Najważniejsze informacje o produkcie
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:

Opis

Aquaphor Kryształ Solo - filtr wody do mieszkania

Filtr Aquaphor Kryształ Solo to najmniejszy filtr kuchenny z oddzielną wylewką na czystą wodę. Zajmuje tak mało przestrzeni, że doskonale sprawdzi się we wszystkich ciasnych i trudno dostępnych miejscach. Jest to też ciekawe rozwiązanie dla osób, które chcą spróbować filtrowanej wody przez zakupem bardziej zaawansowanego i drogiego urządzenia. Urządzenie wykorzystuje technologię mikrofiltracji za pomocą membran porowatych co pozwala na usunięcie zanieczyszczeń zawartych w wodzie wodociągowej. Pomimo małych rozmiarów Kryształ Solo doskonale radzi sobie z usuwaniem wszelkich zanieczyszczeń o wielkości do 3 um.

AQUAPHOR KRYSZTAŁ SOLO filtr do wody


Zalety filtra do wody Aquaphor Kryształ Solo

Sprawdź jak wiele możesz zyskać korzystając z filtra do wody Aquaphor Kryształ Solo. Popraw swój codzienny komfort i tym samym zadbaj o planetę!

AQUAPHOR KRYSZTAŁ SOLO dlaczego warto


Proces oczyszczania wody w filtrze Kryształ Solo

Filtr do wody Aquaphor Kryształ Solo korzysta z wkładu filtrującego K2, który zbudowany został z bloków aktywnego węgla kokosowego przy zastosowaniu włókna Aqualen. Gwarantuje on możliwość skutecznego oczyszczania wody, eliminując z niej nawet najdorodniejsze zanieczyszczenia. Całość wzbogacono bezpiecznym srebrem w aktywnej formie jonowej. Takie połączenie gwarantuje skuteczne usuwanie zanieczyszczeń, takich jak metale ciężkie, chlor, rdza czy związki organiczne. Szybkość filtracji wkładu w Aquaphor Kryształ Solo wynosi 1,6 l/min, a jego żywotność ok. 3-6 miesięcy.

AQUAPHOR KRYSZTAŁ SOLO ludzie pijący wodę


Wygoda użytkowania

AQUAPHOR KRYSZTAŁ SOLO picie wody

Bezobsługowa praca

Filtr do wody Kryształ Solo działa praktycznie bezobsługowo. Samodzielnie zajmuje się procesem oczyszczania tak, żebyś nie musiał się niczym martwić. Urządzenie zrobi wszystko za Ciebie, a ty możesz się zrelaksować.

AQUAPHOR KRYSZTAŁ SOLO uśmiechnięta pani

Stały dostęp do wody

Duża wydajność urządzenia zaspokaja potrzeby wszystkich domowników . W każdej chwili kiedy odkręcisz kran będziesz miał dostęp do krystalicznie czystej i pysznej wody.

AQUAPHOR KRYSZTAŁ SOLO urządzenie

Mały i kompaktowy rozmiar

Kryształ Solo jest najmniejszym filtrem do wody firmy Aquaphor. Dzięki temu urządzenie zmieści się praktycznie wszędzie i nie ma potrzeby zagospodarowywania przestrzeni w domu.


Jedna bateria - wiele funkcji

Kiedy zdecydujesz się na zamontowanie filtra do wody ważnym elementem jest rozważenie dodatkowego zakupu baterii trójdrożnej. Kiedy chcesz mieć jedną baterię w kuchni zamiast dwóch - głównej + wylewki filtrowanej - i nie masz ochoty wiercić dziury w blacie, bateria trójdrożna jest świetnym rozwiązaniem. Pozwala ona na montaż pojedynczej baterii, bez konieczności dodatkowej wylewki, z uzyskaniem dostępu zarówno do wody czystej, jak również do wody bezpośrednio z sieci wodociągowej (osobno ciepłej i zimnej).

Powodów, dlaczego warto zdecydować się na tą opcję jest wiele - brak konieczności korzystania z oczyszczonej wody, kiedy nie jest to potrzebne co mocno wpływa na żywotność filtra, nie trzeba montować drugiej wlewki czy wygoda użytkowania. Bardziej zaawansowanym rozwiązaniem jest bateria czterodrożna, która posiada dodatkowe podłączenia wody filtrowanej. Dzięki temu w jednej baterii możemy mieć wodę ciepłą i zimną oraz wodę filtrowaną w 2 wariantach (alkaliczną lub mineralizowaną).

AQUAPHOR KRYSZTAŁ SOLO bateria


Co znajdziemy w zestawie Aquaphor Morion RO-202S

W zestawie Aquaphor Morion RO-202S znajduje się:

1. Wymienny wkład filtrujący K2

2. Głowica

3. Wężyk John Guest

4. Wężyk przyłączeniowy z tuleją stożkową

5. Przyłącze wody

6. Wylewka do czystej wody

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Opinie

  Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
 • Dane techniczne

  Waga urządzenia: 1.2 kg
  Szacowany roczny koszt filtrów: 160 zł
  Ciśnienie robocze: 6 bar
  Wydajność na godzinę: 96 l/h
  Min temperatura wody: 2 ℃
  Max temperatura wody: 40 ℃
  Szerokość: 8.1 cm
  Wysokość: 31 cm
  Pojemność zbiornika na wodę: Bez zbiornika
  Żywotność wkładów: 3-6 m-cy
  Typ produktu: Filtr do wody
  Rodzaj kranika: Pojedynczy
  Ilość stopni filtracji: 1
  Typ filtracji: Mikrofiltracja
Aquaphor Kryształ Solo filtr do wody
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 299,00zł 379,99zł