Najważniejsze informacje o produkcie
Cena: 6790,00zł 8690,00zł

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Promocja
Nowość

Wybierz dodatkowo:

W koszyku
Ocena klientów:

Dostępność:
Czas realizacji: 1 dzień roboczy
Koszt dostawy: 0,00zł
Gwarancja: 24 miesiące

Kupując w zestawie z akcesorium oszczędzasz

Taniej z akcesorium
 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  • -
   Marek,
   08.04.2021 napisał:
   Super opcja. Filtr do wody dopracowany w każdym calu. Bardzo czysta i smaczna woda. Dodatkowo przedłużyli mi gwarancję z 2 do 10 lat.
   Ocena opinii: 3
  Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
 • Zapytaj o produkt

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Poleć produkt

 • Dane techniczne

  Waga urządzenia: 10.4 kg
  Szacowany roczny koszt filtrów: 910 zł
  Zasilanie: 95 - 240 V / 50 - 60 Hz
  Gwarancja 24 miesiące
  Ciśnienie robocze: 1.2-7 bar
  Wydajność na godzinę: 6.6 l/h
  Wydajność membrany: 50 GPD
  Min temperatura wody: 2 ℃
  Max temperatura wody: 38 ℃
  Przyłącze do instalacji: 1/4 cal
  Czujniki:
  • jakość wody
  • żywotność wkładów
  • wyciek wody
  • ciśnienie wody
  • wymiana filtra
  Funkcje:
  • płukanie membrany
  • kontrola jakości wody
  • ochrona przed zalaniem
  • przypomnienie o wymianie wkładów
  • blokada wody złej jakości
  Szerokość: 21.5 cm
  Głębokość: 38 cm
  Wysokość: 41.6 cm
  Pojemność zbiornika na wodę: 6 litrów
  Średnica zbiornika: 230 mm
  Żywotność wkładów: 6-12 m-cy
  Żywotność membrany: 15-20 lat
  Typ produktu: Filtr do wody
  Pobór mocy: 23 W
  Wymiar wylewki/kranika: 318x165 mm
  Rodzaj kranika: Pojedynczy
  Ilość stopni filtracji: 6
  Wysokość zbiornika: 340 mm
  Typ filtracji: Odwrócona osmoza

Opis

Bluewater Cleone Balance - najlepszy filtr wody do domu

Jeśli szukasz odpowiedniego filtra do wody właśnie trafiłeś na odpowiedni produkt! Cleone Balance marki Bluewater jest urządzeniem światowej klasy, o czym świadczy jego skuteczność i ilość usatysfakcjonowanych konsumentów. Liczba zadowolonych użytkowników, którzy zdecydowali się na zmianę swojego komfortu osiągnęła prawie 10 milionów! To urządzenie, które oferuje najwyższy poziom uzdatniania wody. Usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia chemiczne i biologiczne, pozostawiając wodę krystalicznie czystą i świeżą.

Wykorzystuje przy tym filtr odwróconej osmozy i wkład z naturalnym węglem aktywnym. Odwrócona osmoza jest metodą filtracji polegającą na przepływie pod ciśnieniem wody przez specjalną membranę, przepuszczającą cząsteczki wody i całkowicie zatrzymującą rozpuszczone w niej zanieczyszczenia. Membrana osmotyczna posiadająca otwory o wielkości 0,0005 mikrona usunie nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń. Wydajność filtra Cleone - 190 litrów na dobę - zaspokaja potrzeby każdego domu jednorodzinnego, dużego mieszkania, małej firmy czy restauracji. Podzespoły John Guest gwarantują niezawodność i bezawaryjność filtra marki Bluewater.

Bluewater Cleone filtr do wody


Co zyskasz z odwróconą osmozą od Bluewater Cleone?

Sprawdź jak wiele możesz zyskać korzystając z filtra do wody Cleone. Popraw swój codzienny komfort i tym samym zadbaj o planetę!

