Najważniejsze informacje o produkcie
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i darmowy zwrot
Gwarancja i darmowy zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Ostatnio dostępny: 05.10.2022

Opis

Aquaphor Faworyt filtr do wody pitnej pod zlew. Kompaktowy system filtracji bez zbiornika

Filtr do wody pitnej Aquaphor Faworyt to ulubieniec nie tylko z nazwy - wybierany jest zarówno do domków jednorodzinnych, jak i do kawiarni, szkół czy niewielkich restauracji. Cechuje go połączenie bardzo dużej wydajności z niewielkim rozmiarem i wyjątkowym designem. Dzięki szybkiej filtracji produkuje aż 2,5 l wody na minutę, gwarantując stały dostęp do czystej, zdrowej i smacznej wody. Urządzenie wykorzystuje technologię mikrofiltracji za pomocą membran porowatych co pozwala na usunięcie zanieczyszczeń zawartych w wodzie wodociągowej. Wydajność filtra wynosi aż 12000 litrów! Bez problemu zmieści się pod zlewem oraz w każdej innej, niewielkiej szafce kuchennej.

AQUAPHOR FAWORYT filtr do wody pitnej


Co zyskasz z filtrem do wody Faworyt

Sprawdź jak wiele możesz zyskać korzystając z filtra do wody Faworyt. Popraw swój codzienny komfort i tym samym zadbaj o planetę.

AQUAPHOR FAWORYT dlaczego warto


Krystaliczna woda pod ręką

Filtr Aquaphor Faworyt uzdatnia wodę za pomocą wkładu filtrującego B150, który składa się z dwóch współosiowo położonych bloków węglowych o różnym stopniu porowatości, wzbogaconym sorbentem jonowymiennym Aqualen. Gwarantuje on możliwość skutecznego oczyszczania wody, eliminując z niej nawet najdorodniejsze zanieczyszczenia. Dzięki tej specjalnej budowie, filtr zatrzymuje praktycznie wszystkie zanieczyszczenia, zarówno mechaniczne, jak i chemiczne. Faworyt zatrzymuje więc m.in. piasek, rdzę, osady, chlor, ołów i związki organiczne. Cząstki zatrzymywane przez wkład filtrujący są tak maleńkie, że ich średnica osiąga nawet mniej niż 1 mikrometr. Konstrukcja filtra Aquaphor Faworyt umożliwia prostą i szybką wymianę wkładu B150.

AQUAPHOR FAWORYT ludzie pijący wodę


Pełna wygoda

AQUAPHOR FAWORYT picie wody

Bezobsługowa praca

Filtr do wody Faworyt działa praktycznie bezobsługowo. Samodzielnie zajmuje się procesem oczyszczania tak, żebyś nie musiał się niczym martwić. Urządzenie zrobi wszystko za Ciebie, a ty możesz się zrelaksować.

AQUAPHOR FAWORYT uśmiechnięta pani

Stały dostęp do wody

Duża wydajność urządzenia zaspokaja potrzeby wszystkich domowników . W każdej chwili kiedy odkręcisz kran będziesz miał dostęp do krystalicznie czystej i pysznej wody.

AQUAPHOR FAWORYT urządzenie

Wytrzymała obudowa

Obudowa filtra jest zrobiona ze stali nierdzewnej. Dzięki niej urządzenie jest chronione przez korozją oraz zniszczeniami mechanicznymi.


Pożegnaj plastik - bądź EKO

Kupowanie wody w plastikowych butelkach przyczynia się do wzrostu produkcji i zużycia plastiku, co z kolei zwiększa ilość mikroplastiku w środowisku. Po spożyciu wody z takiej butelki, plastik może ulec degradacji, tworząc mikroplastik, który następnie może przedostać się do wód środowiskowych i ostatecznie do łańcucha pokarmowego.

4000 1,5L butelek generuje aż 200kg plastiku rocznie! Przekłada się to na rosnące zanieczyszczenie środowiska jak i przyjmowanie do swojego organizmu dużych ilości mikroplastiku.

Osoby, które spożywają wodę z plastikowych butelek, mogą być narażone na szkodliwe substancje chemiczne obecne w plastiku, co może prowadzić do różnych problemów zdrowotnych. Wybierz filtr do wody i już nigdy nie martw się plastikiem. Nie tylko jest to opłacalne i oszczędne ale też przyczynisz się do #walkizplastikiem.

infografika z zużyciem plastiku


Jedna bateria - wiele funkcji

Kiedy zdecydujesz się na zamontowanie filtra do wody ważnym elementem jest rozważenie dodatkowego zakupu baterii trójdrożnej. Kiedy chcesz mieć jedną baterię w kuchni zamiast dwóch - głównej + wylewki filtrowanej - i nie masz ochoty wiercić dziury w blacie, bateria trójdrożna jest świetnym rozwiązaniem. Pozwala ona na montaż pojedynczej baterii, bez konieczności dodatkowej wylewki, z uzyskaniem dostępu zarówno do wody czystej, jak również do wody bezpośrednio z sieci wodociągowej (osobno ciepłej i zimnej). Powodów, dlaczego warto zdecydować się na tą opcję jest wiele - brak konieczności korzystania z oczyszczonej wody, kiedy nie jest to potrzebne co mocno wpływa na żywotność filtra, nie trzeba montować drugiej wlewki czy wygoda użytkowania. Bardziej zaawansowanym rozwiązaniem jest bateria czterodrożna, która posiada dodatkowe podłączenia wody filtrowanej. Dzięki temu w jednej baterii możemy mieć wodę ciepłą i zimną oraz wodę filtrowaną w 2 wariantach (alkaliczną lub mineralizowaną).

AQUAPHOR FAWORYT bateria


Co znajdziemy w zestawie Aquaphor Faworyt

W zestawie Aquaphor Faworyt znajduje się:

1. Obudowa

2. Wymienny wkład filtrujący B150

3. Przyłącze wody

4. Uszczelka

5. Wylewka czystej wody

6. Wężyk John Guest

Zobacz pełny opis +

Filtry i akcesoria

 • Leasing

 • Instrukcja obsługi

 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Waga urządzenia: 3 kg
  Szacowany roczny koszt filtrów: 138 zł
  Zasilanie: 100 - 240 V / 50 Hz
  Ciśnienie robocze: 6 bar
  Wydajność na godzinę: 150 l/h
  Min temperatura wody: 2 ℃
  Max temperatura wody: 40 ℃
  Wysokość: 20 cm
  Pojemność zbiornika na wodę: Bez zbiornika
  Średnica zbiornika: 180 mm
  Żywotność wkładów: 18 m-cy
  Typ produktu: Filtr do wody
  Rodzaj kranika: Pojedynczy
  Ilość stopni filtracji: 1
  Typ filtracji: Mikrofiltracja
  Zbiornik na wodę: nie
  Podłączenie do sieci wodnej: tak
Aquaphor Faworyt filtr do wody pitnej
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 599,00zł 730,00zł