wodę z cząsteczkami mikroplastiku, a to może przyczyniać się do powstania wielu dolegliwości. Postaw na zdrowie najbliższych i swój komfort, a przy okazji przygotuj się na spore oszczędności!


Najlepsza woda mineralna

Filtr do wody Cleone Balance zapewni Ci stały dostęp do najlepszej jakości wody mineralnej. Wbudowany mineralizator wyprodukowany w 70% z wapnia i w 30% z magnezu. Oprócz tego neutralizuje kwasowość oraz uzupełnia wodę w minerały. Dzięki temu uzupełnimy ilość niezbędnych pierwiastków w naszym organizmie, a za tym idzie prawidłowe funkcjonowanie! Dodatkowo wytwarzana przez urządzenie woda jest niskozmineralizowana, dzięki czemu świetnie się sprawdzi przy gotowaniu lub przygotowywaniu posiłków dla najmłodszych.Bezpieczna woda dla Ciebie i Twojej rodziny

Filtr do wody Cleone Balance jest urządzeniem w 100% bezpiecznym dla Ciebie i Twojej rodziny. Po 5 stopniowym procesie filtracji i mineralizacji woda jest krystalicznie czysta i gotowa do picia prosto z kranu. Można ją bezpośrednio używać nawet do robienia mleka dla małego dziecka. Odpowiednie atesty gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Jakość filtra gwarantują certyfikaty nadane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego oraz Water Quality Association. Oprócz tego produkt otrzymał wiele nagród cenionych na całym świecie np. Good Design oraz Best of KBIS świadczące o ponadczasowym wyglądzie oraz innowacyjności Bluewater Cleone.


Smaczna woda dzięki Jacobi Carbons

W urządzeniu Cleone Balance woda przechodzi przez parę procesów. Między innymi jest poddana 2 stopniowemu oczyszczaniu przez filtr węglowy - na początku i na końcu procesu uzdatniania. Węgiel jest zrobiony z łupiny kokosa wyprażonej w 1000 stopni i jest produkowany przez Jacobi Carbons. Węgiel tej marki doskonale przechwytuje związki organiczne i nadaje wodzie wyjątkowy i przyjemny smak. Poszczególne gatunki węgla AquaSorb produkowane przez Jacobi Carbons są zgodne z normami: The Public Health and Safety Organization, EN Standard oraz The American Water Works Association. Oprócz tego filtry węglowe tej marki spełniają wymagania Kodeksu Chemicznego Żywności.


Bateria trójdrożna Bluewater

Bateria trójdrożna Bluewater jest szwedzkim produktem. Dzięki niej możesz podłączyć czystą, przefiltrowaną wodę do tego samego kranu, co wodę wodociągową. Zapomnij o wierceniu dziur w blacie i użytkowaniu oddzielnej wylewki dla uzdatniacza. Od teraz będziesz mieć wszystko pod ręką - wygodnie i estetycznie. Bateria dedykowana jest dla filtrów Bluewater w tym Cleone.


Komponenty najwyższej jakości

Filtr Bluewater Cleone Balance w całości wykonany został z materiałów, które spełniają najbardziej surowe normy jakościowe. Do wyprodukowania poszczególnych komponentów wykorzystano plastyczne masy leksanowe, poliwęglanowe, ABS i inne. Wszystkie elementy mające kontakt z wodą są wolne od szkodliwego bisfenolu A (BPA), a w związku z tym są w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Wężyki i zawory, które scalają cały system, produkowane są w Anglii przez firmę John Guest, węgiel aktywny - przez markę Jacobi Carbons, a surowce do produkcji dostarczane są przez wieloletnich partnerów Bluewater Sweden. Cleone posiada zintegrowaną pompę ciśnieniową, która wspomaga pracę urządzenia. W przypadku, gdy jakość wody spadnie np. na skutek problemu z kanalizacją, filtr samoistnie się wyłączy. Dzięki temu uzyskujemy najwyższej jakości produkt końcowy, którym jest filtr do wody Bluewater Cleone Balance.


Najnowocześniejszy filtr do wody

Filtr do wody Cleone Balance to urządzenie praktycznie bezobsługowe. Proces oczyszczania odbywa się samodzielnie, dzięki specjalnemu mikroprocesorowi z czujnikiem jakości wody, który kontroluje proces filtracji, mineralizacji wody oraz czyszczenia membrany. Dodatkowo Bluewater Cleone Balance wyposażony został w czujniki TDS umieszczone za i przed membraną, które na bieżąco analizują poziom czystości wody. Ultranowoczesnym elementem jest inteligentne płukanie, które usuwa zanieczyszczenia z siatki membrany i zapobiega zapchaniu. Możliwość zamontowania żarnika UV gwarantuje skuteczne zabijanie drobnoustrojów wodzie pitnej. Cleone Balance posiada też odświeżony wygląd, a w zestawie w standardzie znajduje się elegancka bateria ze stali szlachetnej.