Bluewater Cleone dlaczego warto


Co wyróżnia model Bluewater Cleone

Bluewater Cleone 190 L WODY badge

190L CZYSTEJ WODY DZIENNIE

Bluewater Cleone PŁUKANIE MEMBRAN badge

INTELIGENTNE PŁUKANIE MEMBRAN

Bluewater Cleone ZABEZPIECZENIE PRZED ZALANIEM badge

ZABEZPIECZENIE PRZED ZALANIEM

Bluewater Cleone ZINTEGROWANA POMPA badge

ZINTEGROWANA POMPA CIŚNIENIOWA

Bluewater Cleone BEZAWARYJNA PRACA badge

BEZAWARYJNA PRACA FILTRA

Bluewater Cleone MADE IN SWEDEN badge

MADE IN SWEDEN

Bluewater Cleone UVV badge

MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA LAMPY UV

 Bluewater Cleone JG badge

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ Z JOHN GUEST

Bluewater Cleone MONITORING badge

MONITORING JAKOŚCI WODY


Czysta woda prosto z kranu

Proces filtracji w urządzeniu Cleone Balance odbywa się na zaawansowanym i 5 stopniowym poziomie, tak aby woda w Twoim domu była krystalicznie czysta, pełna minerałów i bezpieczna do picia.

1. Filtracja wstępna składa się z dwóch filtrów sedymentacyjnych - jeden usuwa zanieczyszczenia na poziomie 20 um (CL-20), a drugi 5 um (CL-5).

2. Następnie woda przepływa przez wkład z naturalnym węglem aktywnym z łupiny kokosa (CL-C) Jacobi Carbons, który doskonale przechwytuje zanieczyszczenia organiczne.

3. Po wstępnym oczyszczeniu odbywa się najważniejszy etap - filtracja osmotyczna. Woda płynie przez półprzepuszczalną membranę molekularną o maleńkich porach, przez które nie przedostanie się nic poza czystą wodą. Ponadto Cleone Balance wykorzystuje “inteligentne płukanie” - zanieczyszczenia nie pozostają na membranie, tylko spływają do kanalizacji. Dzięki temu pory w filtrze osmotycznym nie zapychają się. Przy właściwym użytkowaniu i regularnym serwisie membrana może pracować bez wymiany przez nawet 15-20 lat!

4. Po przejściu przez membranę woda jeszcze raz trafia na wkład z naturalnym, granulowanym węglem aktywnym Jacobi Carbons (CL-InLine-C). Węgiel wpływa na walory smakowe wody. Dzięki niemu woda zyskuje wyjątkowy smak.

5. Na końcu, kiedy woda jest już krystalicznie czysta, zaczyna działać wysokiej klasy wkład mineralizujący, który podnosi pH wody i wzbogaca ją o cenne, niezbędne dla zdrowia składniki mineralne (wapń i magnez).

Bluewater Cleone to urządzenie nie tylko skuteczne, ale również inteligentne. Jego pracę kontroluje mikroprocesor, wspomagany przez elektronikę, elektrozawory i pompy. Jakość wody jest stale monitorowana przy pomocy czujnika, co daje gwarancję doskonale czystej i zdrowej wody za każdym razem, gdy odkręcisz kran.

Bluewater Cleone gif


Podłącz Cleone do paru urządzeń na raz!

Aspektem, który podnosi funkcjonalność urządzenia i komfort użytkowania jest możliwość podłączenia Bluewater Cleone do paru urządzeń. Dzięki temu czysta woda będzie trafiać nie tylko do kranu, ale również do lodówki, kostkarki lub ekspresu do kawy.

Podłączenie filtra Cleone do paru urządzeń z pewnością podniesie Twój codzienny komfort. Dzięki temu możesz zapomnieć o ciągłym uzupełnianiu wody w ekspresie lub używaniu nie do końca czystych kostek lodu. Jeśli zależy Ci na korzystaniu z wody wysokiej jakości - postaw na Cleone i podłącz filtr do innych urządzeń!  Za sprawą wielofunkcyjności tego nowoczesnego filtra możesz cieszyć się krystalicznie czystą wodą prosto z Twojego kranu, przejrzystymi kostkami lodu i pyszną kawą z ekspresu.

Bluewater Cleone herbata z lodem i kawa


Pożegnaj plastik - bądź EKO

Statystyczny dorosły Polak konsumuje w ciągu dnia od 2.5 do 3 litrów wody pitnej. Specjaliści szacują, że przekłada się to na produkcję 1.5 kilogramów plastikowych odpadów miesięcznie na jedną osobę. Zainstalowanie filtra wody i używanie wielorazowych pojemników na napoje może zmniejszyć liczbę tych odpadów niemal do zera! Naszą misją jest zainstalowanie filtra wody w każdym polskim domu. Niech plastik przejdzie do historii!

Od teraz możesz mieć źródło krystalicznie czystej wody na wyciągnięcie ręki, prosto z kranu w kuchni! Dzięki Cleone Balance zaoszczędzisz na kupnie tony plastikowych butelek rocznie i będziesz pomagał planecie.

