FILTRY DO WODY WROCŁAW

Stan instalacji w budynkach mieszkalnych często pozostawia sporo do życzenia. Woda we Wrocławiu jest bardzo twarda, mogą też znajdować się w niej różnego rodzaju zanieczyszczenia, takie jak rdza czy drobnoustroje. Skutkiem tego jest woda o mało przyjemnym smaku i wyglądzie, niekoniecznie zdrowa, która ponadto pozostawia uciążliwy osad w czajniku, na baterii kuchennej i pozostałych sprzętach AGD.

Z tego względu do oferty sklepu GoodAIR wprowadziliśmy różnorodne filtry uzdatniające wodę. W ten sposób chcemy poprawić jakość życia mieszkańców Wrocławia i całej Polski.

Filtry do wody Wrocław gwarantują krystalicznie czystą wodę z kranu i pozwalają zrezygnować z plastikowych butelek. Uzdatniona woda jest zdrowa, smaczna i miękka - poprawia smak przygotowywanych potraw i napojów, takich jak kawa czy herbata, oraz chroni nasz czajnik przed osadzaniem się kamienia. Filtry wody Wrocław to doskonałe rozwiązanie do domu, hotelu i restauracji. Przefiltrowana woda jest szczególnie polecana:

  • osobom, które mają trudności z nerkami lub woreczkiem żółciowym,
  • do mycia twarzy i zębów,
  • do pielęgnacji włosów i skóry, także u niemowląt,
  • do produkcji kostek lodu,
  • do stosowania w żelazkach, czajnikach i ekspresach do kawy (nie powoduje osadzania się kamienia),
  • do celów akwarystycznych.

Dystrybutory wody Wrocław - skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

Oddzwonimy

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.


Dystrybutory wody montaż Wrocław

Oferujemy profesjonalną, kompleksową usługę sprzedaży oraz montażu filtrów do wody na terenie Wrocławia i w odległości do 20 km.

Przykładowe miejsca montażu:

Borek, Brochów, Grabiszyn-Grabiszynek, Huby, Jagodno, Karłowice-Różanka, Klecina, Krzyki-Patrynice, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Nadorze, Nowy Dwór, Ołbin, Oporów, Psie Pole-Zawidawie, Stare Miasto, Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Wilczyce i okolice.


ODWRÓCONA OSMOZA WROCŁAW

Filtry do wody wykorzystują różne sposoby uzdatniania wody, jednak najpopularniejszym i zaraz najskuteczniejszym z nich jest proces odwróconej osmozy. W takim urządzeniu znajduje się półprzepuszczalna membrana, która nie przepuszcza nic poza czystym H2O. Osmoza Wrocław to wiele korzyści dla domu, biura, hotelu i restauracji.

Woda jest zdatna do spożycia prosto z kranu - nie wymaga przegotowania.

Kawa, herbata i inne napoje zyskują doskonały aromat.

Przygotowywane potrawy mają głębszy, intensywniejszy smak.

Woda po odwróconej osmozie jest bezpieczna dla małych dzieci i niemowlaków.

Wodą z filtra odwróconej osmozy można płukać delikatne powierzchnie, np. szkła kontaktowe.

Filtr odwróconej osmotyczny pozwala na zawsze pożegnać się z plastikowymi butelkami.

Woda z odwróconej osmozy jest najlepsza do akwariów i podlewania roślin.

Czajnik oraz inne sprzęty AGD i armatura są wolne od kamienia.JAKOŚĆ WODY WROCŁAW

Według danych z MPWiK, prawie 100% wody dostarczanej mieszkańcom Wrocławia ujmowane jest z rzeki Oławy, zasilanej dodatkowo wodą z rzeki Nysa Kłodzka. Jakość wody we Wrocławiu jest kontrolowana przez Laboratorium Jakości Wody MPWiK oraz Powiatowego Inspektora Sanitarnego. Dzięki temu jakość wody Wrocław jest dobra - spełnia polskie i europejskie normy. Warunkiem jest dobry stan instalacji w budynku, a z tym nie zawsze jest różowo.

Duży problem wrocławskiej wody stanowi jej wysoka twardość, która powoduje odkładanie się kamienia na sprzętach AGD oraz powstawanie nieestetycznego osadu na kawie i herbacie. Zależnie od miejsca, twardość wrocławskiej wody może wynieść od 12 do nawet 25 stopni niemieckich!

Stopnie niemieckie (°n lub °d lub°dH lub dGH) to jedna z wielu jednostek określających twardość wody. 1 stopień niemiecki (°dH) równy jest 10 mg CaO w 1 litrze wody lub 17,86 mg CaCO3 w 1 litrze wody.