Montaż wykonany przez profesjonalistów

Po zakupie Cleone Balance można zainstalować urządzenie samodzielnie. Istnieje jednak możliwość skorzystania z oferowanej przez nas usługi instalacji urządzenia przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów na terenie całej Polski. Chcąc mieć gwarancję, że filtr będzie odpowiednio podłączony konieczna jest instalacja przez serwisanta. Dzięki temu można zaoszczędzić na ewentualnych usterkach urządzenia możliwych po samodzielnym montażu.

Dodatkowo przy wykupieniu usługi montażu przez naszych specjalistów cena urządzenia może okazać się niższa. Standardowy montaż wykonany przez naszych specjalistów trwa jedynie do 2h. Koszt podstawowego montażu filtra zaczyna się od 799 zł. Osobno doliczany jest koszt materiałów. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie, ponieważ potrzebny czas i części mogą się od siebie znacząco różnić w zależności od miejsca montażu.

Decydując się na naszą ofertę instalacji urządzenia klient może mieć pewność, że urządzenie będzie w 100% prawidłowo zamontowane.

Bluewater Cleone Balance jest dostosowany do montażu w wielu miejscach - zawdzięcza to zgrabnym i niewielkim rozmiarom. Zmieści się nawet w szafce pod zlewem! Na wszystkie pytania dotyczące montażu i nie tylko jesteśmy stale do Twojej dyspozycji.


Czekamy na Twój kontakt!

GoodAIR zadzwoń do nas


Jedna bateria - wiele możliwości

Kiedy zdecydujesz się na zamontowanie filtra do wody ważnym elementem jest rozważenie dodatkowego zakupu baterii trójdrożnej. Kiedy chcesz mieć jedną baterię w kuchni zamiast dwóch - głównej + wylewki filtrowanej - i nie masz ochoty wiercić dziury w blacie, bateria trójdrożna jest świetnym rozwiązaniem.

Pozwala ona na montaż pojedynczej baterii, bez konieczności dodatkowej wylewki, z uzyskaniem dostępu zarówno do wody czystej, jak również do wody bezpośrednio z sieci wodociągowej (osobno ciepłej i zimnej). Powodów, dlaczego warto zdecydować się na tą opcję jest wiele - brak konieczności korzystania z oczyszczonej wody, kiedy nie jest to potrzebne co mocno wpływa na żywotność filtra, nie trzeba montować drugiej wlewki czy wygoda użytkowania.

Bardziej zaawansowanym rozwiązaniem jest bateria czterodrożna, która posiada dodatkowe podłączenia wody filtrowanej. Dzięki temu w jednej baterii możemy mieć wodę ciepłą i zimną oraz wodę filtrowaną w 2 wariantach (alkaliczną lub mineralizowaną).


Specjalistyczny serwis

Przez cały okres użytkowania Bluewater Cleone Balance będziemy opiekunem serwisowym Twojego urządzenia. Zakres oferty naszego serwisu technicznego obejmuje montowanie i uruchamianie urządzenia, przeglądy serwisowe oraz ewentualne naprawy. Regularne serwisy urządzenia zapewniają utrzymanie gwarancji i pewność, że filtr działa prawidłowo. Przegląd gwarancyjny należy robić co 4-6 miesięcy i trwa do 1 godziny. Obejmuje sprawdzanie wszystkich prawidłowości w urządzeniu, skuteczności i jakości jego pracy.

GoodAIR napisz do nas


10 letnia GWARANCJA

Możesz przedłużyć gwarancję na swoje urządzenie Cleone Balance nawet do 10 lat! Zarejestruj urządzenie i wydłuż swoją gwarancję na elementy elektryczne i elektroniczne aż do 36 miesięcy. Pozostałe komponenty filtra Cleone możesz objąć gwarancją aż na 10 lat! Pamiętaj, że gwarancja nie obejmuje elementów eksploatacyjnych takich jak wkłady wymienne, mineralizator czy membrana. Kluczowym elementem w celu aktywowania gwarancji są regularne serwisy co 4-6 miesięcy wykonywane przez autoryzowanego dystrybutora. Wszystkie serwisy urządzenia Bluewater Cleone muszą być wykonywane na oryginalnych częściach i wkładach Bluewater.