Bluewater Cleone ludzie pijący wodę


Ekologia po szwedzku

Szwecja słynie z tworzenia innowacyjnych metod i ekologicznych rozwiązań. Są wręcz mistrzami w dziedzinie ekologii. Mała ciekawostka - głównym środkiem transportu w tym kraju jest rower! Ogromna ilość dróg rowerowych sprzyja ekologicznemu wyborowi przemieszczania się po mieście. Dlatego Szwecja należy do państw, które wpływają na zmniejszenie się emisji CO2.

Cleone Balance jest szwedzkim urządzeniem i niekwestionowanym liderem w dziedzinie oczyszczania i filtrowania wody. Decydując się na ten szwedzki produkt premium ograniczysz ilość zużywanych plastików, przyczynisz się do ochrony planety oraz zadbasz o zdrowie najbliższych - pijąc z butelek pijesz wodę z cząsteczkami mikroplastiku, a to może przyczyniać się do powstania wielu dolegliwości. Postaw na zdrowie najbliższych i swój komfort, a przy okazji przygotuj się na spore oszczędności!

Bluewater Cleone bokiem


Najlepsza woda mineralna

Filtr do wody Cleone Balance zapewni Ci stały dostęp do najlepszej jakości wody mineralnej. Wbudowany mineralizator wyprodukowany w 70% z wapnia i w 30% z magnezu. Oprócz tego neutralizuje kwasowość oraz uzupełnia wodę w minerały. Dzięki temu uzupełnimy ilość niezbędnych pierwiastków w naszym organizmie, a za tym idzie prawidłowe funkcjonowanie! Dodatkowo wytwarzana przez urządzenie woda jest niskozmineralizowana, dzięki czemu świetnie się sprawdzi przy gotowaniu lub przygotowywaniu posiłków dla najmłodszych.

Bluewater Cleone ludzie pijący wodę 2


Bezpieczna woda dla Ciebie i Twojej rodziny

Filtr do wody Cleone Balance jest urządzeniem w 100% bezpiecznym dla Ciebie i Twojej rodziny. Po 5 stopniowym procesie filtracji i mineralizacji woda jest krystalicznie czysta i gotowa do picia prosto z kranu. Można ją bezpośrednio używać nawet do robienia mleka dla małego dziecka. Odpowiednie atesty gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Jakość filtra gwarantują certyfikaty nadane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego oraz Water Quality Association. Oprócz tego produkt otrzymał wiele nagród cenionych na całym świecie np. Good Design oraz Best of KBIS świadczące o ponadczasowym wyglądzie oraz innowacyjności Bluewater Cleone.

Bluewater Cleone atesty


Smaczna woda dzięki Jacobi Carbons

W urządzeniu Cleone Balance woda przechodzi przez parę procesów. Między innymi jest poddana 2 stopniowemu oczyszczaniu przez filtr węglowy - na początku i na końcu procesu uzdatniania. Węgiel jest zrobiony z łupiny kokosa wyprażonej w 1000 stopni i jest produkowany przez Jacobi Carbons. Węgiel tej marki doskonale przechwytuje związki organiczne i nadaje wodzie wyjątkowy i przyjemny smak. Poszczególne gatunki węgla AquaSorb produkowane przez Jacobi Carbons są zgodne z normami: The Public Health and Safety Organization, EN Standard oraz The American Water Works Association. Oprócz tego filtry węglowe tej marki spełniają wymagania Kodeksu Chemicznego Żywności.

Bluewater Cleone koło czarnej baterii


Komponenty najwyższej jakości

Filtr Bluewater Cleone Balance w całości wykonany został z materiałów, które spełniają najbardziej surowe normy jakościowe. Do wyprodukowania poszczególnych komponentów wykorzystano plastyczne masy leksanowe, poliwęglanowe, ABS i inne. Wszystkie elementy mające kontakt z wodą są wolne od szkodliwego bisfenolu A (BPA), a w związku z tym są w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Wężyki i zawory, które scalają cały system, produkowane są w Anglii przez firmę John Guest, węgiel aktywny - przez markę Jacobi Carbons, a surowce do produkcji dostarczane są przez wieloletnich partnerów Bluewater Sweden. Cleone posiada zintegrowaną pompę ciśnieniową, która wspomaga pracę urządzenia. W przypadku, gdy jakość wody spadnie np. na skutek problemu z kanalizacją, filtr samoistnie się wyłączy. Dzięki temu uzyskujemy najwyższej jakości produkt końcowy, którym jest filtr do wody Bluewater Cleone Balance.

