Najważniejsze informacje o produkcie

gofygify

Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Ostatnio dostępny: 05.10.2022

Opis

Aquaphor Faworyt - filtr do domku jednorodzinnego, kawiarni lub małej restauracji

Aquaphor Faworyt to ulubieniec nie tylko z nazwy - wybierany jest zarówno do domków jednorodzinnych, jak i do kawiarni, szkół czy niewielkich restauracji. Cechuje go połączenie bardzo dużej wydajności z niewielkim rozmiarem i wyjątkowym designem. Dzięki szybkiej filtracji produkuje aż 2,5 l wody na minutę, gwarantując stały dostęp do czystej, zdrowej i smacznej wody. Urządzenie wykorzystuje technologię mikrofiltracji za pomocą membran porowatych co pozwala na usunięcie zanieczyszczeń zawartych w wodzie wodociągowej. Wydajność filtra wynosi aż 12000 litrów! Bez problemu zmieści się pod zlewem oraz w każdej innej, niewielkiej szafce kuchennej.


Co zyskasz z filtrem do wody Faworyt

Sprawdź jak wiele możesz zyskać korzystając z filtra do wody Faworyt. Popraw swój codzienny komfort i tym samym zadbaj o planetę.

Fkorzyści


Co charakteryzuje filtr do wody Faworyt?

190 L WODY

KOMPAKTOWY ROZMIAR

PŁUKANIE MEMBRAN

SKUTECZNE OCZYSZCZANIE

ZABEZPIECZENIE PRZED ZALANIEM

PROSTA OBSŁUGA

ZINTEGROWANA POMPA

OSZCZĘDNE URZĄDZENIE

BEZAWARYJNA PRACA

UNIWERSALNY DESIGN

MADE IN SWEDEN

OBUDOWA ZE STALI NIEZRDZEWNEJ


Krystaliczna woda pod ręką

Filtr Aquaphor Faworyt uzdatnia wodę za pomocą wkładu filtrującego B150, który składa się z dwóch współosiowo położonych bloków węglowych o różnym stopniu porowatości, wzbogaconym sorbentem jonowymiennym Aqualen. Gwarantuje on możliwość skutecznego oczyszczania wody, eliminując z niej nawet najdorodniejsze zanieczyszczenia. Dzięki tej specjalnej budowie, filtr zatrzymuje praktycznie wszystkie zanieczyszczenia, zarówno mechaniczne, jak i chemiczne. Faworyt zatrzymuje więc m.in. piasek, rdzę, osady, chlor, ołów i związki organiczne. Cząstki zatrzymywane przez wkład filtrujący są tak maleńkie, że ich średnica osiąga nawet mniej niż 1 mikrometr. Konstrukcja filtra Aquaphor Faworyt umożliwia prostą i szybką wymianę wkładu B150.


Postaw na EKO!

Statystyczny dorosły Polak konsumuje w ciągu dnia od 2.5 do 3 litrów wody pitnej. Specjaliści szacują, że przekłada się to na produkcję 1.5 kilogramów plastikowych odpadów miesięcznie na jedną osobę. Zainstalowanie filtra wody i używanie wielorazowych pojemników na napoje może zmniejszyć liczbę tych odpadów niemal do zera! Naszą misją jest zainstalowanie filtra wody w każdym polskim domu. Niech plastik przejdzie do historii!

Od teraz możesz mieć źródło krystalicznie czystej wody na wyciągnięcie ręki, prosto z kranu w kuchni!


Pełna wygoda

Sharp FP-J60EU-W filtracja powietrza

Bezobsługowa praca

Filtr do wody Faworyt działa praktycznie bezobsługowo. Samodzielnie zajmuje się procesem oczyszczania tak, żebyś nie musiał się niczym martwić. Urządzenie zrobi wszystko za Ciebie, a ty możesz się zrelaksować.

Sharp FP-J60EU-W panel kontrolny

Stały dostęp do wody

Duża wydajność urządzenia zaspokaja potrzeby wszystkich domowników . W każdej chwili kiedy odkręcisz kran będziesz miał dostęp do krystalicznie czystej i pysznej wody.

Sharp FP-J60EU-W ponadczasowy design

Wytrzymała obudowa

Obudowa filtra jest zrobiona ze stali nierdzewnej. Dzięki niej urządzenie jest chronione przez korozją oraz zniszczeniami mechanicznymi.


Niezawodna obudowa ze stali nierdzewnej w Aquaphor Faworyt

Aquaphor Faworyt jest prawdopodobnie jedynym domowym filtrem do wody, który może pochwalić się elegancką i trwałą obudową ze stali nierdzewnej. Materiał ten został wybrany nie bez powodu - stal nierdzewna chroni urządzenie przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi, ponadto wytrzymuje ciśnienie równe nawet 20 atm! Faworyt może pracować nawet w ciepłych i wilgotnych miejscach. Ciężko nie zwrócić też uwagi na aspekt estetyczny - filtr do wody Aquaphor Faworyt prezentuje się wręcz świetnie. Obudowa wykonana ze stali zamiast plastiku nadaje mu elegancki, minimalistyczny i surowy wygląd. Świetnie sprawdzi się w nowoczesnych oraz industrialnych wnętrzach.


Jedna bateria - wiele funkcji

Filtr do wody Bluewater Cleone

Kiedy zdecydujesz się na zamontowanie filtra do wody ważnym elementem jest rozważenie dodatkowego zakupu baterii trójdrożnej. Kiedy chcesz mieć jedną baterię w kuchni zamiast dwóch - głównej + wylewki filtrowanej - i nie masz ochoty wiercić dziury w blacie, bateria trójdrożna jest świetnym rozwiązaniem. Pozwala ona na montaż pojedynczej baterii, bez konieczności dodatkowej wylewki, z uzyskaniem dostępu zarówno do wody czystej, jak również do wody bezpośrednio z sieci wodociągowej (osobno ciepłej i zimnej). Powodów, dlaczego warto zdecydować się na tą opcję jest wiele - brak konieczności korzystania z oczyszczonej wody, kiedy nie jest to potrzebne co mocno wpływa na żywotność filtra, nie trzeba montować drugiej wlewki czy wygoda użytkowania. Bardziej zaawansowanym rozwiązaniem jest bateria czterodrożna, która posiada dodatkowe podłączenia wody filtrowanej. Dzięki temu w jednej baterii możemy mieć wodę ciepłą i zimną oraz wodę filtrowaną w 2 wariantach (alkaliczną lub mineralizowaną).


10 letnia GWARANCJA

Producent zapewnia 10-letnią gwarancję na obudowę ze stali nierdzewnej, która może znajdować się przez wiele lat w miejscach wilgotnych i ciepłych. Dzięki temu użytkownik może mieć pewność o jakości filtra.

10 lat gwarancji


Podsumowanie

Filtr do wody Aquaphor Faworyt wyróżnia się już na pierwszy rzut oka swoim nietuzinkowym wyglądem. Jest to model doskonały dla miłośników niebanalnego designu. Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie jest praktyczne i uniwersalne, a zamontować je można nawet w trudno dostępnym miejscu. Faworyt to gwarancja czystej, zdrowej wody za przystępną cenę.


Co znajdziemy w zestawie Aquaphor Faworyt

W zestawie Aquaphor Faworyt znajduje się:

1. Obudowa

2. Wymienny wkład filtrujący B150

3. Przyłącze wody

4. Uszczelka

5. Wylewka czystej wody

6. Wężyk John Guest


Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

Aquaphor Faworyt filtr do wody
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 599,00zł 730,00zł