Najważniejsze informacje o produkcie
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:

Opis

Aquaphor Morion RO-102S - wydajny filtr do wody

Aquaphor Morion jest efektem prawdziwej rewolucji w dziedzinie uzdatniania wody pitnej. Wyposażony został w ulepszony system odwróconej osmozy, wspomagany za pomocą dodatkowych filtrów oraz mineralizatora. Odwrócona osmoza jest metodą filtracji polegającą na przepływie pod ciśnieniem wody przez specjalną membranę, przepuszczającą cząsteczki wody i całkowicie zatrzymującą rozpuszczone w niej zanieczyszczenia. Membrana osmotyczna posiadająca otwory o wielkości 0,0005 mikrona usunie nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń. Na tle innych urządzeń wyróżnia go kompaktowy rozmiar oraz praca przy bardzo niskim ciśnieniu. Obie te cechy możliwe są dzięki wbudowanemu zbiornikowi na wodę. W wersji RO-102S filtr Morion posiada jeszcze większą wydajność - wynosi ona aż 15,6 litra na godzinę!


Co zyskasz z filtrem do Aquaphor Morion RO-102S

Sprawdź jak wiele możesz zyskać korzystając z filtra do wody Aquaphor Morion RO-102S. Popraw swój codzienny komfort i tym samym zadbaj o planetę!

Fkorzyści


Jaki jest Aquaphor Morion RO-102S

190 L WODY

KOMPAKTOWY ROZMIAR

PŁUKANIE MEMBRAN

SKUTECZNE OCZYSZCZANIE

ZABEZPIECZENIE PRZED ZALANIEM

PROSTA OBSŁUGA

ZINTEGROWANA POMPA

OSZCZĘDNE URZĄDZENIE

BEZAWARYJNA PRACA

UNIWERSALNY DESIGN

MADE IN SWEDEN

WBUDOWANY ZBIORNIK


Proces oczyszczania wody w filtrze Morion RO-102S

Działanie filtra do wody Aquaphor Morion opiera się przede wszystkim na przenikaniu cząstek wody przez membranę osmotyczną, co odbywa się pod ciśnieniem przewyższającym ciśnienie atmosferyczne. Membrana wspomagana jest przez filtry wstępne oraz mineralizator. Cały proces odbywa się następująco:

1. Filtracja sedymentacyjna (wkład K5) - pierwszy filtr ma za zadanie oczyścić wstępnie wodę z brudu i wszelkich cząstek stałych o wielkości 5 mikrometrów lub większych. Wymiana wkładu sedymentacyjnego konieczna jest co 3-4 miesiące.

2. Wstępne oczyszczanie wody (wkład K2) - następny wkład usuwa mikroskopijne zanieczyszczeń o wielkości do 3 mikrometrów. Wkład należy wymienić po 3-4 miesiącach pracy.

3. Membrana osmotyczna (membrana RO-50S) - trzeci etap należy do najważniejszych i odbywa się przy udziale membrany osmotycznej. Jest to serce urządzenia i właśnie dzięki niej możliwe jest przeprowadzenie procesu odwróconej osmozy. Membrana nie przepuści nic poza czystą wodą, która przepływa dalej na wkład mineralizujący. Brudna zaś trafia do kanalizacji. Żywotność membrany wynosi nawet 18 do 24 miesięcy.

4. Mineralizacja (wkład K7M) -na koniec woda wzbogacana jest o cenne składniki mineralne (wapń i magnez). W filtrze Aquaphor Morion zastosowano technologię Double Way, która zapewnia dwukrotny kontakt wody z wkładem mineralizującym K7M. Kontakt następuje pomiędzy membraną osmotyczną a zbiornikiem oraz pomiędzy zbiornikiem i wylewką. Mineralizator należy wymieniać co 12 miesięcy.


Bądź EKO

Statystyczny dorosły Polak konsumuje w ciągu dnia od 2.5 do 3 litrów wody pitnej. Specjaliści szacują, że przekłada się to na produkcję 1.5 kilogramów plastikowych odpadów miesięcznie na jedną osobę. Zainstalowanie filtra wody i używanie wielorazowych pojemników na napoje może zmniejszyć liczbę tych odpadów niemal do zera! Naszą misją jest zainstalowanie filtra wody w każdym polskim domu. Niech plastik przejdzie do historii!

Od teraz możesz mieć źródło krystalicznie czystej wody na wyciągnięcie ręki, prosto z kranu w kuchni!


Wygoda użytkowania

Sharp FP-J60EU-W filtracja powietrza

Bezobsługowa praca

Filtr do wody Morion 102S działa praktycznie bezobsługowo. Samodzielnie zajmuje się procesem oczyszczania tak, żebyś nie musiał się niczym martwić. Urządzenie zrobi wszystko za Ciebie, a ty możesz się zrelaksować.

