Najważniejsze informacje o produkcie
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Ostatnio dostępny: 08.11.2021

Opis

Aquaphor Faworyt to ulubieniec nie tylko z nazwy; wybierany jest zarówno do domków jednorodzinnych, jak i do kawiarni, szkół czy niewielkich restauracji. Cechuje go połączenie bardzo dużej wydajności z niewielkim rozmiarem i wyjątkowym designem. Dzięki szybkiej filtracji produkuje aż 2,5 l wody na minutę, gwarantując stały dostęp do czystej, zdrowej i smacznej wody. Bez problemu zmieści się pod zlewem oraz w każdej innej, niewielkiej szafce kuchennej.

Niezawodna obudowa ze stali nierdzewnej w Aquaphor Faworyt

Aquaphor Faworyt jest prawdopodobnie jedynym domowym filtrem do wody, który może pochwalić się elegancką i trwałą obudową ze stali nierdzewnej. Materiał ten został wybrany nie bez powodu - stal nierdzewna chroni urządzenie przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi, ponadto wytrzymuje ciśnienie równe nawet 20 atm! Faworyt może pracować nawet w ciepłych i wilgotnych miejscach, a producent zapewnia 10-letnią gwarancję na obudowę. Ciężko nie zwrócić też uwagi na aspekt estetyczny - filtr do wody Aquaphor Faworyt prezentuje się wręcz świetnie. Obudowa wykonana ze stali zamiast plastiku nadaje mu elegancki, minimalistyczny i surowy wygląd. Świetnie sprawdzi się w nowoczesnych oraz industrialnych wnętrzach.

Filtr do wody Aquaphor Faworyt

Uzdatnianie wody przez filtr Aquaphor Faworyt

Filtr Aquaphor Faworyt uzdatnia wodę za pomocą wkładu filtrującego B150, który składa się z dwóch współosiowo położonych bloków węglowych o różnym stopniu porowatości, wzbogaconym sorbentem jonowymiennym Aqualen. Dzięki tej specjalnej budowie, filtr zatrzymuje praktycznie wszystkie zanieczyszczenia, zarówno mechaniczne, jak i chemiczne. Faworyt zatrzymuje więc m.in. piasek, rdzę, osady, chlor, ołów i związki organiczne. Cząstki zatrzymywane przez wkład filtrujący są tak maleńkie, że ich średnica osiąga nawet mniej niż 1 mikrometr. Konstrukcja filtra Aquaphor Faworyt umożliwia prostą i szybką wymianę wkładu B150, która konieczna jest tylko raz na 18 miesięcy.

Filtr do wody Aquaphor Faworyt

Czym Aquaphor Faworyt wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów?

Filtr do wody Aquaphor Faworyt wyróżnia się już na pierwszy rzut oka swoim nietuzinkowym wyglądem. Jest to model doskonały dla miłośników niebanalnego designu. Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie jest praktyczne i uniwersalne, a zamontować je można nawet w trudno dostępnym miejscu. Faworyt to gwarancja czystej, zdrowej wody za przystępną cenę.

Co znajdziemy w zestawie Aquaphor Faworyt?

W zestawie z filtrem do wody Aquaphor Faworyt znajduje się:

  1. obudowa,
  2. wymienny wkład filtrujący B150,
  3. przyłacze wody,
  4. uszczelka,
  5. wylewka/kran czystej wody,
  6. wężyk John Guest.

Filtr do wody Aquaphor Faworyt

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

Aquaphor Faworyt filtr do wody
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 549,00zł 729,00zł