10 lat gwarancji


Najlepszy filtr - Bluewater Cleone Balance

Bluewater Cleone to sprzęt najwyższej klasy, wykonany z najlepszych jakościowo komponentów. Jest to urządzenie nie tylko wytrzymałe i bezawaryjne, ale przede wszystkim - bezpieczne. Wszystkie elementy mające kontakt z wodą wyprodukowano z materiałów wolnych od szkodliwego BPA. Ponadto urządzenie wyposażono w efektywny mineralizator.

NOWY MODEL 2020/2021 Bluewater Cleone Balance wyposażony został w nowoczesny mikroprocesor i czujniki TDS. Posiada również odświeżony wygląd, a w zestawie w standardzie znajduje się elegancka bateria ze stali szlachetnej. Dzięki procesowi oczyszczania i mineralizacji otrzymasz wodę najwyższej jakości - idealną do picia, gotowania czy mycia warzyw i owoców. Nie czekaj i dołącz do grona 20 000 gospodarstw domowych, które zaufały marce Bluewater w Polsce. Jeśli nie lubisz kompromisów i zależy Ci, aby z twojego kranu leciała najlepszej jakości woda, ten produkt jest właśnie dla Ciebie. Zapomnij o plastikowych butelkach - postaw na wodę z kranu, a Cleone Balance zadba o resztę.


Co znajdziemy w zestawie Bluewater Cleone

W zestawie Bluewater Cleone znajduje się:

1. Filtr do wody pitnej Bluewater Cleone

2. Wysokiej jakości kran czystej wody ze szczotkowanej stali nierdzewnej

3. Zbiornik magazynujący wodę pitną

4. Wysokiej klasy mineralizator wody

5. Instrukcja obsługi w języku polskim

6. Karta gwarancyjna

7. Zestaw podłączeniowy

8. Instrukcja montażu i użytkowania

Sharp KC-G40EUW


Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Opinie

  • -
   Marek,
   08.04.2021 napisał:
   Super opcja. Filtr do wody dopracowany w każdym calu. Bardzo czysta i smaczna woda. Dodatkowo przedłużyli mi gwarancję z 2 do 10 lat.
   Ocena opinii: 3

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Aby zobaczyć dane techniczne produktu wchodzącego w zestaw kliknij w nazwę

  Bluewater Cleone filtr do wody
  Waga urządzenia: 10.4 kg
  Szacowany roczny koszt filtrów: 910 zł
  Zasilanie: 95 - 240 V / 50 - 60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące
  Ciśnienie robocze: 1.2-7 bar
  Wydajność na godzinę: 6.6 l/h
  Wydajność membrany: 50 GPD
  Min temperatura wody: 2 ℃
  Max temperatura wody: 38 ℃
  Przyłącze do instalacji: 1/4 cal
  Czujniki:
  • jakość wody
  • żywotność wkładów
  • wyciek wody
  • ciśnienie wody
  • wymiana filtra
  Funkcje:
  • płukanie membrany
  • kontrola jakości wody
  • ochrona przed zalaniem
  • przypomnienie o wymianie wkładów
  • blokada wody złej jakości
  Szerokość: 21.5 cm
  Głębokość: 38 cm
  Wysokość: 41.6 cm
  Pojemność zbiornika na wodę: 6 litrów
  Średnica zbiornika: 230 mm
  Żywotność wkładów: 6-12 m-cy
  Żywotność membrany: 15-20 lat
  Typ produktu: Filtr do wody
  Pobór mocy: 23 W
  Wymiar wylewki/kranika: 318x165 mm
  Rodzaj kranika: Pojedynczy
  Ilość stopni filtracji: 6
  Wysokość zbiornika: 340 mm
  Typ filtracji: Odwrócona osmoza
  Zbiornik na wodę: tak
  Podłączenie do sieci wodnej: tak
  Bateria trójdrożna Bluewater
  Waga urządzenia: 1 kg
  Typ produktu: Bateria trójdrożna
  Materiał: stal
  Kolor wykończenia: srebrny
  Przyłącze wody: zimna/ciepła/pokojowa
  Wyciągana wylewka: Nie
  Kształt wylewki: typu "L"
Bluewater Cleone filtr do wody + Bateria trójdrożna Bluewater
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 8290,00zł
Dodaj do koszyka