Sharp FP-J60EU-W panel kontrolny

Stały dostęp do wody

Duża wydajność urządzenia zaspokaja potrzeby wszystkich domowników . W każdej chwili kiedy odkręcisz kran będziesz miał dostęp do krystalicznie czystej i pysznej wody.

Sharp FP-J60EU-W ponadczasowy design

Wbudowany zbiornik

Urządzenie posiada wbudowany zbiornik kumulacyjny, dzięki któremu zaoszczędzisz masę miejsca. Zmieści się nawet w małej szafce pod zlewem.


Jedna bateria - wiele funkcji

Kiedy zdecydujesz się na zamontowanie filtra do wody ważnym elementem jest rozważenie dodatkowego zakupu baterii trójdrożnej. Kiedy chcesz mieć jedną baterię w kuchni zamiast dwóch - głównej + wylewki filtrowanej - i nie masz ochoty wiercić dziury w blacie, bateria trójdrożna jest świetnym rozwiązaniem. Pozwala ona na montaż pojedynczej baterii, bez konieczności dodatkowej wylewki, z uzyskaniem dostępu zarówno do wody czystej, jak również do wody bezpośrednio z sieci wodociągowej (osobno ciepłej i zimnej).

Powodów, dlaczego warto zdecydować się na tą opcję jest wiele - brak konieczności korzystania z oczyszczonej wody, kiedy nie jest to potrzebne co mocno wpływa na żywotność filtra, nie trzeba montować drugiej wlewki czy wygoda użytkowania. Bardziej zaawansowanym rozwiązaniem jest bateria czterodrożna, która posiada dodatkowe podłączenia wody filtrowanej. Dzięki temu w jednej baterii możemy mieć wodę ciepłą i zimną oraz wodę filtrowaną w 2 wariantach (alkaliczną lub mineralizowaną).

10 lat gwarancji


Wbudowany zbiornik kumulacyjny

Jako jeden z nielicznych filtrów do wody na rynku, Aquaphor Morion RO-102S posiada wbudowany zbiornik kumulacyjny na wodę. Niesie to ze sobą kilka korzyści. Najbardziej widoczną z nich jest kompaktowy rozmiar urządzenia, dzięki czemu możemy zamontować filtr w praktycznie każdej szafce kuchennej (pod warunkiem doprowadzenia wężyków podłączających do kranu). Model RO-102S świetnie nadaje się więc do niewielkich kuchni i ciasnych przestrzeni. Drugą, mniej oczywistą zaletą wbudowanego zbiornika na wodę jest możliwość pracy przy bardzo niskim ciśnieniu. Aquaphor Morion RO-102S do prawidłowego działania potrzebuje zaledwie 2 atmosfer. Ponadto budowa zbiornika pomaga zaoszczędzić nawet 50% zużywanej wody.


Podsumowanie

Filtr do wody Aquaphor Morion RO-102S Black Edition to urządzenie jest wygodne, kompaktowe i niesamowicie skuteczne. Łączy najwyższą jakość uzdatniania wody przy niskim odrzucie wody brudnej, a ponadto może pracować przy ciśnieniu dużo niższym niż w przypadku klasycznych systemów odwróconej osmozy. Ponadto dostępny jest w przystępnej cenie, a koszty eksploatacji są przyjazne dla domowego budżetu.


Co znajdziemy w zestawie Aquaphor Morion RO-102S

W zestawie Aquaphor Morion 102-S znajduje się:

1. Obudowa filtra ze zbiornikiem kumulacyjnym

2. Filtr wstępny K2

3. Membranę osmotyczną RO-50S

4. Filtr mineralizujący K7M

5. Korpus

6. Wężyki podłączeniowe

2. Przyłącze wody

3. Obejma odpływu wody do kanalizacji

4. Korek serwisowy


Regularny serwis to podstawa

Stały dostęp do czystej, wolnej od wszelkich zanieczyszczeń wody to przede wszystkim zasługa regularnie wymienianych wkładów filtrujących. Kupując w zestawie zawsze wychodzi taniej, prościej i szybciej! Poniżej znajdują się specjalnie skomponowane zestawy do serwisu filtra do wody Aquaphor Morion RO-102S.

Zestaw filtrów wymiennych do pełnego, rocznego serwisu Aquaphor Morion RO-102S

Zestaw filtrów wymiennych do półrocznego serwisu Aquaphor Morion RO-102S

Zestaw filtrów wymiennych do małego serwisu (co 3-6 m-cy) Aquaphor Morion RO-102S


Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

Aquaphor Morion RO-102S Black Edition filtr do wody
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 1690,00zł 1999,00zł