Najważniejsze informacje o produkcie
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Ostatnio dostępny: 06.04.2022

Opis

Aquaphor RO-202S to kompaktowy filtr odwróconej osmozy z wbudowaną pompą oraz zbiornikiem, który pomieści nawet 5 litrów zapasu czystej wody. Urządzenie nie tylko usuwa wszelkie zanieczyszczenia, ale również mineralizuje wodę, zapewniając optymalne stężenie wapnia i magnezu. Pomimo wbudowanego zbiornika i kilkustopniowej filtracji, Aquaphor nie zajmuje dużo miejsca i bez trudu zmieści się w szafce pod zlewem.

Filtr do wody Aquaphor to gwarancja krystalicznie czystej, zdrowej wody w kranie, niezależnie od jakości wody dostarczanej przez wodociągi.

Wydajny i kompaktowy filtr do wody Aquaphor RO-202S

Filtr do wody Aquaphor RO-202S

Filtr Aquaphor wyróżnia się wśród innych swoim kompaktowym rozmiarem. Jego obudowa jest bardzo wąska, a mimo to w jej wnętrzu poza filtrami umieszczono jeszcze zbiornik na wodę, który inne filtry odwróconej osmozy posiadają na zewnątrz. Dzięki temu zajmuje mało miejsca i bez problemu zmieści się w niewielkiej szafce pod zlewem. Ponadto możliwe jest podłączenie DWM-202S do zewnętrznych odbiorników wody, takich jak ekspresy do kawy czy kostkarki lodu.

Filtracja wody w Aquaphor RO-202S

Filtr Aquaphor RO-202S usuwa z wody wszelkie szkodliwe związki i zanieczyszczenia, w tym m.in. chlor, związki organiczne, metale ciężkie, azotyny, azotany, bakterie i wirusy. Chociaż już sama membrana osmotyczna jest w stanie zatrzymać praktycznie wszystkie związki znajdujące się w wodzie, to filtracja odbywa się trzystopniowo: najpierw ma miejsce oczyszczenie wstępne, następnie filtracja osmotyczna a na koniec mineralizacja. Gwarantuje to nie tylko najlepszą jakość uzdatniania wody, ale również chroni membranę przed zbyt szybkim zużyciem. Filtr RO-202s składa się z 4 elementów poprawiających jakość wody:

Filtr do wody Aquaphor RO-202S

 1. K5 - jest to filtr mechaniczny, który oczyszcza wodę z osadów mechanicznych, nalotów, mułu z dokładnością do 5 mikronów. Wymienia się go raz na 3-6 miesięcy za cenę 58,99 zł.
 2. K2 - filtr węglowy i mechaniczny w jednym, który eliminuje obecne w wodzie związki, takie jak chlor (dokładność 3 mikrony). Zastosowane w tym filtrze złoże Aqualen zawiera specjalne drobiny srebra, które uniemożliwiają rozwój bakteriom. Wymienia się go raz na 3-6 miesięcy, cena 79,99 zł.
 3. RO100-S - najważniejszy etap filtracji wody, czyli membrana osmotyczna. To tutaj zachodzi proces odwróconej osmozy, który umożliwia pozbycie się zanieczyszczeń z dokładnością do 0,0005 mikrona. Membrana całkowicie oczyszcza wodę z bakterii, wirusów i pierwiastków takich jak ołów, mangan czy rtęć. Membranę należy wymienić na nową po 18-24 miesiącach, a jej cena wynosi 299,99 zł.
 4. K7M - jest to mineralizator dolomitowy oraz węgiel szlifujący, przez który woda przepływa dopiero po całkowitym oczyszczeniu. Na tym etapie woda wzbogacana jest o cenne składniki mineralne - magnez, wapń i potas. Ponieważ woda przepływa przez mineralizator dwukrotnie, końcowo posiada skład i stopień mineralizacji zbliżony do wody butelkowanej. Mineralizator podlega wymianie raz w roku 89,99 zł.

Woda oczyszczona przez filtr Aquaphor jest całkowicie miękka i dobrze zmineralizowana, a co za tym idzie - bezpieczna zarówno dla naszego zdrowia, jak i dla urządzeń gospodarstwa domowego (czajniki, krany itp.).

Obsługa filtra do wody Aquaphor RO-202S

Aquaphor RO-202S to urządzenie praktycznie bezobsługowe. Nawet jego instalacja jest prosta i szybka. Nie trzeba pamiętać o wymianie wkładów filtra, ponieważ urządzenie nas o tym poinformuje we właściwym czasie. Wymiana wkładów zajmuje dosłownie minutę, a płukanie po wymianie wykonujemy za pomocą jednego przycisku. Zamontowania w filtrze Aquaphor specjalna pompa zapewnia stabilną pracę nawet przy 0,9 bar, dlatego nie musisz martwić się o ciśnienie w instalacji.

Filtr do wody Aquaphor RO-202S

Czym filtr Aquaphor RO-202S wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów?

Filtr osmotyczny do wody Aquaphor RO-202S to urządzenie wydajne i kompaktowe, które dostarcza krystalicznie czystą wodę, bogatą w cenne minerały. Dzięki wbudowanemu zbiornikowi na wodę bez problemu zmieści się w szafce pod zlewem, a jego instalacja będzie prosta i szybka. To wyjątkowe urządzenie, które zapewnia stały dostęp do zdrowej wody przy jednocześnie niskich kosztach zakupu i eksploatacji.

Co znajdziemy w zestawie Aquaphor RO-202S?

W skład zestawu razem z urządzeniem Aquaphor RO-202S znajduje się:

 1. Wymienny wkład filtrujący K5
 2. Wymienny wkład filtrujący K2
 3. Wymienny mineralizator wkład filtrujący K7M
 4. RO-100 (100 GPD) wymienna, bardzo wydajna membrana
 5. Obudowa
 6. Wężyk John Guest
 7. Przyłącze wody
 8. Wylewka/kran czystej wody
 9. Obejma odpływu wody do kanalizacji
 10. Korki serwisowe

Urządzenie dostępne jest pełną, dwuletnią gwarancją.

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  • -
   Zosia,
   16.02.2022 napisał:
   Dzięki urządzeniu wreszcie wiem, jaką wodę piję. Nie mówię tutaj już o tym, że w ten sposób ratujemy przyrodę przed zalewaniem plastiku, ale o tym, że mamy bez problemu dostęp do czystej wody. Wszystko lepiej smakuje na takiej wodzie, zupa, kawa z ekspresu czy herbata.
   Ocena opinii: 0

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Waga urządzenia: 12 kg
  Szacowany roczny koszt filtrów: 820 zł
  Zasilanie: 100 - 240 V / 50 Hz
  Ciśnienie robocze: 0.9-6.3 bar
  Wydajność na godzinę: 15.2 l/h
  Min temperatura wody: 5 ℃
  Max temperatura wody: 38 ℃
  Przyłącze do instalacji: 1/2 cal
  Czujniki: żywotność wkładów
  Funkcje: przypomnienie o wymianie wkładów
  Szerokość: 19.5 cm
  Głębokość: 41.1 cm
  Wysokość: 48.6 cm
  Pojemność zbiornika na wodę: 5 litry
  Żywotność wkładów: 6 m-cy
  Żywotność membrany: 1.5-2 lat
  Typ produktu: Filtr do wody
  Rodzaj kranika: Pojedynczy
  Ilość stopni filtracji: 4
Aquaphor RO-202S filtr do wody
Ocena klientów:
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 2499,00zł 3399,00zł