Podstawową potrzebą każdego człowieka jest stały dostęp do czystej wody pitnej. Każdego dnia powinniśmy dostarczać do naszego organizmu nawet 2,5 litra płynów! Niewielką część z nich przyjmujemy razem z posiłkami, jednak całą resztę stanowią napoje, takie jak soki, kawa, herbata czy woda mineralna.

O prawidłowe nawodnienie organizmu powinniśmy dbać przez cały dzień, również w pracy. Z tego względu każda firma powinna zapewnić swoim pracownikom łatwy dostęp do ciepłej i zimnej wody. Najwygodniejszym rozwiązaniem są dystrybutory wody Wrocław.

Dystrybutory wody Wrocław - skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz

Oddzwonimy

Pola oznaczone (*) są wymagane Twoje dane będziemy przetwarzać zgodnie z naszą Polityką prywatności.


Dystrybutory wody montaż Wrocław

Oferujemy profesjonalną, kompleksową usługę sprzedaży oraz montażu dystrybutorów wody na terenie Wrocławia i w odległości do 20 km.

Przykładowe miejsca montażu:

Borek, Brochów, Grabiszyn-Grabiszynek, Huby, Jagodno, Karłowice-Różanka, Klecina, Krzyki-Patrynice, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Nadorze, Nowy Dwór, Ołbin, Oporów, Psie Pole-Zawidawie, Stare Miasto, Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Wilczyce i okolice.


WODA DO BIURA WROCŁAW

Woda dla firm Wrocław dostarczana jest przeważnie na dwa sposoby:

  • w małych, plastikowych butelkach, które trafiają bezpośrednio do pracowników,
  • lub w dużych zbiornikach montowanych w dystrybutorach.

Choć takie rozwiązania są popularne, to łączą je istotne wady:

  • plastikowe butelki nie są dobre ani dla zdrowia (BPA i inne związki w tworzywie), ani dla środowiska (nie ulegają biodegradacji);
  • konieczność zakupu butelek/zbiorników to dodatkowy koszt i obowiązek.

Z tego powodu najlepsza woda do biura Wrocław to ta, którą dostarczają dystrybutory bezbutlowe. Można podłączyć je bezpośrednio do zasilania wody wodociągowej lub uzdatnionej wcześniej przez specjalny filtr.

Woda do biura Wrocław

DYSTRYBUTORY WODY WROCŁAW

Prawdziwym liderem wśród dystrybutorów do wody jest marka Borg&Overstrom, która produkuje nowoczesne, designerskie dystrybutory bezbutlowe. Wykorzystują one innowacyjne rozwiązania, dzięki którym woda jest zawsze świeża, czysta i smaczna. Każdy z modeli występuje w kilku wariantach, różniących się:

  • kolorem (czarny/szary),
  • montażem (wolnostojący/nablatowy)
  • oraz oferowanymi funkcjami (woda zimna, gorąca, pokojowa i/lub gazowana).


DYSTRYBUTORY BEZBUTLOWE WROCŁAW

Higiena i bezpieczeństwo

Klasyczne dystrybutory butlowe wymagają regularnej wymiany zbiornika z wodą, a i tak nie są w stanie zagwarantować, że spożywana woda będzie bezpieczna dla zdrowia (woda w zbiorniku tęchnie). Ponadto plastik pod wpływem promieni słonecznych uwalnia do wody BPA i inne szkodliwe substancje. Dystrybutory bezbutlowe pobierają i dostarczają wodę na bieżąco z sieci, dlatego mamy pewność, że jest zawsze świeża i czysta.

Wygoda i oszczędność

Nie musimy już pamiętać o konieczności zakupu butelek czy organizowaniu dostawy zbiorników z wodą. Dystrybutor bezbutlowy zapewnia nam stały dostęp do czystej wody w ulubionym wariancie (zależnie od modelu urządzenia, woda może być zimna, gorąca, pokojowa i/lub gazowana). Z dystrybutorem bezbutlowym pozbywamy się też wszelkich kosztów związanych z zakupem i dostarczeniem wody butelkowanej.

Estetyczny wygląd

Duże, plastikowe zbiorniki z wodą nigdy nie prezentują się dobrze. W przeciwieństwie do nich, dystrybutory bezbutlowe Wrocław mogą mogą pochwalić się nowoczesnym i eleganckim designem; urządzenia te wyglądają prestiżowo i doskonale wpasowują się w każde współczesne wnętrze.

