Najważniejsze informacje o produkcie
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:

Opis

Aquaphor RO-31 to najbardziej kompaktowy system odwróconej osmozy tej firmy i prawdopodobnie na całym rynku uzdatniaczy domowych. Oferuje skuteczność filtracji porównywalną do tej oferowanej przez duże urządzenia, ale w porównaniu do nich zajmuje niewiele miejsca i zmieści się nawet w ciasnej przestrzeni pod zlewem. Dołączony do systemu mineralizator wzbogaca wodę w odpowiednie ilości minerałów. Konstrukcja filtra pozwala na skuteczną pracę przy ciśnieniu od 1,5 do 6,5 atm.

Uzdatnianie wody przez Aquaphor RO-31

Aquaphor RO-31 uzdatnia wodę za pomocą czterech wkładów filtrujących, które usuwają z wody wszelkie zanieczyszczenia, zmniejszają jej twardość i wzbogacają ją w cenne składniki mineralne.

 1. K5 - filtr sedymentacyjny wykonany w 100% z polipropylenu, zatrzymuje brud i inne cząsteczki o wielkości 5 mikronów i większe. Wymiana co 3-6 miesiące.
 2. K2 - wkład filtrujący K-2 stworzony zgodnie z technologią bloków węglowych przy zastosowaniu włókna Aqualen i aktywnego węgla kokosowego, skutecznie usuwa związki organiczne, aktywny chlor i zanieczyszczenia do 3 mikronów. Włókno Aqualen jest jonowymienne i wraz ze zmodyfikowanymi selektywnymi związkami chelatującymi dogłębnie i skutecznie usuwa z wody metale ciężkie. Zawiera bezpieczne srebro w aktywnej formie jonowej. Wymiana co 3-6 miesiące.
 3. RO-100S - membrana osmotyczna, która niweluje większość zanieczyszczeń występujących w wodzie. Usuwa równie bakterie, wirusy i cysty oraz obniża nadmierną twardość wody. Wymiana co 18-24 miesiące.
 4. Wkład mineralizujący - służy do mineralizacji wody po membranie osmotycznej; wzbogaca wodę o cenne związki wapnia i magnezu.

Aquaphor RO-31 filtr wody

Taki system zapewnia czystą wodę, wolną od kamienia, chloru, związków organicznych, metali ciężkich, bakterii, wirusów, azotanów i azotynów. Korzystanie z uzdatnionej wody w urządzeniach gospodarstwa domowego (czajnik, żelazko, ekspres do kawy, nawilżacz powietrza itd.) chroni je przed kamieniem i przedłuża ich żywotność.

Włókna Aqualen w filtrze Aquaphor RO-31

Aqualen jest to rozwiązanie opatentowane przez firmę Aquaphor, które zwiększa skuteczność uzdatniania wody. Specjalne włókna jonowymienne zwiększają powierzchnię kontaktu wody z materiałem filtrującym nawet 42-krotnie! Aqualen umożliwia skuteczne usuwanie metali ciężkich z wody o dowolnym stopniu twardości, a dzięki zawartości aktywnego srebra zwiększa efektywność bakteriostatyczną filtra.

Czym Aquaphor RO-31 wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów?

Aquaphor RO-31 to prawdopodobnie najmniejszy system odwróconej osmozy na rynku domowych uzdatniaczy wody. Filtr usuwa z wody wszelkie zanieczyszczenia, zmiękcza ją i wzbogaca w minerały, a jednocześnie zajmuje bardzo mało miejsca. Ponadto dostępny jest w przystępnej cenie.

Filtr do wody Aquaphor RO-31

Co znajdziemy w zestawie Aqualen RO-31?

W skład zestawu Aquaphor RO-31 wchodzi:

  1. Wymienny wkład filtrujący K5
  2. Wymienny wkład filtrujący K2
  3. Wymienna membrana RO-100S (100gpd)
  4. Mineralizator
  5. Dzbanek magazynujący wodę
  6. Pływak
  7. Głowica
  8. Wężyk JG
  9. Końcówka wężyka
  10. Przyłącze wody
  11. Obejma odpływu wody do kanalizacji
  12. Korki serwisowe

Filtr do wody Aquaphor RO-31 zestaw

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Szacowany roczny koszt filtrów: 450 zł
  Szerokość: 26.5 cm
  Głębokość: 10 cm
  Wysokość: 36.5 cm
  Żywotność wkładów: 3-6 m-cy
  Typ produktu: Filtr do wody
  Rodzaj kranika: Pojedynczy
  Ilość stopni filtracji: 3
Aquaphor RO-31 filtr do wody
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 735,99zł 989,99zł