Najważniejsze informacje o produkcie
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Ostatnio dostępny: 21.06.2023

Opis

Aquaphor Trio Norma - filtr do wody o podwyższonym stopniu twardości

Filtr Aquaphor Trio Norma to urządzenie polecane szczególnie do wody o podwyższonym stopniu twardości. Uzdatniona woda posiada właściwości hipoalergiczne i antyoksydacyjne, ponieważ nie posiada żadnych zanieczyszczeń. Urządzenie wykorzystuje technologię mikrofiltracji za pomocą membran porowatych co pozwala na usunięcie zanieczyszczeń zawartych w wodzie wodociągowej. Za niewielką kwotę zakupu i niskie koszty eksploatacji otrzymujemy wysokiej jakości produkt o szybkości filtracji 2,5 l/min. Wydajność filtra wynosi 4000 litrów. Świetnie sprawdzi się w bardzo małej kuchni, ponieważ posiada niewielki, kompaktowy rozmiar.

AQUAPHOR TRIO NORMA filtr do wody


Korzyści z posiadanie filtra do wody Aquaphor Trio Norma

Sprawdź jak wiele możesz zyskać korzystając z filtra do wody Aquaphor Trio Norma. Popraw swój codzienny komfort i tym samym zadbaj o planetę!

AQUAPHOR TRIO NORMA dlaczego warto


Krystaliczna woda prosto z kranu

Aquaphor Trio Norma usuwa z wody chlor, metale ciężkie, pestycydy, produkty ropopochodne oraz pozostałe toksyny i alergeny, zachowuje też odpowiedni mineralny skład wody. Uzdatnianie zachodzi za pomocą następujących wkładów:

1. Wkład B510-03- dzięki swojej zwartej strukturze skutecznie usuwa z wody wszelkie zanieczyszczenia, związki organiczne, aktywny chlor i rozpuszczone żelazo (dwuwartościowe). Usuwa cząstki do 5 mikronów.

2. Wkład B510-02 - usuwa cząsteczki o wielkości do 3 mikronów, takie jak związki organiczne, aktywny chlor i metale ciężkie.

3. Wkład B510-07 -dogłębnie oczyszcza wodę, usuwając z niej wszelkie zanieczyszczenia oraz metale ciężkie. Usuwa cząsteczki o wielkości do 0,8 mikrona.

AQUAPHOR TRIO NORMA ludzie pijący wodę


Wygoda użytkowania

AQUAPHOR TRIO NORMA picie wody

Bezobsługowa praca

Filtr do wody Trio Norma działa praktycznie bezobsługowo. Samodzielnie zajmuje się procesem oczyszczania tak, żebyś nie musiał się niczym martwić. Urządzenie zrobi wszystko za Ciebie, a ty możesz się zrelaksować.

AQUAPHOR TRIO NORMA uśmiechnięta pani

Stały dostęp do wody

Duża wydajność urządzenia zaspokaja potrzeby wszystkich domowników . W każdej chwili kiedy odkręcisz kran będziesz miał dostęp do krystalicznie czystej i pysznej wody.

AQUAPHOR TRIO NORMA urządzenie

Duża wydajność

Urządzenie posiada dużą wydajność przy małym rozmiarze - 4000 litrów. Gwarantuje nam to stały dostęp do dużej ilości wody w domu.


Jedna bateria - wiele funkcji

Kiedy zdecydujesz się na zamontowanie filtra do wody ważnym elementem jest rozważenie dodatkowego zakupu baterii trójdrożnej. Kiedy chcesz mieć jedną baterię w kuchni zamiast dwóch - głównej + wylewki filtrowanej - i nie masz ochoty wiercić dziury w blacie, bateria trójdrożna jest świetnym rozwiązaniem. Pozwala ona na montaż pojedynczej baterii, bez konieczności dodatkowej wylewki, z uzyskaniem dostępu zarówno do wody czystej, jak również do wody bezpośrednio z sieci wodociągowej (osobno ciepłej i zimnej).

Powodów, dlaczego warto zdecydować się na tą opcję jest wiele - brak konieczności korzystania z oczyszczonej wody, kiedy nie jest to potrzebne co mocno wpływa na żywotność filtra, nie trzeba montować drugiej wlewki czy wygoda użytkowania. Bardziej zaawansowanym rozwiązaniem jest bateria czterodrożna, która posiada dodatkowe podłączenia wody filtrowanej. Dzięki temu w jednej baterii możemy mieć wodę ciepłą i zimną oraz wodę filtrowaną w 2 wariantach (alkaliczną lub mineralizowaną).

AQUAPHOR TRIO NORMA bateria


Co znajdziemy w zestawie Aquaphor Trio Norma

W zestawie Aquaphor Kryształ H znajduje się:

1. Wymienny wkład filtrujący B510-03

2. Wymienny wkład filtrujący B510-02

3. Wymienny wkład filtrujący B510-07

4. Głowica

5. Wężyk John Guest

6. Wężyk przyłączeniowy z tuleją stożkową

7. Przyłącze wody

8. Uszczelka

9. Klucz do odkręcania wkładów

10. Wylewka do czystej wody

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

Aquaphor Trio Norma filtr do wody
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 299,00zł 399,00zł