Troska o środowisko

Plastikowe butelki stanowią ogromny problem i mocno obciążają środowisko. Nie dość, że w procesie produkcyjnym zużywają duże ilości wody i energii, to po spełnieniu swojej roli nie ulegają biodegradacji i rozkładają się przez setki lat, zanieczyszczając środowisko mikroplastikiem. Dystrybutory bezbutlowe Wrocław nie generują praktycznie żadnych śmieci, a zapewniają nam stały dostęp do czystej wody.


WODA GAZOWANA WROCŁAW

Napój wzbogacony o musujące bąbelki daje przyjemne uczucie orzeźwienia. Z tego powodu Polacy bardzo chętnie sięgają po butelkowaną wodę gazowaną. Jednym ze sposobów na uniknięcie plastiku jest korzystanie z wody wodociągowej i saturatora, jednak taki napój szybko się odgazowuje i traci na walorach smakowych. Bąbelki w wodzie gazowanej z dystrybutora utrzymują się przez długi czas i nawet po odgazowaniu woda wciąż jest smaczna i orzeźwiająca.

Woda gazowana Wrocław

Woda dla szkół Wrocław

WODA DLA SZKÓŁ WROCŁAW

Spożywanie dużej ilości płynów jest ważne w każdym wieku, dlatego szkoły i przedszkola powinny zapewniać dzieciom stały dostęp do czystej, świeżej wody. Wygodne poidełka i fontanny pomagają dbać o właściwe nawodnienie i zachęcają do częstszego picia wody, która jest nieporównywalnie zdrowsza od butelkowanych soków i innych słodzonych napojów. W szkołach sprawdzą się również dystrybutory bezbutlowe.


WODA DLA GASTRONOMII WROCŁAW

Woda stanowi podstawę wszystkich przygotowywanych potraw. Jej jakość wpływa na smak potraw i serwowanych napojów, kawy czy herbaty. Dobrze dobrany dystrybutor (najlepiej w połączeniu z filtrem), gwarantuje stały i przede wszystkim wygodny dostęp do świeżej wody. Dystrybutory bezbutlowe prezentują się elegancko, co ma znaczenie zarówno w prestiżowych restauracjach, jak i małych kawiarniach. Jest to zdecydowanie najlepsza woda dla gastronomii.

Woda dla gastronomii Wrocław

DLACZEGO WARTO KUPIĆ DYSTRYBUTOR W GOODAIR.PL?

SKLEP SPECJALISTYCZNY

Wiemy wszystko o urządzeniach filtrujących wodę i powietrze.

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

Oferujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt z pewną gwarancją.

PROFESJONALNE DORADZTWO

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my pomożemy Ci wybrać urządzenie idealne dla Ciebie.

SZYBKA I DARMOWA WYSYŁKA

Nie musisz płacić za wysyłkę, a czas realizacji zamówienia to tylko 24 godziny.


DYSTRYBUTORY WODY MONTAŻ WROCŁAW

Dystrybutory wody montaż Wrocław

Oferujemy profesjonalną, kompleksową usługę sprzedaży oraz montażu dystrybutorów wody. Montaż odbywa się na terenie Wrocławia z dzielnicami oraz w okolicznych miejscowościach w odległości do 20 km.

Przykładowe miejsca montażu:

Biskupin-Sepolno-Dąbie-Bartoszowice, Borek, Brochów, Gaj, Gajowice, Gądów-Popowice Południowe, Grabiszyn-Grabiszynek, Huby, Jagodno, Karłowice-Różanka, Klecina, Krzyki-Patrynice, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Nadorze, Nowy Dwór, Ołbin, Oporów, Pilczyce - Kozanów-Popowice Północne, Plac Grunwaldzki, Powstańców Śląskich, Przedmieście Oławskie, Przedmieście Świdnickie, Psie Pole-Zawidawie, Stare Miasto, Szczepin, Tarnogaj, Wojszyce, Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Wilczyce i okolice.

Wrocław - Gdzie znajduje się sklep z dystrybutorami GoodAir?

Sklep stacjonarny:

Wrocław - GoodAir
ul. Krakowska 47/49
50-424 Wrocław

Dostępność produktów:

+48 505 968 789

bok@goodair.pl

Otwarte codziennie 8:30 - 16:30