Najważniejsze informacje o produkcie
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:

Opis

Odżelaziacz Ecowater eXPERT Oxy 700+ posiada wysokiej jakości złoże zeolitowe, które usuwa z wody żelazo i uniemożliwia rozwój bakteriom żelazistym. Chroni w ten sposób instalacje i sprzęty AGD przed osadem oraz poprawia walory smakowe i barwę wody. Jednocześnie eXPERT jest modelem inteligentnym - uczy się przyzwyczajeń domowników i dostosowuje swoją pracę do zużycia wody. Za pomocą wbudowanego łącza WiFi kontaktuje się z aplikacją mobilną w telefonach użytkowników, przekazując im istotne informacje i pozwalając na zdalne sterowanie.

Jakie korzyści daje odżelaziacz wody Ecowater?

Nadmiar żelaza powoduje wiele nieprzyjemności. Przede wszystkim, smak, barwa i zapach wody stają się bardzo nieprzyjemne, a przez to staje się ona niezdatna do spożycia. Ponadto na naszej armaturze zbiera się nieestetyczny osad, czasem o brązowo-ceglanym zabarwieniu, który czasem ciężko usunąć. Żelazo odkładające się w instalacjach wody znacznie obniża ich wydajność i efektywność, co stanowi szczególnie duży problem w przypadku instalacji grzewczej. Przez nieuzdatnioną wodę cierpi również nasza skóra i włosy, które stają się suche i nieprzyjemne w dotyku.

Ecowater eXPERT uwalnia nas od wszystkich problemów związanych z nadmierną ilością żelaza. Chroni nasze zdrowie oraz wszystkie sprzęty mające kontakt z wodą. Przefiltrowana woda nadaje się bezpośrednio do spożycia i jest pozbawiona przykrych zapachów.

Odżelaziacz wody Ecowater eXPERT Oxy 700+

Proces odżelaziania wody w Ecowater eXPERT Oxy 700+

Filtr eXPERT uzdatnia wodę w całym domu poprzez usunięcie obecnego w niej żelaza. Odbywa się to przy wykorzystaniu wysokiej klasy złoża zeolitowego - woda przepływa przez złoże i dochodzi do wymiany jonowej. Związki żelaza zostają zatrzymane, a woda zyskuje lepszą barwę, smak i staje się bezpieczna dla zdrowia oraz domowych sprzętów. Odżelaziacz nie dopuszcza do namnażania się bakterii żelazistych oraz chroni instalacje, armaturę i sprzęty AGD przed odkładaniem się nieestetycznego i niszczącego osadu.

Obsługa odżelaziacza wody Ecowater eXPERT Oxy 700+

Odżelaziacz wody Ecowater eXPERT Oxy 700+

Obsługa uzdatniacza Ecowater jest niezwykle prosta. Najwięcej czasu wymaga od nas proces montażu i wprowadzania pierwszych ustawień, choć i one są w rzeczywistości proste i trwają relatywnie krótko. Potem urządzenia działa już praktycznie samodzielne. Zaawansowane oprogramowanie steruje pracą uzdatniacza w taki sposób, żeby była jak najbardziej efektywna; proces odżelaziania zostaje dopasowany do aktualnego zużycia wody. Ponadto eXPERT uczy się naszych zachowań, a konkretnie tego, jakie są nasze przyzwyczajenia w związku ze zużyciem wody w poszczególnych dniach. Odżelaziacz dostosowuje swoją pracę do Twoich potrzeb. Parametry takie jak wydajność czy zużycie wody możesz kontrolować na wyświetlaczu lub poprzez aplikację mobilną.

Moduł WiFi

Urządzenie posiada wbudowane łącze WiFi, które pozwala na połączenie uzdatniacza razem z aplikacją mobilną w telefonie użytkownika. Ta funkcja pozwala na sterowanie pracą odżelaziacza nawet na odległość, będąc daleko poza domem. Aplikacja przekazuje informacje na temat eksploatacji oraz ewentualnych awariach i umożliwia zmianę ustawień urządzenia. Informuje również o konieczności uzupełnienia zbiornika z solą i konieczności kolejnej regeneracji.

Montaż odżelaziacza do wody Ecowater eXPERT Oxy 700+

Montując uzdatniacz eXPERT Oxy 700+ musimy wybrać takie miejsce, które zapewni nam swobodny dostęp do urządzenia (na wypadek ewentualnego serwisu czy przeglądu) oraz podłączenie odżelaziacza do odpływu kanalizacji i zasilania 240V. W pomieszczeniu powinna panować dodatnia temperatura. Średnica przyłącza wynosi 1 ¼” a sam montaż jest relatywnie prosty i poradzi sobie z nim hydraulik o podstawowych umiejętnościach. Możesz to zadanie również zlecić nam, a nasi specjaliści zrobią to w sposób szybki i bezpieczny.

Odżelaziacz wody Ecowater eXPERT Oxy 700+

Czym odżelaziacz eXPERT Oxy 700+ wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów?

Odżelaziacz Ecowater eXPERT Oxy 700+ to urządzenie jednocześnie wydajne i inteligentne. Usuwa żelazo z wody z wysoką skutecznością, a dzięki możliwości “uczenia się” jego praca jest zawsze efektywna i dopasowana do aktualnych potrzeb domowników. Możliwość sterowania pracą odżelaziacza za pomocą aplikacji mobilnej, gwarantuje najwyższy komfort użytkowania.

(5533)

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Opinie

  Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
 • Dane techniczne

  Ciśnienie robocze: 3-5.5 bar
  Szerokość: 34.5 cm
  Głębokość: 36 cm
  Wysokość: 158 cm
  Max natężenie przepływu: 56 l/min
  Zakres temperatur wody: 4-49 ℃
  Max poziom żelaza w wodzie: 25 mg/l
Ecowater eXPERT Oxy 700+ odżelaziacz wody
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 0,01zł