Często też wiele do życzenia pozostawiają walory smakowe wody i przeważnie to one sprawiają, że wiele Wrocławian decyduje się na kupowanie wody w plastikowych butelkach, co nie jest dobre ani dla zdrowia, ani dla środowiska.

Na terenie Wrocławia działają trzy Zakłady Uzdatniania Wody: „Mokry Dwór” (bezpośrednio z ujęcia), „Na Grobli” (po wstępnym oczyszczeniu na terenach wodonośnych) oraz niewielki Zakład “Leśnica”. Obok znajduje się mapa ze strony MPWiK, która przedstawia przykładowe parametry wody w poszczególnych zakładach. Można z niej odczytać, że twardość wody wynosi następująco:

  • “Leśnica” 315 mg/l czyli 17,64°dH,
  • “Mokry Dwór” 266 mg/l czyli 14,89°dH,
  • “Na grobli” 227 mg/l czyli 12,71°dH.

Według danych MPWiK, 10-15°dH oznacza wodę średniej twardości, 15-20°dH dotyczy wody o znacznej twardości, a od 20 do 30°dH to już woda twarda.

Filtry do wody Wrocław - jakość wody Wrocław

Filtry do wody Wrocław sklep

FILTRY DO WODY WROCŁAW SKLEP

Rozwiązaniem wszystkich problemów z wodą - obecnych w niej zanieczyszczeń, drobnoustrojów, twardości czy nieprzyjemnego smaku - są uzdatniacze wody.

GoodAIR to sklep z filtrami do wody we Wrocławiu, który stacjonarnie działa na terenie całego miasta i sąsiednich miejscowości, a internetowo - w całej Polsce. W naszej ofercie znajdziesz najlepszej jakości filtry do wody, dystrybutory, zmiękczacze oraz inne jednostki uzdatniające wodę. Nasza oferta została dokładnie wyselekcjonowana - znajdują się w niej wyłącznie produkty najlepszych producentów o światowej renomie. Ponadto, nasi Klienci mogą liczyć na darmową dostawę oraz opcjonalny montaż filtra w domu.

Odwrócona osmoza Wrocław to urządzenia kilku marek: Bluewater, Aquaphor, Ecowater i Kuna Filter. Wykorzystują one najlepszej jakości membrany osmotyczne oraz filtry wspomagające, takie jak filtr węglowy czy sedymentacyjny. Dostępne modele posiadają różne wydajności, wielkości i ceny, dzięki czemu każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.


DLACZEGO WARTO KUPIĆ FILTR DO WODY W GOODAIR.PL?

SKLEP SPECJALISTYCZNY

Wiemy wszystko o urządzeniach filtrujących wodę i powietrze.

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

Oferujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt z pewną gwarancją.

PROFESJONALNE DORADZTWO

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my pomożemy Ci wybrać urządzenie idealne dla Ciebie.

SZYBKA I DARMOWA WYSYŁKA

Nie musisz płacić za wysyłkę, a czas realizacji zamówienia to tylko 24 godziny.


FILTRY DO WODY MONTAŻ WROCŁAW

Dystrybutory wody montaż Wrocław

Oferujemy profesjonalną, kompleksową usługę sprzedaży oraz montażu filtrów do wody. Montaż odbywa się na terenie Wrocławia z dzielnicami oraz w okolicznych miejscowościach w odległości do 20 km.

Koszt montażu filtra do wody pod zlew wynosi przeważnie w okolicach 330 zł, może jednak być wyższy, jeśli pojawi się konieczność użycia dodatkowych materiałów. Czas montażu filtra przez specjalistę to zwykle 30-90 min.

Przykładowe miejsca montażu:

Biskupin-Sepolno-Dąbie-Bartoszowice, Borek, Brochów, Gaj, Gajowice, Gądów-Popowice Południowe, Grabiszyn-Grabiszynek, Huby, Jagodno, Karłowice-Różanka, Klecina, Krzyki-Patrynice, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Nadorze, Nowy Dwór, Ołbin, Oporów, Pilczyce - Kozanów-Popowice Północne, Plac Grunwaldzki, Powstańców Śląskich, Przedmieście Oławskie, Przedmieście Świdnickie, Psie Pole-Zawidawie, Stare Miasto, Szczepin, Tarnogaj, Wojszyce, Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Wilczyce i okolice.

Wrocław - Gdzie znajduje się sklep z filtrami do wody GoodAIR?

Sklep stacjonarny:

Wrocław - GoodAir
ul. Krakowska 47/49
50-424 Wrocław

Dostępność produktów:

+48 574 003 908

bok@goodair.pl

Otwarte codziennie 8:30 - 16:30