Bluewater Cleone przekrój urządzenia


Najnowocześniejszy filtr do wody

Filtr do wody Cleone Balance to urządzenie praktycznie bezobsługowe. Proces oczyszczania odbywa się samodzielnie, dzięki specjalnemu mikroprocesorowi z czujnikiem jakości wody, który kontroluje proces filtracji, mineralizacji wody oraz czyszczenia membrany. Dodatkowo Bluewater Cleone Balance wyposażony został w czujniki TDS umieszczone za i przed membraną, które na bieżąco analizują poziom czystości wody. Ultranowoczesnym elementem jest inteligentne płukanie, które usuwa zanieczyszczenia z siatki membrany i zapobiega zapchaniu. Możliwość zamontowania żarnika UV gwarantuje skuteczne zabijanie drobnoustrojów wodzie pitnej. Cleone Balance posiada też odświeżony wygląd, a w zestawie w standardzie znajduje się elegancka bateria ze stali szlachetnej.

Bluewater Cleone w jasnej kuchni pod zlewem


Wszystko pod kontrolą

Bluewater Cleone kobieta pijąca wodę

Idealny rozmiar

Filtr Bluewater Cleone Balance, dzięki swoim rozmiarom zmieści się niemal wszędzie. Jest to urządzenie niezwykle kompaktowe i nie zajmuje cennego miejsca w domu. Bez problemu zmieści się w szafce pod zlewem.

Bluewater Cleone uśmiechnięta kobieta

Ciągły dostęp do wody

Wydajność filtra Cleone - 190 litrów na dobę - zaspokaja potrzeby wszystkich domowników . W każdej chwili kiedy odkręcisz kran będziesz miał dostęp do krystalicznie czystej i pysznej wody.

Bluewater Cleone urządzenie

Bezobsługowa praca

Urządzenie pracuje praktycznie bezobsługowo. Samo oczyszcza wodę, płucze błonę osmotyczną i chroni filtr przed zalaniem. To wszystko dzięki specjalnemu mikroprocesorowi. Z Cleone nie musisz się niczym martwić, urządzenie zrobi wszystko za Ciebie, a ty możesz się zrelaksować.


Montaż wykonany przez profesjonalistów

Po zakupie Cleone Balance można zainstalować urządzenie samodzielnie. Istnieje jednak możliwość skorzystania z oferowanej przez nas usługi instalacji urządzenia przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów na terenie całej Polski. Chcąc mieć gwarancję, że filtr będzie odpowiednio podłączony konieczna jest instalacja przez serwisanta. Dzięki temu można zaoszczędzić na ewentualnych usterkach urządzenia możliwych po samodzielnym montażu.

Standardowy montaż wykonany przez naszych specjalistów trwa jedynie do 2h. Koszt podstawowego montażu filtra zaczyna się od 599 zł. Osobno doliczany jest koszt materiałów. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie, ponieważ potrzebny czas i części mogą się od siebie znacząco różnić w zależności od miejsca montażu. 

Decydując się na naszą ofertę instalacji urządzenia klient może mieć pewność, że urządzenie będzie w 100% prawidłowo zamontowane.

Bluewater Cleone Balance jest dostosowany do montażu w wielu miejscach - zawdzięcza to zgrabnym i niewielkim rozmiarom. Zmieści się nawet w szafce pod zlewem! Urządzenie jest na tyle wyjątkowe, że możemy zamontować filtr i zbiornik do wody w oddzielnych miejscach - np. filtr do wody może znajdować się pod zlewem, a zbiornik w zupełnie innej szafce. Na wszystkie pytania dotyczące montażu i nie tylko jesteśmy stale do Twojej dyspozycji.

Bluewater Cleone wymiary


Czekamy na Twój kontakt!

GoodAIR zadzwoń do nas


Zbiornik dostosowany do Twoich potrzeb

Filtry z systemem odwróconej osmozy potrzebują dodatkowego zbiornika, w którym będzie przechowywana oczyszczona woda. Dzięki temu rozwiązaniu krystalicznie czystą wodę masz zawsze pod ręką, o każdej porze dnia i nocy. Zbiorniki dostępne w naszej ofercie wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, które nie oddziałują na wodę zmagazynowaną w zbiorniku, pozostawiając ją nieskazitelnie czystą i smaczną!

