Najważniejsze informacje o produkcie
Szybka i darmowa wysyłka
Szybka i darmowa wysyłka
Gwarancja i zwrot
Gwarancja i zwrot
Bezpieczne i wygodne zakupy
Bezpieczne i wygodne zakupy
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.


Dostępność:
Gwarancja: 24 miesiące
Ostatnio dostępny: 10.03.2021

Opis

Oczyszczacz powietrza Coway AP-1008DH cieszył się niezwykle dużą popularnością, dlatego choć nie jest już dostępny w oficjalnej dystrybucji, producent w dalszym ciągu produkuje do niego filtry. Wszystko po to, aby użytkownicy modelu AP-1008DH mogli nadal cieszyć się swoim oczyszczaczem oraz zdrowym powietrzem w domu. W skład zestawu filtrów wchodzi filtr dezodoryzujący, dwa filtry MCC oraz filtr HEPA.

Filtr węgla aktywnego (dezodoryzujący)

Filtr z granulowanego węgla aktywnego skutecznie usuwa zanieczyszczenia gazowe, takie jak lotne związki organiczne (LZO/VOC) czy dym papierosowy czy nieprzyjemne zapachy.

Filtr MCC

Filtr MCC, nazywany również filtrem środkowym lub filtrem przeciwdrobnoustrojowym, łączy w sobie działanie trzech różnych filtrów. Doskonale radzi sobie z zanieczyszczeniami gazowymi, drobnoustrojami (wirusy, bakterie) oraz tzw. żółtym pyłem, który jest kombinacją następujących substancji: siarki (kwaśne deszcze), sadzy, popiołu, tlenku węgla i innych toksycznych zanieczyszczeń, w tym metali ciężkich (np. rtęci, kadmu, chromu, arsenu, ołowiu, cynku, miedzi i innych substancji rakotwórczych).

Filtr HEPA

HEPA (ang. High Efficiency Particulate Air filter) to wysokosprawny filtr powietrza, który usuwa z pomieszczenia mikroskopijne cząstki stałe, m.in. kurz, alergeny, roztocza, bakterie i pyły zawieszone PM10 i PM2.5, będące głównym składnikiem smogu.

Zobacz pełny opis +
 • Leasing

 • Opinie

  Dodaj opinię

  Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.
 • Dane techniczne

  Typ produktu: Filtr do oczyszczaczy powietrza
  Gwarancja 24 miesiące
  Szacowana żywotność: 12 m-cy
Zestaw filtrów do oczyszczacza Coway AP-1008DH
Masz pytania?

+48 574 003 908

+48 574 003 908
Cena: 499,00zł