Przetestuj za darmo Fellowes AeraMax Pro AM3S PC

Wypełnij formularz, przetestuj za darmo oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM3S PC i podziel się z nami swoją opinią. Poczuj moc czystego powietrza w swoim domu!

Fellowes AeraMax Pro AM3S PC to profesjonalny oczyszczacz powietrza z ogromną wydajnością, który usuwa smog, alergeny i inne zanieczyszczenia z pomieszczeń o powierzchni do 65 m2. Powietrze oczyszczane jest za pomocą filtra wstępnego, węgla aktywnego, filtra True HEPA oraz jonizatora PlasmaTrue.

Oczyszczacz przeszedł testy, które wykazały jego skuteczność w usuwaniu koronawirusa i wirusa grypy.

Inteligentna praca automatyczna jest możliwa dzięki czterem czujnikom, które ponadto informują nas o jakości powietrza w otoczeniu. Pro AM3S PC posiada wskaźnik kolorystyczny z 3-stopniową skalą, która wskazuje ogólny poziom zanieczyszczenia powietrza oraz wskaźnik numeryczny (PureView™) pyłów PM2.5 i PM10. Zamykany panel kontrolny chroni go przed zniszczeniem oraz zapobiega zmianom wybranych ustawień przez nieuprawnione osoby. Z tego względu jest to model doskonały nie tylko do domu, ale również firmy, placówki medycznej, szkoły i przedszkola.

Kliknij i dowiedz się więcej o oczyszczaczu.

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.