W zestawie z filtrem Bluewater Cleone znajduje się zbiornik o objętości całkowitej 12 litrów i pojemności roboczej 6 litrów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy możliwość wymiany zbiornika na większą lub mniejszą pojemność. W naszej ofercie dostępne są zbiorniki 4, 8, 17, 18, 40, 80-litrowe. W celu dobrania zbiornika o innej pojemności prosimy o pozostawienie informacji w wiadomości podczas składania zamówienia.

Bluewater Cleone zbiornik

sprawdż tutaj - zbiorniki


Jedna bateria - wiele funkcji

Kiedy zdecydujesz się na zamontowanie filtra do wody ważnym elementem jest rozważenie dodatkowego zakupu baterii trójdrożnej. Kiedy chcesz mieć jedną baterię w kuchni zamiast dwóch - głównej + wylewki filtrowanej - i nie masz ochoty wiercić dziury w blacie, bateria trójdrożna jest świetnym rozwiązaniem. Pozwala ona na montaż pojedynczej baterii, bez konieczności dodatkowej wylewki, z uzyskaniem dostępu zarówno do wody czystej, jak również do wody bezpośrednio z sieci wodociągowej (osobno ciepłej i zimnej). Powodów, dlaczego warto zdecydować się na tą opcję jest wiele - brak konieczności korzystania z oczyszczonej wody, kiedy nie jest to potrzebne co mocno wpływa na żywotność filtra, nie trzeba montować drugiej wlewki czy wygoda użytkowania. Bardziej zaawansowanym rozwiązaniem jest bateria czterodrożna, która posiada dodatkowe podłączenia wody filtrowanej. Dzięki temu w jednej baterii możemy mieć wodę ciepłą i zimną oraz wodę filtrowaną w 2 wariantach (alkaliczną lub mineralizowaną).

Bluewater Cleone i srebrna bateria


Specjalistyczny serwis

Przez cały okres użytkowania Bluewater Cleone Balance będziemy opiekunem serwisowym Twojego urządzenia. Zakres oferty naszego serwisu technicznego obejmuje montowanie i uruchamianie urządzenia, przeglądy serwisowe oraz ewentualne naprawy. Regularne serwisy urządzenia zapewniają utrzymanie gwarancji i pewność, że filtr działa prawidłowo. Przegląd gwarancyjny należy robić co 4-6 miesięcy i trwa do 1 godziny. Obejmuje sprawdzanie wszystkich prawidłowości w urządzeniu, skuteczności i jakości jego pracy. Dodatkowo usługa serwisu oferuje wymianę filtrów.

GoodAIR napisz do nas


10 letnia GWARANCJA

Możesz przedłużyć gwarancję na swoje urządzenie Cleone Balance nawet do 10 lat! Zarejestruj urządzenie za pomocą tego linka i wydłuż swoją gwarancję na elementy elektryczne i elektroniczne aż do 36 miesięcy. Pozostałe komponenty filtra Cleone możesz objąć gwarancją aż na 10 lat! Pamiętaj, że gwarancja nie obejmuje elementów eksploatacyjnych takich jak wkłady wymienne, mineralizator czy membrana. Kluczowym elementem w celu aktywowania gwarancji są regularne serwisy co 4-6 miesięcy wykonywane przez autoryzowanego dystrybutora. Wszystkie serwisy urządzenia Bluewater Cleone muszą być wykonywane na oryginalnych częściach i wkładach Bluewater.

Bluewater Cleone zbliżenie


Co znajdziemy w zestawie Bluewater Cleone

W zestawie Bluewater Cleone znajduje się:

1. Filtr do wody pitnej Bluewater Cleone

2. Wysokiej jakości kran czystej wody ze szczotkowanej stali nierdzewnej

3. Zbiornik magazynujący wodę pitną

4. Wysokiej klasy mineralizator wody

5. Instrukcja obsługi w języku polskim

6. Karta gwarancyjna

7. Zestaw podłączeniowy

8. Instrukcja montażu i użytkowania

Bluewater Cleone w zestawie


Regularny serwis to podstawa

Stały dostęp do czystej, wolnej od wszelkich zanieczyszczeń wody to przede wszystkim zasługa regularnie wymienianych wkładów filtrujących. Kupując w zestawie zawsze wychodzi taniej, prościej i szybciej! Poniżej znajdują się specjalnie skomponowane zestawy do serwisu filtra do wody Bluwater Cleone Balance.

Zestaw filtrów wymiennych do pełnego, rocznego serwisu Bluwater Cleone

Zestaw filtrów wymiennych do półrocznego serwisu Bluewater Cleone


Filtr do wody Premium

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

Bluewater Cleone filtr do wody
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 6790,00zł 8690,00zł
Dodaj do koszyka