Najważniejsze informacje o produkcie

gofygify

Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:

Opis

Aquaphor Kryształ Solo - filtr wody do mieszkania

Filtr Aquaphor Kryształ Solo to najmniejszy filtr kuchenny z oddzielną wylewką na czystą wodę. Zajmuje tak mało przestrzeni, że doskonale sprawdzi się we wszystkich ciasnych i trudno dostępnych miejscach. Jest to też ciekawe rozwiązanie dla osób, które chcą spróbować filtrowanej wody przez zakupem bardziej zaawansowanego i drogiego urządzenia. Urządzenie wykorzystuje technologię mikrofiltracji za pomocą membran porowatych co pozwala na usunięcie zanieczyszczeń zawartych w wodzie wodociągowej. Pomimo małych rozmiarów Kryształ Solo doskonale radzi sobie z usuwaniem wszelkich zanieczyszczeń o wielkości do 3 um.


Zalety filtra do wody Aquaphor Kryształ Solo

Sprawdź jak wiele możesz zyskać korzystając z filtra do wody Aquaphor Kryształ Solo. Popraw swój codzienny komfort i tym samym zadbaj o planetę!

Fkorzyści


Jaki jest Aquaphor Krształ Solo?

190 L WODY

KOMPAKTOWY ROZMIAR

PŁUKANIE MEMBRAN

SKUTECZNE OCZYSZCZANIE

ZABEZPIECZENIE PRZED ZALANIEM

PROSTA OBSŁUGA

ZINTEGROWANA POMPA

OSZCZĘDNE URZĄDZENIE

BEZAWARYJNA PRACA

WZBOGACENIE FILTRA SREBREM


Proces oczyszczania wody w filtrze Kryształ Solo

Filtr do wody Aquaphor Kryształ Solo korzysta z wkładu filtrującego K2, który zbudowany został z bloków aktywnego węgla kokosowego przy zastosowaniu włókna Aqualen. Gwarantuje on możliwość skutecznego oczyszczania wody, eliminując z niej nawet najdorodniejsze zanieczyszczenia. Całość wzbogacono bezpiecznym srebrem w aktywnej formie jonowej. Takie połączenie gwarantuje skuteczne usuwanie zanieczyszczeń, takich jak metale ciężkie, chlor, rdza czy związki organiczne. Szybkość filtracji wkładu w Aquaphor Kryształ Solo wynosi 1,6 l/min, a jego żywotność ok. 3-6 miesięcy.


Bądź EKO

Statystyczny dorosły Polak konsumuje w ciągu dnia od 2.5 do 3 litrów wody pitnej. Specjaliści szacują, że przekłada się to na produkcję 1.5 kilogramów plastikowych odpadów miesięcznie na jedną osobę. Zainstalowanie filtra wody i używanie wielorazowych pojemników na napoje może zmniejszyć liczbę tych odpadów niemal do zera! Naszą misją jest zainstalowanie filtra wody w każdym polskim domu. Niech plastik przejdzie do historii!

Od teraz możesz mieć źródło krystalicznie czystej wody na wyciągnięcie ręki, prosto z kranu w kuchni!


Wygoda użytkowania

Komfort

Bezobsługowa praca

Filtr do wody Kryształ Solo działa praktycznie bezobsługowo. Samodzielnie zajmuje się procesem oczyszczania tak, żebyś nie musiał się niczym martwić. Urządzenie zrobi wszystko za Ciebie, a ty możesz się zrelaksować.

komfort

Stały dostęp do wody

Duża wydajność urządzenia zaspokaja potrzeby wszystkich domowników . W każdej chwili kiedy odkręcisz kran będziesz miał dostęp do krystalicznie czystej i pysznej wody.

komfort

Mały i kompaktowy rozmiar

Kryształ Solo jest najmniejszym filtrem do wody firmy Aquaphor. Dzięki temu urządzenie zmieści się praktycznie wszędzie i nie ma potrzeby zagospodarowywania przestrzeni w domu.


Jedna bateria - wiele funkcji

Filtr do wody Bluewater Cleone

Kiedy zdecydujesz się na zamontowanie filtra do wody ważnym elementem jest rozważenie dodatkowego zakupu baterii trójdrożnej. Kiedy chcesz mieć jedną baterię w kuchni zamiast dwóch - głównej + wylewki filtrowanej - i nie masz ochoty wiercić dziury w blacie, bateria trójdrożna jest świetnym rozwiązaniem. Pozwala ona na montaż pojedynczej baterii, bez konieczności dodatkowej wylewki, z uzyskaniem dostępu zarówno do wody czystej, jak również do wody bezpośrednio z sieci wodociągowej (osobno ciepłej i zimnej).

Powodów, dlaczego warto zdecydować się na tą opcję jest wiele - brak konieczności korzystania z oczyszczonej wody, kiedy nie jest to potrzebne co mocno wpływa na żywotność filtra, nie trzeba montować drugiej wlewki czy wygoda użytkowania. Bardziej zaawansowanym rozwiązaniem jest bateria czterodrożna, która posiada dodatkowe podłączenia wody filtrowanej. Dzięki temu w jednej baterii możemy mieć wodę ciepłą i zimną oraz wodę filtrowaną w 2 wariantach (alkaliczną lub mineralizowaną).


Co znajdziemy w zestawie Aquaphor Morion RO-202S

W zestawie Aquaphor Morion RO-202S znajduje się:

1. Wymienny wkład filtrujący K2

2. Głowica

3. Wężyk John Guest

4. Wężyk przyłączeniowy z tuleją stożkową

5. Przyłącze wody

6. Wylewka do czystej wody


Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Opinie

  Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
 • Dane techniczne

  Waga urządzenia: 1.2 kg
  Szacowany roczny koszt filtrów: 160 zł
  Ciśnienie robocze: 6 bar
  Wydajność na godzinę: 96 l/h
  Min temperatura wody: 2 ℃
  Max temperatura wody: 40 ℃
  Szerokość: 8.1 cm
  Wysokość: 31 cm
  Żywotność wkładów: 3-6 m-cy
  Typ produktu: Filtr do wody
  Rodzaj kranika: Pojedynczy
  Ilość stopni filtracji: 1
  Typ filtracji: mikrofiltracja
Aquaphor Kryształ Solo filtr do wody
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 299,00zł 379,99zł